Saç Rengi ve Saç Boyama Ankarada güvenilir bir kuaför

Sincan öğretmen evi
Yasemin temel
Uygun diğer kuaförleri en Vee salı açık çarşamba kapalı

kızlar kızılay sakaryada ema kuafför var ve orda hasan :) 10 yıldır benim kuaförüm çok memnunum kesimi süper ve rengi çok iyi buluyor şiddetle tavsiye ederim...tam adresi
sakaryada çiçekçileri geçtikten sonra iş bankasını arkanıza alın ve kafanızı kaldırın :) ema kuaför yazısını görceksiniz hasanı bulun ve beni kamile gönderdi derseniz sizinle çok iyi ilgilnecektir.....

arkadaşlar saçlarına çok önem veren bir bayan olarak 6 yıldır sürekli olarak ailecek gittiğimiz, gelin başlarımızı, özel gün saçlarımızı ve tabi ki boya ve röflemizi yaptırdığımız Mustafa Bey'i size gözüm kapalı tavsiye ederim. Daha önceleri Ankara'nın değişik yerlerinde kuaförlere gidip saçları yanmış ve kopmuş bir insan olarak Batıkent Metro Kuaförde çalışan Mustafa Bey'i kesinlikle öneririm. Mavi siyahtan sonra herkesin olmaz dediği saçlarımı yanmadan, kopmadan tatlı ve doğal bir röfleye çevirdiğinden beri sürekli kendisini takip etmekteyiz:))). İlgilenen arkadaşlara özelden mesaj atarlarsa numarasını verebilirim.

IMG_2926.JPG Ankarada tek güvendiği ve mutlu ayrıldığım yer tunalıda magich touch kuaför. Yeni saçlarımı boyattım ve yıpranmadan çok güzel bir renk çıktı ortaya. Yorum sizlerin

Eki Görüntüle 1936795 Ankarada tek güvendiği ve mutlu ayrıldığım yer tunalıda magich touch kuaför. Yeni saçlarımı boyattım ve yıpranmadan çok güzel bir renk çıktı ortaya. Yorum sizlerin
Çok güzel olmuş canım güle güle kullan sakıncası yoksa fiyatını öğrenebilir miyiz ?

Çok güzel olmuş canım güle güle kullan sakıncası yoksa fiyatını öğrenebilir miyiz ?
Teşekkür ederim. Ben sadece balyaj yaptırdım 350,00 TL. Şuanda bir sube daha açılıyormuş şube açılışına özel %40 indirim uygulanacağını duydum. Düşünürseniz bu indirimden yararlanabilirsiniz. Instagramdan dm de görüşebilirsiniz magictouchkuafor :) bilgilerinize

Teşekkür ederim. Ben sadece balyaj yaptırdım 350,00 TL. Şuanda bir sube daha açılıyormuş şube açılışına özel %40 indirim uygulanacağını duydum. Düşünürseniz bu indirimden yararlanabilirsiniz. Instagramdan dm de görüşebilirsiniz magictouchkuafor :) bilgilerinize
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ben kızkardeşim için sormuştum, onun da böyle sizin gibi uzun güzel saçları var bu tarz bir şeyler düşünüyordu. Biz kendi kuaförümüzden de fiyat aldık .Kendisi Batıkent Metro kuaför de hizmet veriyor uzun zamandır. Mustafa Pehlivan bize bu tarz bi uygulama için biraz daha uygun bir fiyat önerdiği için ona gidicez yarın bakalım. Kendisinin de zaten instagram hesabında buna benzer bir sürü çalışması var, önceki uygulamalarından birini gösterip yaptırıcaz bakalım yarın. İlginiz için çok teşekkür ederim tekrardan...

