Genital siğil tedavisi

E

EU3

Ziyaretçi
:çok üzgünüm arkadaslar genetal siğil ıcın aldora krem verdı doktor bunu kullanan var mı benım gıttıgım sankı pek ılgılenmedı 1 hafta oldu hala bı degısıklık yok bursada tavsıye edebılcegnız dr var mı? erkekte genelde anlasılmıyormus bunun herangı bı testı yok mu hep bıze mı geccek belırsız olanlara tedavı hakkında pek bılgı yok bılenınız varsa yardımcı olsun:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

disobedient bende yeni evliyken bu rahatsızlığı yaşadım
aldora kullandım doktorun dediği şekilde
hepsi geçti ama eşinin de tedavi olmadı gerek
benim eşimde tedavi oldu artık bana geçmeyecek
neden olduğunu nasıl oluştuğunu bilmiyorum ama eşlerimizden bize geçiyormuş
nasıl tamamen kurtulunur bilemiyorum ama zaman zaman tekrarlayabileceğini söylemişti doktor

disobedient bende yeni evliyken bu rahatsızlığı yaşadım
aldora kullandım doktorun dediği şekilde
hepsi geçti ama eşinin de tedavi olmadı gerek
benim eşimde tedavi oldu artık bana geçmeyecek
neden olduğunu nasıl oluştuğunu bilmiyorum ama eşlerimizden bize geçiyormuş
nasıl tamamen kurtulunur bilemiyorum ama zaman zaman tekrarlayabileceğini söylemişti doktor

selam geçmiş olsun..
eşler nasil tedavi oluyor bilgi verebilirmisin?..mesela benim eşimde siğil yok,nasil anlaşilacak hpv taşidigi?
ürologmu bakyo erkeklere

:çok üzgünüm arkadaslar genetal siğil ıcın aldora krem verdı doktor bunu kullanan var mı benım gıttıgım sankı pek ılgılenmedı 1 hafta oldu hala bı degısıklık yok bursada tavsıye edebılcegnız dr var mı? erkekte genelde anlasılmıyormus bunun herangı bı testı yok mu hep bıze mı geccek belırsız olanlara tedavı hakkında pek bılgı yok bılenınız varsa yardımcı olsun:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

genital siğil tedavisi için eşim ve ben kullandık doğal bitkiler ile çözüm bulduk dilerseniz tavsiye edebiliriz mesaj atın ilgilenirseniz

öncelikle bu rahatsızlıktan neler cektiğimizi anlatmak sanırım ancak yasayan bilir ben internette doğal tedavi uzmanı mehmet özkan beye rastladım çok kısa sürede tedavi olduk tavsiye ederim googlede aradıgınızda bulursunuz şuan sayfasını hatırlamıyorum banada dua edersiniz 1 yılı geçti kullanalı çok şükür iyiyiz eşimdede bendede vardı kalmadı selamlar

X