Kayısı Yağının faydaları..

bende tatlı kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum fark olmaz sanırım... :)

Kullanan arkadaslar "kayisi yagi mi" , "kayisi cekirdeginin yagi mi" pek belirtmemissiniz:) ben iki gundur "KAYISI YAGI" kullaniyorum...
kokusu muthis ve surdukten 12 dk sonra falan cilt yagi tamamen emiyor ve cok yumusatiyor. Bir arkadasimin cildinde parlaklik ve renginde canlilik farkedip sordugumda bunu kullandigini soyledi ben de hemen basladim gelismsleri paylasirim...

Kullanan arkadaslar "kayisi yagi mi" , "kayisi cekirdeginin yagi mi" pek belirtmemissiniz:) ben iki gundur "KAYISI YAGI" kullaniyorum...
kokusu muthis ve surdukten 12 dk sonra falan cilt yagi tamamen emiyor ve cok yumusatiyor. Bir arkadasimin cildinde parlaklik ve renginde canlilik farkedip sordugumda bunu kullandigini soyledi ben de hemen basladim gelismsleri paylasirim...

kayısı yağının tek başına kulanılması zararlıymış kayısı çekirdeğinin yağı kulanılabiliyomuş sadece kayısı yağı başka yağlarla karıştırılarak kulanılabilirmiş nete okumuştum birçok yerde öyle yazıyodu ya ben artık ne kulancamı bilemiyorum kayısı yağı badem yağı ceviz yağı yağ dolu hangi birisini kulancaz bi ara 4 tane yağı aldım karıştırıp kulanayım dedim bi faydasını görmedim şuan hodan yağı kulanıyorum botoks etkisi yaptığı söyleniyo ama bu sadece kulandığın sürece geçerli yani bazı kulanan arkadaşlarda sürdüğün gibi yüzü gerginleşiyomuş bazılarında akşam sürüyomuş sabah kalktığında aynı etkiyi görüyomuş kiminde ise alerji yapıyomuş markasıda önemli bunun için bazı hodanlar aşırı yağlı oluyomuş alerji yapanda o yani günlük bi gençlik istiyosanız tavsiye ederim hergün kulanın hergün genç görünün :KK76: bide nar yağı var oda hodan gibiymiş ama hiç kulanmadım kulananda sadece bi ünlü gördüm onu botoks yaptırdı sandılar nar yağı kulanıyomuş sadece :KK1: baya uzatım sanırım bukadar yeter :KK60:

2 aydır kullanıyorum çok memnunum.. cildimi dengesine kavuşturdu.. ayrıca bebeksi yumuşacık bir tene de sahip oluyosunuz.. lekeler içinde çok iyi bir çözüm..gayet memnunum..

lekelere gerçekten iyi geliyormu benim biraz leke sorunum varda, kayısı çekirdeği yağımda var ama hiç kullanmadım deneyim bi:KK3:

merhaba arkadaşlar kayısı yağını bende kullanmaya başladım ve 10 günde gerçekten etkisini gördüm bana ablam söyledi bu yağı onun yüzünde kahverengi lekeler oluşmuştu çok yoğun bir şekilde kendisi beyaz tenli bu arada baya kötü duruyordu bir kaç ay önce önce yağı kullanmaya başladığını biliyorum o adanada ben başka bir şehirdeyim yani yılda 1 yada 2 kez görüşebiliyoruz bu gişimde çok şaşırdım görünce yüzünde hiç leke kalmamıştı siyah nokta ve gözenek bile yoktu naptın dedim kayısı yağı sürüyorum sadece dedi gerçekten hiç leke yoktu bence süper birşey :KK34:

arkadaslar bu kayisi yagi her yashta kullaniliyomu? Benim 22 yasim var kullanabilirmiyim

arkadaslar bende kayısı yağı ve bugday yagı ve ceviz yagını 2sey damla damlatıp karıstırıp pamuk yardımıyla sürüyorum inanmayacaksınız ama göz cevremde cok kücük yeni olusmus kırısık vardı ve o yok oldu bu arada yasım 26

cevız yagım yok ama kayısı cekırdegı ve bugday yagım var onlarla denıycem ıns faydası olur :))

X