Fikirlerinize ÇOK ihtiyacım var ne demek oluyor bu ya seviyor mu sevmiyor mu???

busem92

5 qn BiLemedin 6 qn ..
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
130
0
kızlar merhaba bu zamana kadar çok konu açtım aykut ilgili barıştık ayrıldık size kısaca konuyu özet geçiyorum;
çocukluk aşkım bu benim yaklaşık 6-7 sene karşılıksız sevdim en sonunda buda beni sevdi hemde ölücek kadar evlilik teklifleri etti o derece çok ayrıldık her seferinde bitti dedi hep kaçtı dönmicem bekleme sogudum senden dedi her seferinde ben sabırla aglaya aglaya bekledim ve hep geri döndü her seferinde imkansız tmm bitti dedigimde bile o geri döndü bu arada aykut yan apartmanımda oturuyor ayrılan taraf hep o oldu şimdi yine ayrıyız ama ben hastayım beynimden doktora gidicem buda duymuş benimle çokk ilgileniyor doktora git agrın var mı iyimisin hastalıgımı araştırmış dk başı msj atıyor ve bana canım diyor :KK43: en yakın arkadaşı benimde arkadaşım bana çıkma teklifi edicegini aykuta söylemiş oda onunla konuşmayı kesmiş bana çıkma teklifi edicek diye kızlar bunlar özet daha neler var sizce bu ne demek oluyor uzun oldu kusura bakmayın şimdiden çok teşekkür ederim :Saruboceq:

ayril baris ayril baris zaten iliskiden cikmis birsey olmus sizinkisi...
seviyormu sevmiyormu bilmiyorum ama vicdanini rahatlakmak icinde böyle davraniyor olabilir...
ayrica kac defa sana geri dönmüs sevmiyen insan böyle bir sey yapmaz....
ama yinede sen ilk önce sagliginla ilgilen ilk önce iyiles sonra zaten bu konular cözülür...
allah sifalar versin canim...

oncelıkle geçmiş olsun............

en yakın arkadası sıze cıkma teklıf etcekmiş....oda görüşmeyı kesmiş....ben öyle anladım...
eee dogru yapmış....demek ki sizi sevıyor ......kavgalar yapsanızda ayrılıkta olsa...
yınede sıze bır seyler hissediyor demek...
bırde sız rahatsızsınız...sızle ılgılenmese...sadece geçmiş olsun der...arada sorar ...cok üzerınızde durmaz...ilgilenmez.......
her dakka mesaj atıyorsa...sızı önemsedigini gösterir.........

öncelikle geçmiş olsun, umarım ciddi bir sağlık sorununuz yoktur.

ben bu kadar yüz göz olunan ilişkilerin sağlıklı yürüyeceğine inanmıyorum maalesef
bana sanki sizin ona ilginiz ve sevginizden hoşlanıyor gibi geldi karşı taraf
ben şahsen ben senden soğudum, bekleme beni diyen insan geri dönse de inanmazdım zaten.

canım çoook çok geçmş olsunn öncelikle...
Allah şifa versin...

şimdi ayrıntıları bilmeden bişe diyemem ama hep ayrılıp barıştığınız için seni seviyo demek ki.ayrılamıyo,kopamıyo senden...
hastalığından dolayı oldugunu sanmıyorum ben canm

önce sağlığınla ilgilen cnm..
bu arada dakka da bi ayrılıp barışmak seni çok yıpratır ve saglığın için iyi degil bu...
ilişkiyi de çk yıpratmış bence....

çok teşekkür ederim kızlar yarın emar çekilicek dua edin bana saolun

kızlar merhaba bu zamana kadar çok konu açtım aykut ilgili barıştık ayrıldık size kısaca konuyu özet geçiyorum;
çocukluk aşkım bu benim yaklaşık 6-7 sene karşılıksız sevdim en sonunda buda beni sevdi hemde ölücek kadar evlilik teklifleri etti o derece çok ayrıldık her seferinde bitti dedi hep kaçtı dönmicem bekleme sogudum senden dedi her seferinde ben sabırla aglaya aglaya bekledim ve hep geri döndü her seferinde imkansız tmm bitti dedigimde bile o geri döndü bu arada aykut yan apartmanımda oturuyor ayrılan taraf hep o oldu şimdi yine ayrıyız ama ben hastayım beynimden doktora gidicem buda duymuş benimle çokk ilgileniyor doktora git agrın var mı iyimisin hastalıgımı araştırmış dk başı msj atıyor ve bana canım diyor :KK43: en yakın arkadaşı benimde arkadaşım bana çıkma teklifi edicegini aykuta söylemiş oda onunla konuşmayı kesmiş bana çıkma teklifi edicek diye kızlar bunlar özet daha neler var sizce bu ne demek oluyor uzun oldu kusura bakmayın şimdiden çok teşekkür ederim :Saruboceq:

önce çok geçmiş olsun. inşallah bir şey yoktur.
benim konuda ilgimi çeken şu...bir insanın en yakın arkadaşı ,beraber olduğu eski kız arkadaşına arkadaşlık teklif edebilir. ve bunu büyük rahatlıkla ona söyleyebilir. nasıl bir bakış açısıdır bu... inanılmaz şaşırdım...

