yumurta catladı diyelimm

of ya tatlım cok endişeleniyorum ben adetin 13 günü sabaha karsı catlatma iğnesi olacaktım vuruladan önce cok kötü agrıdı yumoslarım ve eşime dedim catladı yumurtam bildim yani hissettim neyse 10 saat sonra felan sabaha karsı saat 4 de iğnemi oldum birgün arayla aşılama oldum iğneden tam 36 saat gecti aşılama oldum acaba yumoslarımı kacırdımmı bosamı gitti cok merak ediyorum :KK43:(

of ya tatlım cok endişeleniyorum ben adetin 13 günü sabaha karsı catlatma iğnesi olacaktım vuruladan önce cok kötü agrıdı yumoslarım ve eşime dedim catladı yumurtam bildim yani hissettim neyse 10 saat sonra felan sabaha karsı saat 4 de iğnemi oldum birgün arayla aşılama oldum iğneden tam 36 saat gecti aşılama oldum acaba yumoslarımı kacırdımmı bosamı gitti cok merak ediyorum :KK43:(

canım dur hemen telaş yapma.. hem olacağı varsa her şartta olur.. sen sabırlı ol ve dua et.. böyle stres olursan olmaz... :teselli:

canım cok saol tesellin için allah yardımcımız olsun cok istiyorum bebek sahibi olmak annee olmak istiyorumm yeter artıkkk:KK43:((((((((((8

Evet tatlım hepimiz istiyoruz bebişlerimiz olsun diye... Ama bu kadar tedirgin olma.. Elbet bir zamanı var..sonradan bu günlerini hatırlayıp hem güleceksin hem de boşuna üzmüşüm kendini diyeceksin.. Başka şeylerle ilgilen kitap oku, hobi işleri vs. Yap ve bu meseleyi düşünmemeyeye çalış.. özelliklede alşılama olduğun dönemlerde.. Bizim bebeişlerin şimdiden yaramaz oldukları belli. Biz kovalıyoruz onlar kaçıyor..

saol canım insallah güleriz bu günlerimize ama işte elde değil bişilerle oyalanmaya calısıyorum oyalanıyorum sanıyorum bakıyom zaman gecmemiş insallah hamileyimdirde bu kadar bosa sitreese girmişim derim ne bilim cok zor bi durum allah yardımcımız olsun arkadaslar

yumurta çatlar ve içindeki tek bir hücre tüpler tarafından tutulur rahme doğru yol almaya başlar. bu yolda spermlerle karşılaşıp döllenirse rahimin iç dokusuna yapışır... döllenme olmazsa reglle birlikte atılır.

yumurta hücresi çatlamadan itibaren 24saat canlı kalır... yani döllenme için sadece 1 günümüz var...

off ya peki doktorlar neden 36 saat sonra ilişki veya aşıla yapıyor onu anlamıyorum catlatma iğnesini vuruyoz 36 saat sonra asılama yapıyor nedendirki off ya kafam karıstı sadece 24 saat demek ozaman ümitlenmim ben :KK43:(((((((

off ya peki doktorlar neden 36 saat sonra ilişki veya aşıla yapıyor onu anlamıyorum catlatma iğnesini vuruyoz 36 saat sonra asılama yapıyor nedendirki off ya kafam karıstı sadece 24 saat demek ozaman ümitlenmim ben :KK43:(((((((
slm cnm bılıosun bende bu ay aşılama yapıcagım hatta pazartesi günü
yumurtalar uygun boyuta geldikten sonra catlatma iğnesi yapılır we bu iğne ile ise yurtalar 36 saat içinde catlar ne zmn oldugu belli diil yanı belkı senınkı 10 satte catlar belkii başkasınınkı 30 satte belli diil yani kişiye göre değişiyor o 36 saat sonra 24 saat yumurta canlı kalabılıyor ama --ama yumurtalar catladıktan sonrada sönmesi falan onuda net bılmom ama 24 satte o zaman alıyor o zaman da azda olsa sansın war yani yumurta tamamen sönene kadr sansın war cnm bunuda nerden bılıorum bı kere catladımı dıe gıttıgımde catlamıs ama tam sönmemiş daha demişti we siz her ihtimale karşi 2 gun daha ilişki demişti o zmn sormustum ---ama sana çatlatma iğnesinden öncede dr ilişki öneriyor dolayısıyla içindeki sperm de 3 gün yaşayabılıyor yani yumişler önce bile catlamış olsa içerde sperm olmus oluyor sonrada kabataslak baklıp ona göre aşılaman yapılıyor cnm drlar bunu hesaplıyordur tabııkı sen dert etme bu kadr cnm hayırlısı olsun takma kafana da stres en buyuk düşmanımız bunu da unutma cnm öptm .....

Son düzenleme:
canım benim saol desteğin için siz bişiler dedikce benim umudum tükeniyor cünkü ne catladıgını hissettim ve nerdeyse ondan 40 saat sonra aşılama oldum insallh yanılıyorumdurda zamanında aşılama olmusumdur allah görsün duysun napalım cok cektirmesin insallah gözlerimiz kör olana kadar aglatmasın bi an önce anneliği tadalım yaşımızı yaşıyalım insallah harap olup gitmeyiz umarım ben hep busekilde tek basıma kalcam diye cok korkuyorum umarım düşündüğüm gibi olmaz bebemi versin yüce allahım aşılamada bi mana olsun insallah tutmustur vesile olmustur asılamada allah yüzümüze baksın

akrebim çatlatma iğnesini vurulur vurulmaz çatlarmı kız yumurtalar..onunda belli bi tesir süresi vardır güzelim ümidini kaybetme..ben yaptırmadım hiç ama bildiğim kadarıyla öle..onun dışında evet yumurtan çatladıktan sonra uygun ortamda 24 saat canlı kalıyo..aşılamada bunu yakalama şansın çok daha yüksek unutma bunu cnm...doğal yoldan o anı tutturmak daha zor..sıkıntı yapmaaaaa olucak hayırlısıyla..

kbam canım benim cok saol tesellin için insallh tutmustur canım cok saol napim valla cok panik yaptım sanki catlatma iğnesinden önce catladıgibi öle hissettim insallah yanılmısımdır canım :KK43:((

S trese girmeniz norman ben çok kez yasadım bu donemleri 2 kez tup bebek yapdırdım asıla ve bır çok sey 5 sene olmadı şu an 2 tane var 3 uncuyede hamileyim hiç çocugum olmaz sanıyodum hep hayallerle yasıyodum o gunler gecdi insallah olmayan herkesin olur kuranı kerımde çocugu olmayanlar için duası var ben hemen duayı okuyunca hamile kaldım isteyen olursa veririm

s trese girmeniz norman ben çok kez yasadım bu donemleri 2 kez tup bebek yapdırdım asıla ve bır çok sey 5 sene olmadı şu an 2 tane var 3 uncuyede hamileyim hiç çocugum olmaz sanıyodum hep hayallerle yasıyodum o gunler gecdi insallah olmayan herkesin olur kuranı kerımde çocugu olmayanlar için duası var ben hemen duayı okuyunca hamile kaldım isteyen olursa veririm

canım verebılırmısın

adtiii lütfen hemn istiyom kıs istermisin diye sorulurmu delüü gari özel msj da gönderdim bekliyom canımm:)) saol bi umut oldu valla cok heycanlandım

X