Aşılama fsh yuksek olup asilama ile pozitif sonuc alan varmi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

defne5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
898
0
arkadaslar ben bir ilk tup bebek tedavimden negatif sonuc aldim yumurta rezevlerim az zaten az yumurtam oluyor asilama denesemmi diye dusunuyorum bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim?

arkadaslar ben bir ilk tup bebek tedavimden negatif sonuc aldim yumurta rezevlerim az zaten az yumurtam oluyor asilama denesemmi diye dusunuyorum bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim?

canım bence tekrar tüp bebek dene aşılamda şans oranı çok düşükmüş tüp bebekte daha yüksekmiş bizim gibi fsh ı yüksek olanlara tüp beben öneriyorlar ben aşılama yaptıdım ama sonuç negatif çoktı şimdi tüp bebek deneyeceğiz canım bakalım o nasıl olacak inşallah tutar allah herkesi bebğine kavuştursun canım

bence de tüpte şans daha fazla bana da dr um aşılama zaman ve para kayıbı senin durumunda olanlar için dedi ... sani tüp ucuz bişiymiş gibi.. ama bende negatif sonuç aldım işte 2. yi denemem lazım ama çok para bakalım ne zamana nasip olacak...

bence de tüpte şans daha fazla bana da dr um aşılama zaman ve para kayıbı senin durumunda olanlar için dedi ... sani tüp ucuz bişiymiş gibi.. ama bende negatif sonuç aldım işte 2. yi denemem lazım ama çok para bakalım ne zamana nasip olacak...

canım senindemi fsh ın yüksek 2.ciyi denemem lazım diyorsun bu tüp bebekmi ne kadar ücret istediler bizde yaptırcaz ama ne zman bilmem allah hepimizin yardımcısı olsun canım:1hug:

canım senindemi fsh ın yüksek 2.ciyi denemem lazım diyorsun bu tüp bebekmi ne kadar ücret istediler bizde yaptırcaz ama ne zman bilmem allah hepimizin yardımcısı olsun canım:1hug:
arkadaslar sagolun fikirleriniz icin..ben en basindan buyana asilama icin oyle dusunuyorum ama yumurtam az oluyor oyleolunca birde asilama denesemmi diye dusundum daha once normal hamile kalmistim bir umut ite..off ne bileyim ilki negatif olunca tupte basari sanki cok zor gibi gorunuyor gozume:KK43:

X