Saç Rengi ve Saç Boyama Ankarada güvenilir bir kuaför

arkadaşlar aşağıayrancıda PTTnin karşısındaki sokakta TUNÇ KUAFÖR var boya röfle kesim fön tek geçerim Baba oğul çalışıyorlar fiyatları çok çok uygun......

kızılayda su cafenin karşısında ŞENEL Kuaförü kesinlikle tek geçerim, bir tesadüf sonucu bulduğumuz yere 2 senedir gidiyoruz arkadaşlarımla ve çok kuaför gezdim burası gözümü kapatıp ellerine bırakacağım bir yer iki kardeş işletiyorlar

tesadüfen bulduğum çankayada tigi akademi kuaförü çok beğeniyorum.global keratinle saçımı burada düzleştirdim.fiyatları uygun ayrıca salonlarında çok doğal bir ortam var.kasmıyorlar.memurum ve bütçemi yormuyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende saç boyası için bayağı araştırma yapmıştım.kızılayda kybele diye bi yer önerdiler gittim düz kahve saça öyle bi fiyat söledilerki arkama bile bakmadan çıktım.gözlerimi kapatıp altın makas diye bi yere girdim.gittiğimde de saçımı iyi yap kk da yorum yapıcam ona göre dedim.yemin ediyorum öyle bi saç çıkardıki aklınız durur.harika oldu.yolda durdurup soruyolar rengi ne diye..aslında yazmayacaktım herkes gider diye ama adamın emeğine acıdım..benden sölemesiiii..artık siz bülürsünüz..

ya kızılayda nesıbe aydın dersanesının ıkı yan bınasında celal kuafor var. sac olarak degıl ama agda manıkur kas vs gıbı seyler ıcın hem ınanılmaz ucuz hemde cok temız ıs yapıyor

kızılayda su cafenin karşısında ŞENEL Kuaförü kesinlikle tek geçerim, bir tesadüf sonucu bulduğumuz yere 2 senedir gidiyoruz arkadaşlarımla ve çok kuaför gezdim burası gözümü kapatıp ellerine bırakacağım bir yer iki kardeş işletiyorlar

Rica etsem fiyat konusunda da bilgi verebilir misiniz :)

woooaaaaw bende oraya gıdıyorum recep bey harıka boyama yapıyor helal olsun yanı muhabbetı falanda ıyı gayet begendıgım bı kuafor senel kuafor

:KK3:
woooaaaaw bende oraya gıdıyorum recep bey harıka boyama yapıyor helal olsun yanı muhabbetı falanda ıyı gayet begendıgım bı kuafor senel kuafor

ben de ankarada öğrenciyim saçlarımı boyatmak için bir kuaför arıyordum bu dediğiniz kuaför kaça boyuyor, aynı zamanda necatibey cad.de nejat kuaför var fön çok güzel çekiyor saç boyaması da güzel ancak biraz pahalı geliyor bana

bende röfle yaptırcam ve yaptırdıktan 1 hafta sonrada kına sacımı yaptırcagım bi kuaför arıyorum yer olark frketmez yenimahalle - pursaklar - keciören - o taraflarda olursa daha iyi olur röfleyi iyi yapabilcek bi kuaför tavsiyeniz var mı arkadaslar ?

arkadaşlar herkese merhaba :) yeni konu açıp forumda kirlik olsun istemedim.burdan devam edelim dedim.yazdıklarınızı okudum fakat pek karar veremedim açıkçası.kızılay veya bahçeli emek taraflarında saç kesimi için güvenebileceğim yerler nereler acaba?genelde kuaförler için tavsiyelerde bu belirtilmemiş hangi nedenle olduğu..ben kesim için istiyorum,modeli de değiştirebilirim.yüz tipleri için önerilerde bulunabilecek yerler olursa bu yüzden çok daha yardımcı olur.iyi forumlar hepimize :KK68:

eryamandaki ikizlere gidecektimkesim için ama tavsiyeniz üzere şenel kuaföre gideyim bakayım nasıl kestiği hakkında geri dönüş yaparım size :21:

burada bir arkadaşımızın tavsiyesini dinleyip batıkent te söylediği kuaföre gittim ,çok teşekkür ediyorum ,,sonunda iyi bir kuaför buldum .tamda söylediği gibi ,efendi güvenilir dürüst vs vs ,,ayrıca birşeyler satmak için ısrar edenler değil,istediğim her saç biçimini tam da düşündüğüm gibi yapıyor,boyası röflesi kesimi mükemmel ,,kesinlikle tavsiye ediyorum ,bende buradan bir arkadşımızın tavsiyesiyle gittim hayran kaldım.(platin kuaför ahmet )adresini bilmiyorum ama birdahaki sefere kartını alıp tam adresini yazacağım ,tşkrler...

burada bir arkadaşımızın tavsiyesini dinleyip batıkent te söylediği kuaföre gittim ,çok teşekkür ediyorum ,,sonunda iyi bir kuaför buldum .tamda söylediği gibi ,efendi güvenilir dürüst vs vs ,,ayrıca birşeyler satmak için ısrar edenler değil,istediğim her saç biçimini tam da düşündüğüm gibi yapıyor,boyası röflesi kesimi mükemmel ,,kesinlikle tavsiye ediyorum ,bende buradan bir arkadşımızın tavsiyesiyle gittim hayran kaldım.(platin kuaför ahmet )adresini bilmiyorum ama birdahaki sefere kartını alıp tam adresini yazacağım ,tşkrler...

