Yerleme kanamas yaayanlar acil bilgi ltfen

Alaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
113
0
45
mrb
yine vucudumdaki değişiklikleri dinliyorum.Ver hevesleniyorum.en son 5 şubat regli olmuştum.ve ayın 18-19-20 sinde çok az açık renkli kan lekesi geliyor.sizce yerleşme kanaması olabilirmi.sizde kaç gün sürdü rengi ve miktarı neydi.umuduma umut olun

KUZUM 21 ağzından bal damlıyor.ama ben 10 yıldır uğraşıyorum.2 negatif tüp bebek denemem var.Bu kadar kolay olacağını sanmıyorum ama heves işte.umudu bile yetiyor.

canım bendede oldu ama bir gün oldu sadece..herkeste farklı olabilir tabi. ..ayrıca seni üzmek istemem ama henüz yumurtlama dönemindesin sanırım yerleşme kanaması için biraz erken..adetine yakın dönemde oluyor genelde yerleşme kanaması bir hafta kala veya tam adet zamanında

kızlar slm benim 12. gün sonuç 377 çıktı bugun 19 günüm az biraz kan geldi kesildi leke devam ediyo sarı anlamadım aglıyom hep adet oluyom diye normalmi sizce

canım senınde herhalde çogul gebelık eğer öyleyse bende de kanama oluyodu 3 bucuk ay bitene kadarda oldu ve artık yok çok sükür bence normal ama dınlenmelısın

Benim 10.gün renk olarak 3u birarada rengine benzer bı lekem oldu bir damla ve ben gebeyim
sarı leke olmaz akintidir o gebelikte oluyor bol su iç kazılmayı önlüyor

kızlar slm benim 12. gün sonuç 377 çıktı bugun 19 günüm az biraz kan geldi kesildi leke devam ediyo sarı anlamadım aglıyom hep adet oluyom diye normalmi sizce

dokorunu ara canım. yatmanı söylüyor dr ve progesteron iğneni arttırabiliyor

X