sınava az kaldı çalışmalar nasıl :)

lost87

Uyanalım Gaflet Uykusundn
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
2.313
23
sınava çok az kaldı nasıl gidiyor çalışmalar konularda ilerlediniz mi?
nasıl çalışıyorsunuz?Allah yardımcımız olsun :Saruboceq::1hug:

şimdilik iyi gidiyor murat yayınlarından yararlanıyorum ben.aö kendi kitabındaki soruları çözüyorum o kadar yüzümün akıyla çıkarız inş ilk sınavları yüksek tutayım diye kendimi parçalıyorum yaw

ooff kızlar ya bana yardım edin ben sınava az kalınca yani bu 1 ay falan oluyo elim kolum kalkmıyo hatta ünv bırakmayı düşünüyorum ve hamileyim dogumum 5 veya 6 nisan napcam ilkini vermzsem ikinci yıl sonunu hiç veremm çoçuktan şaştım kaldım okumamı benden çok eşim istiyo ama bende heves kalmadı bebek daha önemli

ooff kızlar ya bana yardım edin ben sınava az kalınca yani bu 1 ay falan oluyo elim kolum kalkmıyo hatta ünv bırakmayı düşünüyorum ve hamileyim dogumum 5 veya 6 nisan napcam ilkini vermzsem ikinci yıl sonunu hiç veremm çoçuktan şaştım kaldım okumamı benden çok eşim istiyo ama bende heves kalmadı bebek daha önemli

canım ilk önce hayırlısı ile bebişin doğsun :1hug:
canım hiç sıkma kendini çalış sen dersini
Allah yardım eder sana...
bebeğin sana uğur getirir inan bak :Saruboceq:

canım ilk önce hayırlısı ile bebişin doğsun :1hug:
canım hiç sıkma kendini çalış sen dersini
Allah yardım eder sana...
bebeğin sana uğur getirir inan bak :Saruboceq:

inş canm yaa ama işte kafamda her zamn bi soru işareti var hayırlısı bakalım t.ederim :1hug:

benim 6 dersim var ve sadece 3 derse çalaşabiliyorum,diğerlerinin yüzüne dahi bakmadım
vaktimde pek yok,napacam bilmiyorum

kaçıncı sınıfsın hot chocolate ?
yaparız Allahın izni ile :Saruboceq:
Allah yardımcımız olsun:eek:

selam..henüz 1.sınıftayım,geçen sene kpss ye hazırlandığım için hiç bir derse çalışmadım
sınavlara girdim çıktım ona rağmen temel bilgi tek.'den geçtim
şimdi kursa gidiyorum muh,mat ve iktisat bu derslere çalışıyorum sadece
diğerlerinin yüzüne bile bakmıyorum..

ben daha kitabın yüzünü bile açmadım :çok üzgünüm: her sene aynı şeyi yapıyorum sınava 20 gün kala gece gündüz çalışıyorum başka türlü kitabı elime alasım gelmiyo.bu sene son senem daha çok çalışıp bitirmem lazım oysa :nazar:

Galiba en çalışkanınız benim. Çünkü ben vizelere kadar olan bölümleri çoktan bitirdim 7 dersin, finaller içinde bütün derslerden 2 şer ünitem kaldı. Bitirdim sayılır şimdiden. Ayrıca bunlara ilave olarak vize konularını iki kez tekrar ettim. Mart ayı içinde son tekrarı yapacağım. Ben çalışırken yazarak çalışıyorum. Ayrıca Murat yayınlarının yardımcı kitaplarından ve 550 soruluk soru bankasından soru çözüyorum. Her dersin her ünitesi için yaklaşık 150 soru çözüyorum. Üç yıl boyunca onur belgesi alarak geçtim.İşletme son sınıftayım. Üç ay kaldı artık bitti sayılır ama gerçekten son dört yılım iptal :) Herkse başarılar dilerim.

Galiba en çalışkanınız benim. Çünkü ben vizelere kadar olan bölümleri çoktan bitirdim 7 dersin, finaller içinde bütün derslerden 2 şer ünitem kaldı. Bitirdim sayılır şimdiden. Ayrıca bunlara ilave olarak vize konularını iki kez tekrar ettim. Mart ayı içinde son tekrarı yapacağım. Ben çalışırken yazarak çalışıyorum. Ayrıca Murat yayınlarının yardımcı kitaplarından ve 550 soruluk soru bankasından soru çözüyorum. Her dersin her ünitesi için yaklaşık 150 soru çözüyorum. Üç yıl boyunca onur belgesi alarak geçtim.İşletme son sınıftayım. Üç ay kaldı artık bitti sayılır ama gerçekten son dört yılım iptal :) Herkse başarılar dilerim.

seni tebrik ediyorum,bende yazarak çalışma yapabiliyorum diğer türlü anlayamıyorum
konu anlatımlı kitaplarım var ama,soru bankası bende alıyım en iyisi..

kursa falan gittin mi?