Fiyatları nasıl canım bilgi verir isin dip boya ya da düz boya?

eryamandaki ikizlere gidecektimkesim için ama tavsiyeniz üzere şenel kuaföre gideyim bakayım nasıl kestiği hakkında geri dönüş yaparım size :21:

aylardır hem kesim hem boya için batıkentten uzana uzana şenele gidiyodum ta ki geçen ay saçımı usturayla kesip yol yol yapana kadar, heralde nasıl olsa hep geliyo bizden vazgeçemez diye düşündüler ama yanıldılar bu akşam iş çıkışı platine gidiyorum bende hem batıkentteymişte

aylardır hem kesim hem boya için batıkentten uzana uzana şenele gidiyodum ta ki geçen ay saçımı usturayla kesip yol yol yapana kadar, heralde nasıl olsa hep geliyo bizden vazgeçemez diye düşündüler ama yanıldılar bu akşam iş çıkışı platine gidiyorum bende hem batıkentteymişte
canım şenel kızılaydakı şenelmı?boyası nasıl pekı fıyatları falan?bende kızılayda ıyı bır kuafor arıyorum boya ıcın ama bulamadım henuz.batıkent bana cok uzak yaaaa

canım şenel kızılaydakı şenelmı?boyası nasıl pekı fıyatları falan?bende kızılayda ıyı bır kuafor arıyorum boya ıcın ama bulamadım henuz.batıkent bana cok uzak yaaaa

evet talım kızılaydaki şenel, abdullahla recep bey var sahipleri iki kardeş, boyaları fena sayılmaz ama son kesimde saçımın içine etti apo, ustura izi oldu hep, kırıkları temizle dedim kesildikten sonra daha kırık göründü merdiven gibi ustura izleri vardı katlarda, daha önce çok memnundum ama biraz samimi olunca nasıl olsa hep geliyo diye düşünüp savsaklamış olabilirler, bu arada platine gittim, saçımı istediğimden daha koyu boyadı ama iyikide öyle boyamış çünkü ben de etrafımdakilerde çok beğendiler, saçımdaki ustura izlerini düzelttirip düzelttirmeme konusunda kararsızdım başka kuaför olsa illa keselim der ahmet bey istersen az daha uzasın öyle kestirirsin dedi, bunlar hep artı tabi, ayrıca efendi, dürüst tam bi aile babası kendisi

fiyat konusuna gelirsek; platin kuaföre annem ve ben toplam 80 lira ödedik, 10 lira annemin manikürü olduğuna göre 35'er lira ödedik boya için

arkadaşlar bende saç boyası için bayağı araştırma yapmıştım.kızılayda kybele diye bi yer önerdiler gittim düz kahve saça öyle bi fiyat söledilerki arkama bile bakmadan çıktım.gözlerimi kapatıp altın makas diye bi yere girdim.gittiğimde de saçımı iyi yap kk da yorum yapıcam ona göre dedim.yemin ediyorum öyle bi saç çıkardıki aklınız durur.harika oldu.yolda durdurup soruyolar rengi ne diye..aslında yazmayacaktım herkes gider diye ama adamın emeğine acıdım..benden sölemesiiii..artık siz bülürsünüz..

Bu kuaförün adını birkaç yerde daha duydum, demek ki gerçekten iyi bir yer. Saçlarımı İstanbul'da bir kuaföre boyattım, açık kumrala, hiç memnun kalmadım. Renk istediğim gibi olmadı ve saçlarım çok yıprandı. Ayrıca dünyanın parasını verdim. Şimdi göz hizama kadar koyu kumral, alt kısımları açık kumral bir saç istiyorum. Biraz riskli bir boyama. İki renk arasındaki geçişi iyi yapabilecek, istediğim rengi tutturabilecek bir kuaför olmalı. Bu kuaförü denemeyi düşünüyorum, umarım hayal kırıklığına uğramam. Rica etsem fiyatlar konusunda bilgi verebilir misin?

tamam bu kuaförler iyi hoşta kızlar bayan bir kuaför yok mu kapalılar nereye gidiyor kızlar öneri bekliyorum:)

X