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ben kızkardeşim için sormuştum, onun da böyle sizin gibi uzun güzel saçları var bu tarz bir şeyler düşünüyordu. Biz kendi kuaförümüzden de fiyat aldık .Kendisi Batıkent Metro kuaför de hizmet veriyor uzun zamandır. Mustafa Pehlivan bize bu tarz bi uygulama için biraz daha uygun bir fiyat önerdiği için ona gidicez yarın bakalım. Kendisinin de zaten instagram hesabında buna benzer bir sürü çalışması var, önceki uygulamalarından birini gösterip yaptırıcaz bakalım yarın. İlginiz için çok teşekkür ederim tekrardan...
Rica ederim. İnşallah istediğiniz gibi olur saçlar. Saçlar önemli sonuçta☺️

Kızlar cumartesi günkü kuaför tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum, kızkardeşimin saçlarında yaza hazırlık olsun diye de değişiklik yapmaya karar verdik.Her zamanki kuaförümüz olan Batıkent'te bulunan Metro kuaförde hizmet veren Mustafa Pehlivan beye gittik. Önce kızkardeşim için nasıl bir değişiklik istediğimizi anlattık, her zamanki gibi bizi sabırla dinledi ve birlikte saçlarına ombre ve uçlarına ışıltı atılmasına karar verdik. Zaten kendisinin instagramından da istediğimiz saça uygun çok güzel daha önce yapmış olduğu bir model beğendik ve onun aynısını istedik. Mustafa bey sağolsun her zamanki gibi bizi hiç şaşırtmadı. Kızkardeşim şu an muhteşem ve bir o kadar da çekici ve gösterişli saçlara sahip oldu. Valla kızkardeşim olmasa kıskanacağım onun saçlarını, o kadar güzel ve başarılı bir çalışma oldu Şu an kızkardeşim saç bakımından yaza hazır şimdiden valla kızlar...

Kızlar cumartesi günkü kuaför tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum, kızkardeşimin saçlarında yaza hazırlık olsun diye de değişiklik yapmaya karar verdik.Her zamanki kuaförümüz olan Batıkent'te bulunan Metro kuaförde hizmet veren Mustafa Pehlivan beye gittik. Önce kızkardeşim için nasıl bir değişiklik istediğimizi anlattık, her zamanki gibi bizi sabırla dinledi ve birlikte saçlarına ombre ve uçlarına ışıltı atılmasına karar verdik. Zaten kendisinin instagramından da istediğimiz saça uygun çok güzel daha önce yapmış olduğu bir model beğendik ve onun aynısını istedik. Mustafa bey sağolsun her zamanki gibi bizi hiç şaşırtmadı. Kızkardeşim şu an muhteşem ve bir o kadar da çekici ve gösterişli saçlara sahip oldu. Valla kızkardeşim olmasa kıskanacağım onun saçlarını, o kadar güzel ve başarılı bir çalışma oldu Şu an kızkardeşim saç bakımından yaza hazır şimdiden valla kızlar...

İyi günlerde kullansın. Resim paylaşabilir misiniz sakıncası yoksa? Çok merak ettim☺️

Slm kizlar ben uzun yillar hep bilkentte yaptiriyordum saclarimi; boyasi, kesimi, roflesi derken nerdeyse bugune kadar ikinci el araba parasi vermisimdir herhalde. Artik verdigim paralar cok gozume batmaya basladi ve kadinlar kulubundeki yorumlara guvenerek, ben de instagramdan Mustafa Pehlivan kuaforu buldum. Bilkentte degil, Batikentte Metro kuafor diye bir salonda calisiyormus.Tabi gitmeden once instagramda yaptigi saclari bayagi bir inceledim, hep basarili calismalar yapilmis. Bir cesaret randevu aldim ve saclarima kendisine rofle yaptirdim, hem cok guzel ve dogal oldu hem de bilkentte verdigim kadar astronomik ucret odemedim. Sanatindan ve ilgisinden cok memnun kaldim. Bir kez daha anladim mi kadinlar kulubu bizim gercekten kurtaricimiz.

Merhabalar canım, hangi kuafördü? Kuaförün adını, adresini ve yapan kişinin adını hatırlayabiliyorsanız, hatırlayabildiğiniz kadarıyla yazabilirseniz çok memnun olacağım. Çok teşekkürler

X