Cilt Bakımı Ürünleri Kil Maskesi !!!!!!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

miisz.e

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
27
0
32
arkadaslar ben de kil maskesi yapmak isitiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum
sizler nasil yapiyorsunuz??? bu arada benim yuzum T bolgesi yagli

Kil Maskesi :
Cilt Tipi:
Kil maskesini tarifi:

canım sana, PAKFACE'in kil maskelerini önerebilirim.
her cilt tipine uygun olanı var, tek tek 2 şer kullanımlık paketlerde. fiyatı da 1 YTL. bazı yerlerde hatta 50 kuruşmuş. =)

her cilt tipine özel, farklı bitkiler de içeriyor. rastlarsan, bir al ve dene canım :)

azıcık suyla karıştırıp hemen yapabilirsin.

canım sana, PAKFACE'in kil maskelerini önerebilirim.
her cilt tipine uygun olanı var, tek tek 2 şer kullanımlık paketlerde. fiyatı da 1 YTL. bazı yerlerde hatta 50 kuruşmuş. =)

her cilt tipine özel, farklı bitkiler de içeriyor. rastlarsan, bir al ve dene canım :)

azıcık suyla karıştırıp hemen yapabilirsin.

sagol canim ya bende turkiyeye izine gitdigimde kucuk bir paket icerisinde kil maskesi alip suyla karistirarak kulanmistim super paydasini gormustum ama sonra kagidini kaybetdim ne oldugunu bir turlu bulamiyordum burda gorunce cok sevindim valla Allah razi olsun senden a.s.

sagol canim ya bende turkiyeye izine gitdigimde kucuk bir paket icerisinde kil maskesi alip suyla karistirarak kulanmistim super paydasini gormustum ama sonra kagidini kaybetdim ne oldugunu bir turlu bulamiyordum burda gorunce cok sevindim valla Allah razi olsun senden a.s.

canım ya, ne demek, iyi gelmesine ben de çok sevindim canım. Türkiyeye geldiğinde, bir sürü alıp ta git, bol bol kullan canım =) a.s.

evet kızlar pakface nerde stılıyor ben de bıraz baktım kozmetıkcılere ama bulamadım

cnm ben aktardan yesıl kiil alıyorum ıcıne bıkac damla zeytın yagı bı kac damla lımon cok guzel olyoo

hazır kil maskelerini uzun zamandan beri kullanmıyorum. Aktar dan kil alıyorum 2 tatlı kaşığı kil, bir iki damla badem yağı, yeteri kadar gül suyu karıştır sür harika temizliyor.

o maskeyi her kullandığımda ertesi gün siwilce yaptı ilk yıkadığımda cildim pürüzsüz yumuşacık oluyordu ama sonrası hsran cildin akneye yatkınsa dşün derim pakface işini sositososito

1 kaşık mısır unu
1 kaşık beyaz kil
birkaç damla limon
karıştrp sürüyorum 20 dk bekletiyorum,cilt tipim yağlıya dönük karma.
çok güzel temizliyor tavsiye ederim:)

yaglıya donuk ve yaglı cıldınız varsa yesıl renklı kıl kullanın derım !!!! aktarlarda var dogacının da bulunuyor .. zaten uzerndede yazıo yaglı cıldee sahıpsenız haftada 2 kere kullanın dıe bn soda ve zeytınyagı koyuyrm ılık suyla yıkıorum sonrasndan sodayla tamamen yıkıorum uzerıne muhakak nemlendırıcı kullanın derım kızlar cunku cıldınız ısterse cok yaglı olsn yınede nemlendırmek gerekıo bn bebek yagı kullanıorum ve en onemlısı yatmadan once gulsuyu surup ole yatıorum yaklask 4 aydırlı bole kullandm tavsıye ederm sızede

Arkadaslar, 1 yemek kasıgı beyaz ince kil, 2 yemek kasıgı taze temiz su, 1 cay kasıgı istege göre degişir zeytin yagı veya kayısı cekirdegi yagı.. karısımı gercekten cok iyi geliyor cilde haftada bir kez yapılması gerekiyor..
yarım saat ciltte duran bu karısımı ılık suyla üfeleyerek elinizde cıkarıyorsunuz ve onda ciltten cıkan kire tanık oluyorsunuz ardından birde gülsuyu tamponu ..... kolay gelsin :KK3:

$DOGAL-KIL-PROFESYONEL-YUZ-MASKESI-100-ETKILI__39537161_0.jpg

ben bunu kullanıyorum hazır aldımmm 1 hafta oldu ama gerçekten çok farketti kendi resimlerimide koyucam pembe maske ve bunu kullandım gerçekten fayda gördüm ama hemen yaptığınız anda fayda göremezsiniz sabır gerekiyor sanırım ben 2 haftada sonuç aldım

merhaba kızlar
ben de kil maskesi kullanmak istiyorum ancak cildim çok kuru daha da kurutur mu korkuyorum ne dersiniz gerçekten faydalı mı bir de yüzüme bal sürüyorum sizce faydası var mıdır yoksa boşuna mı :))

Kızlar size bi tüyo veriyim toz maskelerin içine normal su yerine rosense gül suyunu katıp yaparsanız daha gsl ve canlı oluyor.

cilt tipim karma, bende kil maskemi kendim hazrlıyorum;
aktardan toz halınde yesil kil alıyorum. 2 tatlı kasığı kile 2tatlı kaşığı maden suyu koyuyorum. göz kararı biraz limon suyu, menekşe yağı ,gül yağı filan ne varsa evde onlardan da karıstırıyorum, 1-2 saat beklettikten sonra yüzüme uyguluyorum.

merhaba kızlar
ben de kil maskesi kullanmak istiyorum ancak cildim çok kuru daha da kurutur mu korkuyorum ne dersiniz gerçekten faydalı mı bir de yüzüme bal sürüyorum sizce faydası var mıdır yoksa boşuna mı :))

canım yesil kil yağlı ciltler içindir,kuru ciltler içinde beyaz kil uygulanır.

bende bu gün kil maskesi yaptım kardeşim yapmış getirdi bende deniyim dedim. Gerçekten çok işe yarıyor diyebilirim ilk denemede harikaydı. Ben 1 2 ay uygulamayı düşünüyorum hem doğal hem sağlıklı sizede denemenizi tavsiye ederim :KK70:
:nazar:

arkadaşlar sivilce çıkarıyormuş peki o doğru mu ?? benim cilt tipim yağlı ve akneye müsait

X