merhaba ebru42,
başka bir topikte dershaneye gitmediğini ve onur belgeleri aldığını yazmışsın
tebrik ederim a.s. gerçekten dediğin gibi kursların maliyetleri çok yüksek
ve aöf nin amacı zaten bireyin evde kendi başına çalışması ve geçmesi
kurs olayı eğitimi ticarete vuranların işi.
sana helal olsun kardeşim inşallah yüksek onur belgesi aldığında gene buraya
yazarsın iyi haberlerini bekliyoruz :lepi:

ayy kızlar yaaa ebru42 hayran kaldım ben daha duruyom baştada sölemiştim yaa dogummla sınav aynı gün diye bide ev alınca misafirlerden başımı alamıyom ve artık dogum yaklaştıkça belime agrı giriyoo ve son bi soruu ben muhasebeyi ve iktisatı anlamıyom buna nasl çalşcam varmı bi yöntemi benm için önemli olan bu iki ders kitap varsa alıyım gerçi gördm murat yayınlarınn tek kitap ı var alsam yararlı olur muu off acill yardım kızlar

ayy kızlar yaaa ebru42 hayran kaldım ben daha duruyom baştada sölemiştim yaa dogummla sınav aynı gün diye bide ev alınca misafirlerden başımı alamıyom ve artık dogum yaklaştıkça belime agrı giriyoo ve son bi soruu ben muhasebeyi ve iktisatı anlamıyom buna nasl çalşcam varmı bi yöntemi benm için önemli olan bu iki ders kitap varsa alıyım gerçi gördm murat yayınlarınn tek kitap ı var alsam yararlı olur muu off acill yardım kızlar

soru kalıplarını öğrenmen için ve anlatımıyla pekiştirmen için sana,
murat yayınlarının her dersten 550 soruluk kitabı var onu almanı tavsiye ederim.
yaparsın hiçbir şey için geç değil unutma canım tamam mı? Çok üzgünüm çoook

soru kalıplarını öğrenmen için ve anlatımıyla pekiştirmen için sana,
murat yayınlarının her dersten 550 soruluk kitabı var onu almanı tavsiye ederim.
yaparsın hiçbir şey için geç değil unutma canım tamam mı? Çok üzgünüm çoook

saol canm bu 550 soruluk kitap tek kitap mı yanii ölemi satılıyoo ben araştrdm tek kitapları murat yayınlarınn 10tl satılıyoo ya bugn muhasebeye baktım valla anladım ben yüzelsel çalştgm için kaybetmişim onu anldım zaten ben 3 ders vercem benm için önemli olan sancımın gelmemesi sınav anında :Saruboceq:

saol canm bu 550 soruluk kitap tek kitap mı yanii ölemi satılıyoo ben araştrdm tek kitapları murat yayınlarınn 10tl satılıyoo ya bugn muhasebeye baktım valla anladım ben yüzelsel çalştgm için kaybetmişim onu anldım zaten ben 3 ders vercem benm için önemli olan sancımın gelmemesi sınav anında :Saruboceq:

canım o 550 soruluk kitap tek kitap içinde her dersten 550 soru var fiyatı 15 tl...
inşallah canım :Saruboceq: Allahın izni ile girer çıkarsın...
bebiş acık beklesin demi hihoyyyt

canım o 550 soruluk kitap tek kitap içinde her dersten 550 soru var fiyatı 15 tl...
inşallah canım :Saruboceq: Allahın izni ile girer çıkarsın...
bebiş acık beklesin demi hihoyyyt

beklerse ne ala o anda gelmesinde :roflol: zaten eşim annem kapıda beklerler ani bişey oldgunda sınavdan doguma giderim :teytey: onu alıyım ben bakalım artık kaderde sınava girmek varsa girerrim yoksa girmem hayırlısı :CüvCüv:

beklerse ne ala o anda gelmesinde :roflol: zaten eşim annem kapıda beklerler ani bişey oldgunda sınavdan doguma giderim :teytey: onu alıyım ben bakalım artık kaderde sınava girmek varsa girerrim yoksa girmem hayırlısı :CüvCüv:

canım sen o kitabı muhakak al sana çk yardımcı olacak a.s
ama içimden bir ses sen bu sınava güzelce gireceksin diyor
genede hayırlısı tabi :Saruboceq:
canım Allah yardımcın olsun
herşey gönlünce olsun hihoyyyt

kızlar matematikten nasıl geçtiniz yaa benim çok gözümü korkutuyo valla ders çalışmak için öyle çok vaktimde yok off 1 ay kaldı zaten :çok üzgünüm:

kızlar matematikten nasıl geçtiniz yaa benim çok gözümü korkutuyo valla ders çalışmak için öyle çok vaktimde yok off 1 ay kaldı zaten :çok üzgünüm:

keşke bu konuda sana yardımcı olabilseydim.
ben matematik dersimi aöf'ye dgs ile girdiğim için
önceden üniversitemde verdim
zaten liseden sosyal bilimler çıkışlıydım
matematik hiç görmemiştim temel yoktu
ama hocamızın ve yurtta oda arkadaşımın ders
anlatmasıyla geçtim.
sana tavsiyem nerelerden çok soru çıkıyorsa
onlara çalış...:eek:
inşallah geçersin :Saruboceq:

X