Taksim - Kadınlar Kahvesi

ben melekler kahvesinde remziye hanıma baktırdım ve 3 arkadaşım.yaşanılanları bildi.gelecekle ilgili tarihler ve olaylar söyledi bakalım.kısmet.tavsiye eden beyazyağmur arkadaşıma teşekkür ederim.

bende remziye hanımda baktırmıştım bi kaç kez...geçmişi biliyoo....

arkadaşlar dılege baktıran var mı aranızda varsa nasıl durumlar :KK70: yanı işe yarıo mu ..yasarsanız sevınırımm...

ben dün barışa baktırdım..oturur oturmaz bana üç kardeşsin dedi ve en büyügüsün dedi bunu bildi
daha sonra yalnızsın ve karmaşıksın dedi bunuda bildi..
eski erkek arkdasımın dengesiz ve esmer oldugunu söyledi bunuda bildi..sonra bana üç soru sor dedi ilk aklıma bir şey gelmedi sonra bende ayrıldıgım çocugun hayatında biri var mı dedim..o da yok dedi ama aslında var..bunu bile bile sordum bakalım bilecek mi diye ama bilemedi zaten bugüne kadar baktırdıgım tek bir fal çıktı hayatımda o da üniversiteden bir arkadasımın falıydı..onun dışında hiç bir fal çıkmamıştır..çok ta umurumda degil çünkü güzel şeyler duymak beni mutlu ediyor..olmayacagını bile bile ona inanmak hoşuma gidiyor..

bende baktırdım ama çıkmadı yalnız arkadaşlarla sohbet ediyorduk baktrmadan önce dedim ben aşçı olmak istiyorum falan neyse fal esnasında kadın dediki ben senin ellerinde yetenek görüyorum sen aşçı olabilirsin falan dedi çok şaşırmıştım

abi hepsine baktırdım...
ben en çok pelini severim
çok tatlıdır
ama oda dahil hepsi
sadece kafamdakileri biliyorlar.
garanti veririm
geleceği hiçbiri bilmiyor...
geleceği bilme yeteneği
falcılarda asla yoktur
ancak 3 harflileri kullanıp
onun bunun zihnini okurlar.

mesela ben düşündüm yada birine dedimki
hafta sonu maldivlere gidicem
3 harfliler bunu öğrenip, gidip falcıya söyler
falcıda, benim için fal baktırana

peki ya ben vazgeçersemmmmm gitmektennnnn
hahaha, işte onu ancak rabbim biliyor...

yalnız rabbim rüya kanalı ile istediği kuluna bazı
şeyleri gösteriyor. bende olduğu gibi...

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, eğer çok acı çekiyor falsız duramıyosanız
paranızı psikologa/psikiyatristlere VERıNNNNNNNN
daha iyiiiiiiii--kökten düzelin

yada eğer laf olsun die gidiyosanız
paranızı fakirlere verin...

çünkü falcıların falları çık-mı-yor
alın 30 yaşımdayım, 23 ten beri baktırırım
işte tecrübe...

Son düzenleme:
zezeTHEONE kesinlikle çok haklısın geçen yıl çok baktırdım sonra bazı rüyalar gördüm artık baktırmıyorum gerçekten çıktığınada inanmıyorum
ama bazen makara olsun diye arkadaş aralarında bakarız birbirimize=)

ben katılmıyorum en son baktırdıgım 2 falcıda bırbırınden habersız benzer seyler söyledi ve gerçektende onu yaşıyorum bu aralar.Tabıkıde Allah herşeyi bilir ama falcılarda bazı 3 harflilerden haber alıp verebılıyolar.

ben katılmıyorum en son baktırdıgım 2 falcıda bırbırınden habersız benzer seyler söyledi ve gerçektende onu yaşıyorum bu aralar.Tabıkıde Allah herşeyi bilir ama falcılarda bazı 3 harflilerden haber alıp verebılıyolar.

hayata canım başka bi başlıkta soru sormuştum sana,bi falcıdan bahsetmiştin benim falcım herşeyi biliyo diye.
hangi falcıdır ki o bilmiyorumkismile
ya da gittikleirn arasında en iyisi hangisiydi söylermisina.s.

tabıkı Allah tan baska kımse bılemez gelecegı ama bazen ınsanın canı gusel seyler duymak ıstıyor ki bana terapı gıbı geliyor.. gercı baktırıyorum da noluo yıne ınanmıorum ama dedıgım gıbı terapı ıste... kadınlar kahvesınde de dılek ve pelın favorımdır...

