Cilt Bakımı Ürünleri Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
saf&temiz tonigini kullanıyordum ben tedavimden önce makyajı temizledikten sonra gerçekten çok begenmiştim tedavim bittikten sonra devam edicem bu maskeyide alırım heralde hihoyyyt kısacası bu serinin tonigide çok güzel kızlar güzel temizliyo watsonslarda da satılıyo ben ordan almıştım

ben de düşünüyorum bu 3ü birarada olanı ama benim cildim kuru alın burun vs yağlı ciltler için yazmıssın sen

ay bende olay kullanıyorum ama hem bunun fiyatı cok uygun hemde cok etkılyımıss bende alcm ınsalahh en kısa zamanda kulananlar nasıl bakalım

ben her yerde fiyatını araştırdım, en uygun fiyat bim de ama zaten çok pahalı da değil, arada 2milyon farkediyor en ucuz ve en pahalı satan yer arasında

çamasırsuyu sen aldın mı cnm etkılımı ya bıde böle cıldı kurutuyomu merak edıyorum

kızlar ben 4 gundur kullanıyorum cok ferahlatıyo yumusatıyo ama sadece dudak cevremde kuruma yaptı hemen krem surdum arkonun fındıklısından simdilik memnunum

kızlar yaglı ve karma ciltler için yazıyo üstünde kuru ciltler kullanmasın bence kurutuyo çnkü ben karmayım beni bile kuruttu burun dudak ve çene bölgesi felan bepanten sürüyorum ama yaglı ciltler için mükemmel bi temizleyicii ben 9.90 a aldım

farketmezzcım sen hetgun mu kullanıyosun yoksa bı kac günde bır mı cnm

wala kuzum ilk aldıgımda görmemiş gibi saldrdım hergün kullandm yüzüm soyulunca bıraktım elifümm şimdi 3 günde 1 sürüp hemen yıkıyorum

wala kuzum ilk aldıgımda görmemiş gibi saldrdım hergün kullandm yüzüm soyulunca bıraktım elifümm şimdi 3 günde 1 sürüp hemen yıkıyorum

saol sekerım bende ılk bı ürürn aldıgımda dibine kadar kullanırım :nazar::1hug:

çamasırsuyu sen aldın mı cnm etkılımı ya bıde böle cıldı kurutuyomu merak edıyorum

yok canım ben almadım ama yorumlardan sonra almayı da pek düşünmüyorum, çünkü benim cildim kuruya dönük karma...gerçi havalar ısınınca kuruluk gidiyor ama olsun...sben sabah ve akşam temizleyici ile yıkamazsam rahat edemem..günlük kullanım için birşey gerek bana..ben zaten vıchy kullanıyorum ama bunun fiyatı çok çok iyi vıchye göre..eğer iyiyse alayım dedim...

X