hamilelikte adet döneminde ağrı olurmu?

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
merhaba arkadaşlar adetim iki gün gecikti bu ayda klomene başlamıştım acaba hamile olabilirmiyim.ama çok ağrım var hamile kalındığında ilk ayda adet döneminde adet sancısı gibi ağrı oluyomu kasıklarda acaba hastaneyemi gitsem şimdi tahlilmi versem adette olmadım acaba sonunda hamile kaldımmı.hamile kalıpta kasık ağrısı çeken varmı?:ecrin_bebek::emir_bebek:

canım ben çok adet sancısı çekerim normalde.hamiş olduğumda da anlamamıştım sancım gene çoktu.meğersem hamişmişim.gerçi aldılar bebeğimi geçen sene kalbi durdu :KK43:( ama sancılar normal canım kanama olmadığı zaman.doktorum öyle demişti bana.şuan bizde 5 aydır bekliyoruz işte tekrar hamiş olayım diye offf.rabbim isteyen herkese versin

ay cnm ya içim açıldı anlattıklarından inş hamileyimdir bugün durayım yarın test yaptırım bari.allah rahmet eylesin cnm bebeğini çünkü bide spora başladım mutlaka yarın test yaptırim o zaman.

test okadar yaptırdımki 2 yıldır hüsrana uğramak istemiyorum.ya bide adet döneminde akıntılar çoğalır ya benim hep aynıydı fazlalaşma olmadı.

canım inşallah hamişsindir güzelim ama spor olayını ertele bence canım şimdilik allah korusun riskli iş

bide ya ben kesin geçse evde test yapar bakardım 6 günüm kaldı benimde bende klomen kullandım bu ay bakalım ne olacak

başka belirtin varmı cnmm

canım çok teşekkür ederim ay keşke sende bende hamileyizdir inş.rep verecektimde 24 saat içinde çok vermişim olmadı.yarın veririm artık hayatım.

Canım Hala sancılarım devam etmekte.... Doktorumda kanama olmadığı sürece çok normal dedi.. Rahim büyüyor o yüzden ağrı çok normal dedi... İnşallah hamişsindir....

inş arkadaşım yalnız gece orkid koydum ama kan yok tahret alırken minnacık kan geliyo elime sümük gibi bide pembemsi

bebişim inşallah adet olmazsın canım benimde bugün resmen adet olucakmışım gibi karnım belim ağrıdı okulda korktum herhalde oluyorum diye ayın 28i benim günümde bakalım ne olacakk

inş cnm benimde cumartesi olmam lazımdı ama bilemiyorum ya aksine cnm devamlı abuk sabuk şeyler çekiyo yerken iştahım kaçıyo

test yaptınmı bebişim bide iğneni ayın kaçında olmuştun canım ya yapsaydın ya bi test hayatta beklemem valla 1 gün geçsin hemen yyaparım ben

cnm bana dr fazla gelişmemiş yavaş gelişiyo dedi en son adetin 14. gününde gittim bana çalışın dedi iğne filan vermedi tam olmadığından bizde dr böyle dedi pekte ilişkiye giremedikki iki 3 kere filan yani herşey allahtan biliyosun acabamı diyorum bugün test yapıcaktım kan tahlili vericektim kardeşimle kavga etmiştik evden çıkmadım bunalımdım yani.

ay canım benim inşallah hamişliktendir belli mi olur 1 kerecik çalışmayla bile oluyo biliyosun inşallah hadi bakalım güzel haberlerini alırız

bebişim canım pes etmek yok bu ay inşallah kavuşursun bebeğine tatlım biliyorum ben kendimi bende olacam adet bak gör bu ay da bişiy yok

kızlar bende adetimi bekliyorum benim 8 gün geçti pes valla tık yok test yaptırmadım yarında olmazsam yaptıracağım:O hafif karın ağrısı ve karın içi guruldamalar var garip garip

selam bende arlık 20 ocak 23 de adet oldum bu aydaha olmadım dün olmm lazımdı hala olmadım

kızlar ben hamileyken hep adet günlerimde adet belitilerinide cektim yani hamileykende bu belirtiler olabiliyor

X