Taksim - Kadınlar Kahvesi

evet ordayı duydum ama pahalı dıye gıtmemıstım cunku ben ne 25 30 lar verdım degmedı :KK70: o yusdden korktum ona gıtmedım cafe zade nerde acaba... bu arada remziye gecmısı bılıyor gelecegı tutturamıyor ve cok yuzeysel gercekten ...

armağan a 25 değiyor bence. çünkü yarım saat bakıyor. birde hani uzun bakanlar olur ama dönr dolaşır aynı şeyi söyler ya armağan öyle değil. ama canın her fal baktırmak istediğinde 25 tl ağır geliyor. remziyeye gelince resmen kabusum oldu. kadın ayrıntılı şeylerde söylemedi ama nedense takıldım kaldım. elektrik tutmadı demek ki. birde hiç konuşmama fırsat vermedi. baktı yazdı çizdi, kağıdı elime tutuşturdu. hepte kısaltma kullandı. ne ne anlam geliyor bilmiyorum. dilek ve pelin hem kağıt hem kahve bakıyor. remziye sadece kahve baktı.

evet birşeyler çiziyor hoş gerci okunmuyor bile ama o yazdıkları bile olmadı yanii... dilek bir de cok ılgıleniyor yanı...salı günleri izinli oluyormus heralde...bugun gıtmek ıstedım yoktu...cafe zadenin yeri tam nerde acaba cnm...

Cafe Zade Mc Donalds'ın sağında ve solunda olmak üzere iki sokak var. Sokaklardan birine gir, dümdüz git. Taksim tarafındaki sokağından girdiysen sokağın sonundan sağa doğru, Tünel tarafından girdiysen yine düz gidip yolun bitiminden sola doğru ilerledin mi 10-15 mt. sonra yolun solundaki giriş kat. Umarım yazdıklarım anlaşılabilmiştir. Randevulu çalışılıyor.

umutlu peri sana a dan z ye katılıyorum... orda bır tek gulşah a baktırmadım.. hepsıne baktırdım..pelin de süper dılek te zaten super... meryemı orda nasıl tutuyolar cok sasırıyorum.. kıtlesı var heralde yada tıpten mı kaynaklanıo onu da anlamıs degılım.. dılek ın bana soledıgı cogu sey cıktı ...tryamour cugumm :)) valla ask konusunda bende ızdıraplıyım ama cıkıyor yanı...mesela herkese onla olucak demıyor...mesela bı kez sahıt oldum bır kıza bu cocuk senın ıcın hayırlı degıl dedı resmen..tabı fal bu ama dıye de ekledı kadın... herkese olcak olcak dıye kendıne baglamıyor herkesı.. ekleyeyım dedım...

Canım aşk konusunda söyledikleri çıkan meryem mi? Yoksa diğerlerinden mi sözediyorsun? Meryeminkini merak etmiştim ben. Onun aşk yorumu mu çıktı sende?bilmiyorumkismile

yok cnm ıste meryemınkı bana ve benle gelen 3 arkdasıma da aynı seylerı solemıs bırde kımseye soleme benım fallarım cıkar anlatma demıs... bızde soledık bırbırımıze zaten hepımıse aynı seylerı solemıstı..bırbırmıze anlattıgmızda anladık... ama ıstersen bır de dılegı dene derım...meryemın hıc bıseyı cıkmadı bana malesef...

Son düzenleme:
yok cnm ıste meryemınkı bana ve benle gelen 3 arkdasıma da aynı seylerı solemıs bırde kımseye soleme benım fallarım cıkar anlatma demıs... bızde soledık bırbırımıze zaten hepımıse aynı seylerı solemıstı..bırbırmıze anlattıgmızda anladık... ama ıstersen bır de dılegı dene derım...onun hıc bıseyı cıkmadı bana malesef...

