sakın avonu kullanmayın

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
aman kızlar avonun kullanmayın hıc tavsıye etmem.gecenlerde kopuk allıgını aldım surulmeden akıo cıldındenkafamçokkarıştı nese kalem farını aldım kırıldıkafamçokkarıştı makyaj temızleyıcısını aldım cıldı bozuo dedıler attım copekafamçokkarıştı dedımkı avona bı sans daha verıyım dedım katalogdan sımlı parlak ruj begendım bı de geldıkı ruj mat ıgrenc bısıkafamçokkarıştı dudaga surulmuo bıle ruju yayılmıo dudakta cope attımkafamçokkarıştı nese yıne akıllanmadım rımelını aldım aman allahım o da ne:1shok: rımel kupkuru:eek:klava: :eek:klava: yıne akıllanmadım goz kalemı aldım gozume surdum aynen gozumun altına aktıkafamçokkarıştı yıne bıgun avon saıtıcısı arkadasım zorla bana selulıt kremı sattı kullandım bı ıse yaramadı:kızgın: :kızgın: aman ha aman kızlar bu avonu sakın almayın 10 km yakınınıza koymayın avonu:nazar: ben tobe ettım artık avon kullanmıcam:eek:klava: beleş verseler avonu almıcam artıkkötükedihüso
daha avonu begenen tawsıye eden kımseyı gormedım(avon satıcıları harıc:1closedeyes:) avon ıyı dıyene ınanmayın:1no2:

kendi cildine göre ürünleri alman gerekiyordu. bende kullanıyorum ama hiç öyle sorunlar yaşamadım. göz kalemleri çok uzun zaman kullanabiliniyor. rujları ise gayet güzel. çevremdeki herkesde memnun. saçlar için şampuan, saç kremi, saç bakım yağı hepsini kullanıyorum ve mükemmel bir sonuç aldım. 3 senedir vazgeçemedim ürünleri var. sana tavsiyem cildine uygun ürünleri kullanman hangi marka olursa olsun ve yüzüne fondoten sürmeden önce yüzüne krem sürdükten hemen osnra uygulama. cildin kremi emsin daha sonra kullan o zamanda akabilir. köpük fondoten değilde diğerlerinden kullanıyorm ben çok güzel.

Rujlarını, parfümlerini el kremlerini kullanıyorum ve memnunum ben. Göz kalemini sevmedim. Kanıtlanmış sağlığı tehdit eden bir durum olmadığı sürece şunu kesinlikle kullanmayın vs. diyen başlıklar açmak anlamsız. Ürünler kişiden kişiye değişiyor. Bana güzel gelen başkasında kötü olur. Avon satıcısı falan da değilim Avon'dan daha kaliteli markaların olduğu da bir gerçek.

Avonun selülit kremlerini kullandım,gayet memnun kaldım.
Temizleme ürünlerini kullandım gayet memnun kaldım.
Makyaj ürünlerini kullandım,gayet memnun kaldım.
Ama Avon satıcısı falan da değilim.

daha avonu begenen tawsıye eden kımseyı gormedım(avon satıcıları harıc) avon ıyı dıyene ınanmayın

Bana da inanmasınlar bu sorun değil ama,her markanın beğendiğimiz ve beğenmediğimiz ürünleri olabilir ama bu o markayı toptan silmek veya kötülemek gerektiği anlamına gelmez.O yüzden bu kadar çok çeşit var farklı cilt tiplerine,beğenilere göre.

bazı ürünleri gerçekten berbat bana göre. mesela ben parfümlerinin bazılarının kokularını çok beğeniyorum ama 10 milyonluk kötü bir parfüm ble ondan daha çok kalıyo bende. yüzüme avondan hiç bişey sürmüyorum cildime uygun olan şey bile bende sivilce çıkartıyo. renk vermek için kullanıyorum mesela göz kalemlerinden acaip memnunum ama. ruj zaten çok kullanmam ama onlarıda sürüyorum. yine de evet çok kaliteli bir marka değil bence. sırf almış olmak için aldığım ürünler

sadece rujlarını seviyorum..kalıcı olmasalar da, renkleri hoş ve yumuşak. =)
cilt ürününü kullanmayı düşünmem bile.
fondotenini kullanan arkadaşlarım, çok pişman olmuştu (cilt tipine uygundu)

yarısı yağ çoğu ürününün. ve malesef, balina veya domuz yağı.

sadece rujlarını seviyorum..kalıcı olmasalar da, renkleri hoş ve yumuşak. =)
cilt ürününü kullanmayı düşünmem bile.
fondotenini kullanan arkadaşlarım, çok pişman olmuştu (cilt tipine uygundu)

yarısı yağ çoğu ürününün. ve malesef, balina veya domuz yağı.

ewet canım cok haklısın a.s

bende parfümü var kokusunu seviyorum
makyaj ürünlerini vs kullanmıyorum ama o ayrı parfümünü beğendim ama

makyaj ürünlerini cilt ürünlerini kullanmam.
sadece sensesin turuçlu vücut kremini ve kırmızı duş jelini kullanmıştım fena değildi.
uzun zamandır bunları da almıyorum.
madem bu kadar iyi neden kozmetik marketlerde standı yok? ben görmeden denemeden ürün almam!

parfümlerini,kıremlerini ,göz makyajı temizleyicisini,kullanıyorum çok memnunum birtek rimelini beğenmedim

Kendi cildine göre ürünleri al bence 2 senedir avon kullanıyorum aldığım bütün ürünlerden memnunum hiç bir zararınıda görmedim cildimede zarar vermedi...Parfümleride çok güzel kokularını beğeniyorum.El kremleride öyle yumuşacık yapıyor elleri...Rujlarıda mat değil bende kullanıyorum gayet güzel...

gurbaa prenses gurbaa prenses isimli üye çevrimiçidir (Online)
████████████████████

Meslek: Doktor
Medeni Durumunuz: Bekar
Eğitim Durumunuz: İlköğretim
Yaşadığınız Yer: A.B.D.yani avonu bilmemen normaldir

yaa bende bu ay sıkılaştırılmış pudrada indirim wardı ondan sipariş werdim kullanan warmı bi zararrını gören? sivilce çıkartıo yazanlar war korktum

makyaj yapmaya başladığımdan beri ağırlıklı olarak kullandıığım markadır avon hemen hemen hiçbir ürününden pişman olmadım cildimde herhangi bi probleme neden olmadı ben hayatımda hiç fondöten kullanmadım ama arkadaşlarımın çoğu avonun fondötenini kullanır onlardan böyle bi şikayet duymadım hiç ayrıca belirtiyim satıcısı falan değilim...

ben cilt için ürünlerden sadece avon değil hiçbir markayı kullanmıyorum.
avondan rimel aldım beğenmedim, göz kalemi aldım beğenmedim ruj aldım çok mattı.
hiç kaliteli ürünleri yok ve şunu söyleyim arkadaşlar avon avrupada hiç bilinmiyor ve tercih edilmiyor.

bende avonu sevmeyenlerdenim,ama her ay arkadaşın gösterdiği ışıltılı katoloğa yenik düşünüyorum
sadece duş jeli alıyorum,onlarda ekonomik oluyor..

Yıllardır kullanıyorum avonu ve hiç zararınıda görmedim neredeyse bütün ürünlerinde kullandım rujlar rimeller farlar top allık fondoten parfümleri şampuanları saç kremleri hiç bir kötü ürünede rastlamadım bencede cildine göre olanı al...

X