soğan suyu,doğum kiloları ve beklenen regl!

tesekkur ederım cevap yazdıgın ıcın pekı nasıl kullandın bı cok ornekler var aklım karıstı

rica ederim ne demek:KK66: bazıları limonlu içiyormuş nedenide acı olmaması ve iğrenmemek icin ama bana hiçte iğrenç gelmedi soğanı parçalara bölerek orta boy bir tencerede kaynattım suyu bitene kadar içtim,ama ben ayrıca elma sirkeli su içiyordum sabahları sanrım ikisi bir arada daha etkili oldu

rica ederim ne demek:KK66: bazıları limonlu içiyormuş nedenide acı olmaması ve iğrenmemek icin ama bana hiçte iğrenç gelmedi soğanı parçalara bölerek orta boy bir tencerede kaynattım suyu bitene kadar içtim,ama ben ayrıca elma sirkeli su içiyordum sabahları sanrım ikisi bir arada daha etkili oldu

saol canım elma sırkesını bende ıctım ama bıraktım faydasınıda goremedım ben safran zayıflama cayıda kullanıyorm onunda faydası oldu bana herseydende yedım sımdı yanında sogan suyunuda kullanmak ıstıyorum Çok üzgünüm çoook

dilerim soğan suyunun faydasınıda görürsün zaten 15 günden fazla içmeyin diyorlarki ben doğumdan sonra 15 kilo verdim kilom şuan 53 ve midemde küçüldü sanırım artık zayıflamakta istemiyorum..asortie her halde bünyeden bünyeye görede değişiyor

selam kızlar su dogum sonrası kılolarınızı nasıl verıyosunuz bana da soleyın yaw :kızgın:

X