yumurta catladı diyelimm

kuranı kerımde meryem suresı var 41 gun onu okuyorsunuz bıtınce 3 gun oruç tutuluyo adet gorunce nıyetıne baskası okuyo daha sonra tekrar sız.allah ısteyen herkese versın.:emir_bebek:

kızlar benim arkadaşım çok da bebek istemiyodu,eşi istedi diye korunmayı bırakmış hemen olmaz nasılsa diye,hamile olduğunu öğrenmeden 1 hafta önce omzum tutuldu diye hamama gitmiş,havuzda oturmuş falan,ne düşük tehlikesi ne kanama vs hiç bişi olmadı.Allah korudu mu koruyor.Normalde hamam çok zararlıdır,ama hiç de bi şey olmadı.Hamamadan geldiği hafta benim reglim gecikti test mi yapsam acaba faan diye dolandı ortalıkta :KK1:o hafta sonuna doğru test yaptı,öğrendiğinde bir 6-7 haftalık hamiledir kesin.Allah ın işine karışılmaz valla,ben şahsen artık kasmıyorum,benim ovulasyon tahminimce bu hafta olur da hangi gün bilmiyorum.BAT da 2 mayıs bakalım.gün aşırı denerim zamanım olursa,olmasa da bi dahaki aya denerim.Allah nasip etti mi bi şey vesile olur zaten.:KK34:

kızlar bişi sorcam,kasıklardaki ağrı ya da batma yumurta çatlamadan önce mi başlıyo yoksa ağrı olduğunda yumurta çatladı demek mi oluyor? :26: kafamın karışmasının sebebi şu,dün sabah da hafif bir ağrı vardı kasıklarımda bugün akşam oldu yine hafif bir ağrı var,eğer yumurtam dün sabah çatladıysa (çatladığını haber veriyosa ağrı) ve ömrü 24 saatse,36. saatte neden hala ağrı var.Bugün öğleden sonra ağrının geçmesi gerekmez miydi?Acaba diyorum çatlamadan 1-2 gün önce belirti veriyor da bugün ya da yarın mı çatlıcak ki? :26: ovulasyon testini kullananlar daha iyi bilir bence,çünkü testte çift çizgiyi gördükten 1-2 gün sonra yumurta çatlıcak demek ya,çift çizgi gördüklerinde de kasıklarda ağrı oluyorsa,çatlamadan önce ağrı yapıyordur,henüz çatlamamıştır.yok eğer çift çizgi gördükten ertesi gün falan ağrı başladıysa çatladığı gün ağrı yapıyordur diye mantık yürüttüm ben.Ovulasyon testi kullananlar bi düşünebilirler mi ne zaman ağrı olduğunu? :KK3:

konuyla alakası yok biliyorum ama bana yardımcı olabilir misiniz yumurta çatladıktan sonra tekrar kapanma riski yada ne bilim öle bi durumu var mı 1 senedir uğraştım çatladı iğne olmadım ilaçlarla çatladı ben hemen hamile kalmışım düşük yaptım korkuyorum akıl verin

kızlar bişi sorcam,kasıklardaki ağrı ya da batma yumurta çatlamadan önce mi başlıyo yoksa ağrı olduğunda yumurta çatladı demek mi oluyor? :26: kafamın karışmasının sebebi şu,dün sabah da hafif bir ağrı vardı kasıklarımda bugün akşam oldu yine hafif bir ağrı var,eğer yumurtam dün sabah çatladıysa (çatladığını haber veriyosa ağrı) ve ömrü 24 saatse,36. saatte neden hala ağrı var.Bugün öğleden sonra ağrının geçmesi gerekmez miydi?Acaba diyorum çatlamadan 1-2 gün önce belirti veriyor da bugün ya da yarın mı çatlıcak ki? :26: ovulasyon testini kullananlar daha iyi bilir bence,çünkü testte çift çizgiyi gördükten 1-2 gün sonra yumurta çatlıcak demek ya,çift çizgi gördüklerinde de kasıklarda ağrı oluyorsa,çatlamadan önce ağrı yapıyordur,henüz çatlamamıştır.yok eğer çift çizgi gördükten ertesi gün falan ağrı başladıysa çatladığı gün ağrı yapıyordur diye mantık yürüttüm ben.Ovulasyon testi kullananlar bi düşünebilirler mi ne zaman ağrı olduğunu? :KK3:
Bende tam olarak bunu merak ediyorum aynı şey bende de oluyor yumurtlama günümü anlayamıyorum bilen var mı?

X