burun kanaması

agresifcatlak

nazlı kızla narin kız
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
80
15
38
arkadaşlar 11 haftalık ikiz bebeklerime hamileyim sürekli mide bulantısı yaşıyorum öğürdükçe burnumdan çok az kan geliyordu her seferinde ama dün akşam resmen burnumdan kan boşaldı acaba neden olduğunu bilen var mı
ayrıca sürekli kasıklarımda bir sancılanma var yürümekte bile zorlanıyorum

Canım öncelikle geçmiş olsun diyorum sana.
Rabbim bebeklerini sağlıkla kucağına almayı kokusunu duymayı nasip etsin inşallah...
Burun kanaması aslında normal diye biliyorum çünkü vücut hamilelikten dolayı aşırı kan üretiyor ve damarlar arada bu kanı burun yolu ile boşaltıyor ama seninki burun kanamaların biraz erken başlamış sanki daha önce böyle bir şikayetin varmıydı burun kanaması ile ilgili? Bence bu konuyu doktorunla konuş umarım ciddi bir şey yoktur.
Kasık aprısıda normal ben 23 haftalık hamileyim ara ara hala adet sancısı gibi kasık ağrısı yaşarım ama fazla uzun sürmez....
Tekrar geçmiş olsun....

amin allahım herkese hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin
kendimi bildim bileli burnumun kanadığını bilmem ilk defa başıma geliyor diyorumki acaba öğürürken zorlanmayla ilgisi var mı

bilemiyorumki canım hamilelik çok farklı bir durum çünkü bende bulantı dönemimi çok yoğun yaşadım mahvoldum öğürürken ve çıkarırken ama hiç burun kanaması yaşamadım. Burnundaki kılcal damarlar çok hassasta acaba bu yğzdenmi oldu bilemiyorum. ne desem yanlış yönlendirme yapmış olurum her vücudun her olaya verdiği tepki farklı çünkü sen yinede bunu doktoruna danış canım bence.

Hamilelikte burun kanamasının olabileceğini bir yerlerde okumuştum sanırım.Kasık ağrısını ben yeni yaşamaya başladım 5 aylık hamileyim.Ama sen ikizlere hamile olduğun için olabilir belki de.Genede rahatsızlık derecesindeyse doktoruna danış canım.Geçmiş olsun.

evet kan basıncının artması sonucu, burunda kanamalar olabiliyor, bendede yanlış hatırlamıyorsam sizin hamileleik haftalarınız ve sonrasında burun kanaması oldu öyle çok olmadı ama oldu, bende araştırdım normalmiş, zamanla azaldı bu durum... Yinede içiniz rahat etmiyorsa doktorunuza telefon açıp sorun, yada muayneye gittiğinizde sorun. Hele sizinki ikiz gebelik eminin çok daha fazla etkileniyordur vücudunuz hamileleikten.
Sağlıklar dilerim üçünüzede.

canım öncelikle hayırlı olsun. yükün iki kat şimdi senin ama sevinçlerin de iki kat olur inşallah. benim de 16. hafta civarı burnum çok kanıyordu. araştırdım vücut hamileyken çok fazla kan üretiyormuş. tabi senin şimdi iki kat fazla üretiyodur bizden. öğürürken de damarlardan sızıyor işte. ben de kusarken kanardı hep. basınç oluyor burunda çünkü. ben bir sorun olduğunu sanmıyorum ama kontrole gittiğinde doktoruna soylersin.

ben 15 haftalık hamıleyım burun kanaması yasıyrum cok panıkledım cunku hıc boyle bısey yasamsıtım doktoruma sordum hamılelıkte olmuyr dedı kafam karıstı bana yyardımcı olur musunuz

X