Offf yaaa. Ben çıksın istiyorum. mafoldumben Bir başka kıza da her dediği çıkmış. Belki bana da çıkar. Bakalım...
Ben Ankara'da yaşıyorum. Artık bi dahaki gelişimde giderim Dilek'e. :nazar:

kızlar remziye ye çok övgü üzerine gitmiştim.gelecekle ilgili dediği hiçbişi çıkmadı..2 kere şans verdim ..bidaha da gitmem ona :eek:lmaz:

bir remzyezedede benim :KK43: kadın takır takıryazdı çizdi mübarek makineli gibi.senin b ir şey demene fırsat vermiyor. hiç memnun kalmadım.

Aynen. Bir ay sonra gel, dedi. İnsan sanki çıkacakmış sanıyor.

kadınlar kahvesinde benim favorim dilek . dilek haftasonu çok kalabalık oluyor. birde ona gide gele kanka olduk. o yüzden ben başka birini aramaya yöneldim. sürekli aynı şeyleri söyleyip duruyor. pelinde iyi. oda hafta içi 16:00 dan sonra bakıyor. saati tutturmak mesele. o yüzden başka birine baktırmak istiyorum. ama remziye çok fena kızlar sakın gitmeyin. dilek olsun, pelin olsun hem kahve hem kağıt bakıyor. remziye patır patır yazdı çizdi konuşmama bile fırsat vermedi. birde baktım sıradakini alıyor. yazdığı kağıtlar da hiç anlaşılmıyor.

arkadaşlar bisey sorucam kadınlar kahvesindeki peline gidipte sallıyo diyen var mı aranızda ? Ben baktırdım gecmişi baya bir bildi, gelecege yönelikte güzel seyler söyledi.tarihte verdi bakalım cıkıcakmı ilk defa gittim ona ben. Bide paradisoda demet var ona gideniniz var mı? ben gitmiştim ama pelinle onun soyledıklerı arasında fark var. hangısı dogrudur acaba kafam karıstı :S

DeĞıl kadınlar kahvesı taksımmıŞ bakırkÖymÜŞ dılek abla gıbı hıÇkımse olamazz..tarıhlerı sÖyledıklerı tamamen Çıkıyor dıĞer falcılar gıbı yÜzeysel deĞıl gerÇekten derınlemesıne bakıyor bızım elektrıĞımız ınanılmaz tuttu...tavsıye ederım.. Pelınde cok ıyı ama kısa bakıyor tarıhlerı ehh ıste yanıı...

Dilek falcılar arasında benimde favorim. ben çok gittim ona. bir üsreden sonra hep aynı şeyleri söylemeye başladı. o yüzden başka birini bulmak istiyorum. tarihler konusunda gittiğim her falcıdan daha iyi. pelinde bayağı iyi. birde cafe zadede armağan var. geçen hafta ikinciye gittim. ilk gittiğimde nedense daha bir tatmin etmişti. bu sefer orta şeker geldi. gerçi fala bakmadan bakalım ne yalanlar söyleyeceğiz dedi şirinlik olsun diye. kimbilir belki öyle söylediği için tatmin edememiş olabilir. sonuçta fal ya t utarsa hesabı ama insan deşarj olmak için baktırıyor. ama yinede dile getirmemsi gerekirdi diye düşünüyorum. öyle demesini garipsedim sanırım.

Dilek'in dedikleri çıkmadı. Olacak dediği 2 olay kaldı. Diğerlerinin tarihi geçti ama dediği olaylar gerçekleşmedi. 3-4 gün içinde bir olay olacak dedi. Onun da olacağını sanmıyorum ama neyse. Diğerine de 1-2 ay var.
Pelin, daha bakarken hakkımda birşeyler bilir gibi konuşmadığı için baştan yattı ama onun da söylediklerini not etmiştim. Onun da şimdiye dek verdiği tarih ve olaylar gerçekleşmedi.

Son düzenleme:
hımm o zaman pelinin dediklerini dikkate alıyım ben :))

Monami'de Sema'ya gitmeyi düşünüyorum. Gerçekten iyi mi? Bilen varsa yazarsa sevinirim.

X