Başka konulara da yazdım bunu ama cevap alamadım. :bbo:
Ben geçen gün kadınlar kahvesinde meryeme baktırdım ve çok şaşırttı beni. Aynı şekilde önce dalga geçen arkadaşlarım baktırdığında onlar da şok oldular ve hepimiz çok etkilendik. Kendimize gelemedik uzun bir süre.
Burada okudum bazı olumsuz yorumları ama inanamadım çünkü ben de çok falcı dolaşmış olmama rağmen meryem kadar etkileyici olanına rastlamamıştım.
Aranızda onunla ilgili olumlu düşünceleri olan yok mu? Ona baktırıp dediğinin çıktığı olmadı mı hiç? Umudumu kesmeliyim yoksa söyledikleri karşısında? bilmiyorumkismile

vala canım ben ve arkadaşlarım meryemi hiç beğenmemiştik,fos çıkmıştı biraz.dedikleride çıkmadı
elle tutulur doğru düzgün bişeyde dememişti zaten hep yuvarlak şeyler klasik şeyler.
ama orda pelin varmış ii diolar bende onu merak etmeye başlaıdm gidersme ona gidicem :KK70:

vala canım ben ve arkadaşlarım meryemi hiç beğenmemiştik,fos çıkmıştı biraz.dedikleride çıkmadı
elle tutulur doğru düzgün bişeyde dememişti zaten hep yuvarlak şeyler klasik şeyler.
ama orda pelin varmış ii diolar bende onu merak etmeye başlaıdm gidersme ona gidicem :KK70:

Hmmm.. Acaba kadın kendini geliştirdi mi sizden sonra. sempatiksalakcinni

Bana hiç yuvarlak konuşmadı. Bize bu kadını tavsiye eden ve her dediği bana çıktı diyen kızın bir arkadaşına da yuvarlak şeyler söylemiş. Enerjisi o an için iyi değilse ya da baktığı insanla arasında enerji uyuşması yaşamadığında oluyormuş bu tip şeyler. Demek ki sizinle uyuşamadı. fisfisfis

tabiiki dediğin gibide olabilir.
zaten benimde kendisiyle hiç elektiğim tutmadı hoşlanmadm ondan kaydirigubbakcemile3

bana da bakmıstı ama tutturamadı hıc bıse.. bır sey tutsun be bacım :KK70: dılek ve pelıne gıdıorum ıste.. pelınde cok ıyı ama dılege baktıran yok mu hıc bıde onu deneyın superrr....

bana da bakmıstı ama tutturamadı hıc bıse.. bır sey tutsun be bacım :KK70: dılek ve pelıne gıdıorum ıste.. pelınde cok ıyı ama dılege baktıran yok mu hıc bıde onu deneyın superrr....
Peki baktığı sırada söyledikleriyle sizi şaşırttı mı, etkilendiniz mi? Söyledikleri arasında aşk konuları da var mıydı? Ben en çok o kısım gerçekleşsin istiyorum. mafoldumben

bende kadınlar kahvesine ara sıra giderim. meryemle ilgili bende benzer şeyler duydum. oranın en iyisi dilek le pelin. dilekte çok sıra oluyor hafta sonu. o yüzdende kısa bakıyor. diğer falcılar boş dururken dilek te kuyruuk oluyor tabiri caizse. o yüzden hafta içi baktırmak daha iyi. pelinde hafta sonu çalışmıyor. hafta içide yanılmıyorsam 16:00 dan sonra. benim favorim ikisi gerçekten çok iyiler.

umutlu peri sana a dan z ye katılıyorum... orda bır tek gulşah a baktırmadım.. hepsıne baktırdım..pelin de süper dılek te zaten super... meryemı orda nasıl tutuyolar cok sasırıyorum.. kıtlesı var heralde yada tıpten mı kaynaklanıo onu da anlamıs degılım.. dılek ın bana soledıgı cogu sey cıktı ...tryamour cugumm :)) valla ask konusunda bende ızdıraplıyım ama cıkıyor yanı...mesela herkese onla olucak demıyor...mesela bı kez sahıt oldum bır kıza bu cocuk senın ıcın hayırlı degıl dedı resmen..tabı fal bu ama dıye de ekledı kadın... herkese olcak olcak dıye kendıne baglamıyor herkesı.. ekleyeyım dedım...

kızlar kadınlar kahvesi remziyeye baktıranız var mı? bende oradakilerinin çoğuna baktırdım. bencede en iyileri pelin ve dilek. bugün benim gittiğim saatte ikiside yoktu bu y üzden remziyeye baktırdım. forumda öven çoktu. beni nedense pek tatmin edemedi. yüzeysel şeyler söyledi. ayrıntıya hiç girmedi. ona baktırıpta dediği çıkan var mı? bu arada en iyi falcı bencdede kesinlikle cafe zade armağan. fiyatı 25 tl ama değiyor. bir anda fal için o kadar para vermek insana ağır gelmese inanın ondan başka kimseye gitmem.

evet ordayı duydum ama pahalı dıye gıtmemıstım cunku ben ne 25 30 lar verdım degmedı :KK70: o yusdden korktum ona gıtmedım cafe zade nerde acaba... bu arada remziye gecmısı bılıyor gelecegı tutturamıyor ve cok yuzeysel gercekten ...

X