Cilt Bakımı Ürünleri Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
buna en çok parayı benmi vermişim yani (14.50) :KK53: ama ilk kullanbımım olmasına rağmen çok beğendim kokusu salatalıklı gibi çok güzel ve yüzü yumuşacık yapıo temizlendiğini hissediyosun herkese tavsiye ederim ..:)

Bende kullanıyorum bundan hiçbir ürün fayda etmedi hele o clean clearmıdır nedir mahvetti yüzümü
buna bayılıyorum bide yumuşacık yapıyorki.memnunum
siz haftada kaç kere uyguluyorsunuz yüzünüze?

arkadşlar bu serinin birde toniği varmış siz bununla yıkadıktan sonra toniğide uyguluyor musunuz ?ben sadece bunu almştım ama sanrım yıkadktan sonra temizlenen ve açılan gözeneklerin sıkılaşması için tonik kullanmak grekyrmş kfama karıştı alsam mı onu da acaba :KK50:

ben 9.90tl ye aldım haftada 2 kez maske yapıyorum çokkk memnunum yumuşacık yapıyor cildimi :KK76: maskeden sonra krem fln kullanıyormusunuz?

Bim de var şu anda. ne zamandır gözüme takılıyordu cesaret edıp alamamıstım tam benım cildime göre. bu gün alayım bari memnun kalan çok var :)

vebde 9.90 aldim 1 senedir kulaniyorum halada bitmedi
yuzu guzel temizliyo ama siyah lekeleri yok etmiri
idare eder guzel bi urun

ben de 2 yıldır kullanıyorum,haftada 2 kez maske yapıyorum ardından nemlendirici sürüyorum,çok memnunum

bende kullanıyorum. genel olarak yüzü iyi temizliyor ama hassas ciltleri kızartabilir benim çok az kızarma oluyo bakımdan sonra cildimde. siyah noktalar içinde bant kullanyorum. bantla temizlendikten sonra bu ürünleri düzenli kullanmak cildi pürüzsüzleştiriyor bunu farkettim. fiyatına oranla güzel bi ürün.

bende kullanıyorum uzun zamandırr sabahları uykulu uykulu kalktıgımda çok güzel ferahlatıyo :KK12:yüzümün nefes aldıgını hissediyorım

kızlar sivilceli ciltler kullanmasın demişsiniz. ben sivilce ilacı kullanıyorum ama doktorum yüzümü temizlemem için bir şey vermedi ne kullanabilirim :/

benim gözeneklerim çok açık.sıkılaştırmak istiyorum.garnier alsam olurmu?ne alayım

garnier bende baya kuruluk yaptı diye hatırlıyorum o yüzden Neutrogena 2si bir aradayı bayadır kullanıyorum memnun kaldım. kuru bir cilt yapım olduğu için diğer markalar bende aşırı kuruluk yapıyor bunda ise hiç öyle sorunum yok. lakin haftada bir kere maske yapmama rağmen hala siyah noktalarım var. o yüzden maskeyi ayrı almayı düşünüyorum, önerebileceğiniz bir maske var mı?

Son düzenleme:
2 gün önce sormuştum alayımmı die
dün aldım.2 gündür yapıyorum.burnumdaki siyah noktaların yarısı gitti.tavsiye ederim.
:KK16:

arkadaşlar bende bugün aldim saf&temiz 3ü 1 arada. biraz önce kullandim. inşallah burnumun üstündeki siyah noktalara iyi gelir :KK70: ferahlatici bir his veriyo.

kızlar garnier bime gelmiş 9 lira ya alın derim.kaçırmayın .diğer yerlerde 13 14 hep.ucuza alın

:KK16:

1 ay önce almıştım ganieri. 2 defa maske yaptım. Cildime berraklık geldi hoşuma gitti. Ama annem cildime zarar vereceğini söylüyor yaşım genç olduğundan dolayı, 19 yaşındayım. Sizce ne aralıklarla ve hangisini yapıyım? Sadece temizleyici olarak mı kullanıyım sürüp yıkayım? Yardımcı olursanız tecrübelerinizle çoook memnun olurummm :KK16:

süperrrrrr bir ürün :KK16: çok çok çok memnunum yaa :21::21::21:
mmerwe: Siyah nokta mı :)

cildim çok yağlı ve bugüne kadar nemlendirici kullanma gereği hissetmemiştim "Garnier Saf & Temiz Günlük Nemlendirici Bakım" (Karma ve Yağlı Ciltlere Özel Nemlendirici) almam için ısrar eden neredeyse yalvarır derece al memnun kalacaksın ben kefilim diyen bir satıcıyla karşılaşana kadar... almadım ama kafamda da soru işareti oluşmadı değil :26:
kullanan var mı, memnun musunuz?
cildim çoooook çooooook çoooooook yağlı ve hassas....

X