Taksim - Kadınlar Kahvesi

zade kafe tek geçerim taksımde bayan armağan hanım dıye bırısı kadın ne derse harfı harfıne dedıgı gunde cıkıyor.

canım yaa galiba sana dediği gününde çıktı eğer bana dedikleri çıkarsa gününde ben köşeyi döndüm sayılır hiç araba alma ihtimalim yok bana 4 ay içinde araba alacaksın dedi hadi bakalım hayırlısı

ben de tam bilmiyorum arkadasım goturdu cunku, ama çok guzel seyler soyledi bakan abla umarım cıkar:)))

internetten sunu buldum: "İstiklal Caddesinden Tünel'e inerken solda Ayhan Işık Sokağa (Garanti Bankasından girilen sokak) döndükten 100 m aşağıda minik bir kafe Kadınlar Kahvesi. Dekorasyon ahşap ve mor ağırlıklı; mor masalı sandalyeli tatlı bir mekan. Açıkhavada oturmak isteyenler için sokata çiçeklerle çevrelenmiş şemsiyeli bir bölme var. Kahve içtikten sonra isterseniz fal baktırıyorsunuz." fiyatı 10 tl simdi

bu falcya ne zaman gittiniz bende çok merak ediyorum acaba gerçekten bazı şeyleri bilio mu yoksa kafadan mı sallıyo????

giderseniz duygu ablayı tavsiye ederim..

Son düzenleme:
meryem die bi kadin bakti bizede bide arkadasimin israriyla gittik cok gusel bakio die kadin bi iki bisey bilio ama abartildigi kadar degil ayrica kendini cok ovuo baktigi faldan cok kendine bakio bide o kadar bekledik sirada bana geldiinde kadin iki sey soyledi ee bitti mi dedim bitti hayatim daha ne soyliim ne soyledinki lan bayildiim parayla kaldim aslinda onlarda hakli bi cafede fal ne kadar bakilabilirki hergun onlarca insan gelio kadin hangi birine ne sallasin yani ayrica o kadar iyi bakiolarsa bunlar neden cafe koselerinde bakio 10 20 ye bulsunlar gomu hazine bence cafedekeilerin cogu sahtekar su falini cok merak ediorum birde yildiz namee bilgisi olanlar yardim ederse sevinirimm..

Melekler Kahvesi mi oldu oranın adı?
bi sitede bedava fal veriyormuş her hafta 2 kişiye...

Kızlar kadınlar kahvesinde bir çok kez fal baktırdım dediğiniz meryem hanımda dahil ama hiç memnun kalmadım ondan. Pelin ve Dilek Hanım var orda özellikle Pelin'i şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsınız benim neyim var neyim yok hepsini bildi.Bide diğerleri gibi harf çıkartıp üste 2 laf söyleyip bitirmiyo yani uzun bakıyo sorular sorduruyor zaten soru sormama gerek kalmadı neyi merak ediyorsam herşeyi kendi söyledi. Fal meraklılılarına duyurulur.

Kızlar kadınlar kahvesinde bir çok kez fal baktırdım dediğiniz meryem hanımda dahil ama hiç memnun kalmadım ondan. Pelin ve Dilek Hanım var orda özellikle Pelin'i şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsınız benim neyim var neyim yok hepsini bildi.Bide diğerleri gibi harf çıkartıp üste 2 laf söyleyip bitirmiyo yani uzun bakıyo sorular sorduruyor zaten soru sormama gerek kalmadı neyi merak ediyorsam herşeyi kendi söyledi. Fal meraklılılarına duyurulur.

ya bısey sorucam fal bakarken baska bı odaya falan gecmıyosunuz dımı ben oyle duydumda yanında bırı varken bakıyomu yoksa baska masayamı gecıyorsunuz bırde ne kadar

ya bısey sorucam fal bakarken baska bı odaya falan gecmıyosunuz dımı ben oyle duydumda yanında bırı varken bakıyomu yoksa baska masayamı gecıyorsunuz bırde ne kadar

Canım kadınlar kahvesinde falcıların oturduğu masalar var kime baktırıyorsan onun masasına gidip baktırıyorsun. 12.5 TL. fal ücreti dediğim gibi pelini tavsiye ederim baktırmayı düşünürsen yalnız haftaiçi orda oluyo haftasonu yok. Bide Dilek Abla var onada baktırabilirsin oda çok iyidir.:kahve:

arkadaslar kadınlar kahvesı kadıkoydede acıldı bılgınıze...ben haftasonu baktırdım 15 lıra.su anda ıkı kısı vardı fal bakan bırı gonul hanım bırıde naz hanım.bana gonul hanım baktı ve gayet ıyıdı ucretsız olarakta ya rum falı yada tarot falı bakıyorlar.15 lıraya hem kahve falı hemde sectıgın bı fal turune daha bakıyorlar yanı.kadıkoydekı yerlerı daha yenı 10 gun olmus acılalı.kırmızı agırlıklı hos bı ortam.tavsıye ederım...

kadınlar kahvesine gittim bende bikaç kez ..1. katta remziyeye baktırdım kadın ne dediyse oldu ....patır patır anlattı yaşadıklarımı pes dedim..zihnimi okudu sanki...en son dün akşam gittim şimdi bakalım bekliyorum neler olucak diye..fala inanma falsız da kalma...demişler...:) terapi gibi geliyor bana..kaydirigubbakcemile3

çoğunluk pelin demiş onada muhakkak baktırıcam..önerdiğiniz için saolun arkadaşlar..:1hug:

Canım haftaiçi gidersen mutlaka peline baktır çok iyi bakıyor. Ama hafta sonu gidersen dilek ablaya baktır oda iyidir.

kızlar fala inanma falsız kala demişler, bence çok doğruyerimseniben

kadınlar kahvesine arada bende giderim. ben dilek ve barışa baktırdım. pelini hiç duymamıştım. fal ücretide 12.5 tl . barış çok şey biliyor. hatta kağıda yazıp veriyor. dilek abla ona nazaran daha az şey söylüyor ama dediklerinin çoğu tutuyor.

ben bugün gittim arkadaşlar. normalde dileke gidiyordum. bu sefer farklılık olsun dedim ve çoğunluğun tavsiyesi üzerine peline baktırdım. yaşadıklarımı genel olarak bildi. ay sonuna kadar zamanı var söylediklerinin. eğer çıkarsa buradan yazacağım :)

arkadaslar selam.. bende fal baktırmayı çok seviyorum..en son peline baktırdım bende.. bekliyorum cıkıcak mı diye.. yeni keşfettiğiniz iyi fala bakan birileri varsa yazarsanız sevinirim :)))

Kadınlar kahvesine bugün gittim. Mutlaka Pelin diyorum kızlar. hala da şoktayım yok böyle birşey resmen içimi okudu. o kdr memnunumki gercekten... şiddetle tavsiye ediyorum. yerimseniben

evet ben de baktırmıştım peline süperdi.. birde dilege baktırdım o da süperdi yaaaaa..

evet bi pelin bide dilek. en iyileri :)

kadınlar kahvesinde Cantu Can die fal bakan biri varmı hiç duydunuzmu yada gördunuzmu? Hangi cafede oldugunu unuttum ama kadınlar kahvesi gibi geliyor cok güzel bakıyormus dedkleri hep cıkıyormus

X