Bilekte biten botlar!!!

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kıslar sezonun en trendlerinde bilekte biten botlar var bende almak istiyorum ama nasıl duruduğuna emin değilim bizim burlarda çok fazla giyen olmuyor yaşım 20 fazla mı kaçar diyorum ama topuklu giymek istiyorum sizce nasıl?

ayakkabj.jpg

• Konu Sahibi kokoshatun
Bende istiyorum ama çok kadınsı değilmi 20 yaşa göre :KK43:

• Konu Sahibi kokoshatun
aşkı memnu daki bihter çok giyiyo çok hoşuma gidiyor.bende istiyorum ama erz malum hep karlı giyemiyorum ama kar bi kalksın alıp giyicem.ama az topukluymuş bu tam bana göre. ellerine sağlık cnm.

• Konu Sahibi kokoshatun
kadınsı değil aslında darkotların yada dar dockers tarzı pantolonların altında süper durur.yani baldır ve bacaklar dar olacak hani tayt tarzı pantolonlarla süper olur cnm.

• Konu Sahibi kokoshatun
ayy valla ben bunu alsam bizimkiler burun kıvırır "o ne biçim ayakkabı tarzınımı değiştirdin" derler.:))

• Konu Sahibi kokoshatun
rica ederim cnm bende saten hep dar paça jean giyiyorum çook şık duruyo al beni diyo ama kadınsı durmasından çekiniyorum yoksa hemen alıcam

• Konu Sahibi kokoshatun
bot1.jpg
bot2.jpg
bot3.jpg
bot4.jpg
bot5.jpg
bot6.jpg
bot7.jpg
bot8.jpg
bot9.jpg
BU ARADA BU BOTLARIN ADI ANKLE BOTMUŞ.

• Konu Sahibi kokoshatun
pantolanla tamam ama,etekle hayatta giyemem ben bunları
o ne öyle bilekten kesilmiş gibi -tatlicadiarzu-

tarzım değil
yakıştıran giysin tabii

• Konu Sahibi kokoshatun
bak resimlerdede pantalon ve şortla süper durmuş mutlaka yakışır zaten şimdi genç kızlarda artık bu tarz giyiniyor eskiden düz tabanlı giyerlerdi şimdi topukluda giyiniyolar bence giyin cnm bakalım biraz büyüdüğünde bu tarz moda olacakmı hevesini al sen incecik topuklu giyinmiyorsunki ayrıca o kadınsıdır bu spor bir bot cnm.

ben hiç begenmiyorum bu tarz ayakkabıları bana cok itici gelio ama bu benim görüşüm tabii :))

bence süper bu ayakkabılar
özellikle skinny pantolonlarla çok güzel görünüo

evt benim begendiğimde saten kalın topuk ve çok yüksek değildi dar paça jeanle denedim güzel durdu ama özel günler dışında topuklu ayakkabı giymediğim için içime sinip alamadım ama büyük ihtimal alıcam galiba evt bende içimde kalmasın diye giymek istiyorum ilerde niye giymedim demeyeyim diye almak isitoyorum cnm

bencede pantolon altında olabilir ama etek-elbise altına hiç güzel durmuyor.

ben de 20 yaşındayım hatta tam 20 bile değilim.çok beğendim aldım böyle birşey.öyle çok sık giyemiyorum tabi ama olsun hevesimi alıyorum, içimde kalmasından iyidir :):)

valla bende giyorum ama ankle bot degil.topuklu çizme,ilk resimdeki kadar topuk ama...
hevesimi alıyorum arada giyerek :))))

ay bi türlü topuklu giymeye alışamadım
siniir oluyorum
çok şık duruyolar ama ayağım hemen yoruluyo
acep bu işin bi püf noktası varmıdır hıııı

hakkaten bende giyemiyorum sanki düşecekmişim gibi yürüyorum o da komik oluyo böle sağlam adımlar basamıorum sankii

bende kahverengi renginde var çok güzel hem etekle hemde dar paca pantolonla cok güzel oluyor

şık ya bi cazibesi var ama yürümeyi de becerebilirsek tam olcakkaydirigubbakcemile2

cok hoş bence ama etekle degil pantalonla... bacakları garip gösteriyo etekle.. bide 20 yaş topuklu giymek için cokta erken degil fakat aşırı kadınsı gösteriyo yani canlı dinamik hareketli bi insansan ordan oraya koşturuyosan bunlarla biraz daha hareket kısıtlılıgı yaşarsın topuklu oldugu için yürüyüş bile degişiyo hayliyle daha olgun ve kadınsı bi hava veriyo..

X