önce çok geçmiş olsun. inşallah bir şey yoktur.
benim konuda ilgimi çeken şu...bir insanın en yakın arkadaşı ,beraber olduğu eski kız arkadaşına arkadaşlık teklif edebilir. ve bunu büyük rahatlıkla ona söyleyebilir. nasıl bir bakış açısıdır bu... inanılmaz şaşırdım...

teşekkür ederim canım inş. bende inanamadım ve ona söylebildi bende çok şaşırdım

canım benim ilk basta ok gecmiş olsun gercekten bu gencecik yasında hasta olman beni cok üzdü eski sevgilin bence vicdanını rahatlatyor olabilir bak benden sana abla nasihati sen eger onunla cok ilgilenmezsen o senin üstüne daha cok düşer kendini hiç kimse için üzme kendini düşün en basta hayata karsı bencil ol öpüyorum seni

ayril baris ayril baris zaten iliskiden cikmis birsey olmus sizinkisi...
seviyormu sevmiyormu bilmiyorum ama vicdanini rahatlakmak icinde böyle davraniyor olabilir...
ayrica kac defa sana geri dönmüs sevmiyen insan böyle bir sey yapmaz....
ama yinede sen ilk önce sagliginla ilgilen ilk önce iyiles sonra zaten bu konular cözülür...
allah sifalar versin canim...

aynen bende katiliyorum.. allah sifalar versin canim önce kendine bakman gerek bence iyilestikten sonra gerisini düsünürsün kendini üzme...

canım benim ilk basta ok gecmiş olsun gercekten bu gencecik yasında hasta olman beni cok üzdü eski sevgilin bence vicdanını rahatlatyor olabilir bak benden sana abla nasihati sen eger onunla cok ilgilenmezsen o senin üstüne daha cok düşer kendini hiç kimse için üzme kendini düşün en basta hayata karsı bencil ol öpüyorum seni

Çok teşekkür ederim ablacım sordum vicdan azabımı çekiyorsun diye yok çekmiyorum dedi

geçmiş olsun canım...şimdi sevip sevmediğini ancak o bilir bir de yılların hatrı var sonuçta....ve sağlık bu önemli bir konu sonuçta, ben olsam kim olsa merak ederim tabi de....ayrıca size teklif edecek kişiye küsmesi de sizi sevdiği anlamına gelmez..benim çok uzun süreli bir ilişkim olsa ve ayrılsam sonra da bir arkadaşım gelip bana senin eski sevgilinle çıkmak istiyorum dese ben de bozulurum, gerçi küsmem ama....bir de neden onun seni sürekli bıraktığına da bakmak gerekir...siz uyuşamıyor muydunuz yoksa öylesine sıkılıp mı bırakıyordu sonra niye dönüyordu, bunları konuşmak gerekir,sen öncelikle sağlığınla ilgilen sonrası zaten gelir...

geçmiş olsun canım...şimdi sevip sevmediğini ancak o bilir bir de yılların hatrı var sonuçta....ve sağlık bu önemli bir konu sonuçta, ben olsam kim olsa merak ederim tabi de....ayrıca size teklif edecek kişiye küsmesi de sizi sevdiği anlamına gelmez..benim çok uzun süreli bir ilişkim olsa ve ayrılsam sonra da bir arkadaşım gelip bana senin eski sevgilinle çıkmak istiyorum dese ben de bozulurum, gerçi küsmem ama....bir de neden onun seni sürekli bıraktığına da bakmak gerekir...siz uyuşamıyor muydunuz yoksa öylesine sıkılıp mı bırakıyordu sonra niye dönüyordu, bunları konuşmak gerekir,sen öncelikle sağlığınla ilgilen sonrası zaten gelir...

saol canım yok çok iyi anlaşıyorduk ayrılmadan önceki gün ölüyorum sana demişti ertesi gün bitti dedi

canim, benim de eski iliskimde her hafta ayrilir birlesirdik inan ne sevgi kalirdi nede saygi, aramizdaki hersey kopmustu ama birbirimizden ayrilamiyorduk.. en sonunda o baska sehire ayrildi da benden cok uzak kaldi öyle rahatladim ..

bence sizin sevginiz de yipranmistir, ve bence vicdani rahat olsun diye öyle yapiyordur.. ama seni sevip sevmedigi konusunda bi fikrim yok canim onu anca sen bilirsin

canim, benim de eski iliskimde her hafta ayrilir birlesirdik inan ne sevgi kalirdi nede saygi, aramizdaki hersey kopmustu ama birbirimizden ayrilamiyorduk.. en sonunda o baska sehire ayrildi da benden cok uzak kaldi öyle rahatladim ..

bence sizin sevginiz de yipranmistir, ve bence vicdani rahat olsun diye öyle yapiyordur.. ama seni sevip sevmedigi konusunda bi fikrim yok canim onu anca sen bilirsin

vicdan :KK43: şuan msnde yazar birazdan nasılsın şuan diye ben ona söyledim ama vicdn azabı çekmene gerek yok vicdan azabı için mi yapıyorsun bunu dedim yok dedi :S kafam karışık kızlar peki arkadaşıyla neden küstü arkadaşıda onu diyor senden ayrıldı ama neden böyle tepki verdi diyor bilmiyorum saol canım:çok üzgünüm:

kızlar peki bişey daha söylicem bi çocuk var beni hiç rahat bırakmıyor bunu arkadaşıma anlatmıştım oda aykuta anlatmış aykutta neler yaptıgını falan sordu 'ben gelirim okula adam ederim'onu' falan dedi peki bu ne oluyor

X