Şampuan ve Saç Kremleri Mecitefendi ampuan ve sa bakm kremi

duuyguu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
389
2
36
arkadaşlar mecitefendi diye bi şampuan aldım aktardan doğal diye.defnelisi falan da var ama ben ısırganlı aldım,sizce nasıl?kullanan var mı memnun kalan falan var mı?bi de dfn garlınınkini alacaktım kocaelide hiçbir aktarda kalmamış çok üzüldüm.dfn garlının saç bakım kıremi bitmek üzere mecitefendini var defneli saç bakım kremi,sizce nasıl??

Son düzenleme:
slm duygu bende aktardan habiboğlu ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum ayrıca habiboğlu ısırgan otu özlü yoğun saç baın maskesini süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tek kelime ile eğer denemek kullanmak istersen bunu dene derim:)

slm duygu bende aktardan habiboğlu ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum ayrıca habiboğlu ısırgan otu özlü yoğun saç baın maskesini süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tek kelime ile eğer denemek kullanmak istersen bunu dene derim:)

teşekkürler canım verdiğin bilgilere bi dahakine deneyeceğim deiğini

bence denemelisin daha öncesinde dfn garlı almıştım ama çok karıtı saçlarım bi daha tabi yaklaşamadam bu tür şampuan ve saç kremlerine aktara gittim tabi yine yağları almaya saçlarım röfleden yandı habiboğlunu gördüm sadece saç yoğun maskesini aldım 10 lira nereye atmıyoruz en azından kuaförlere verdiğimiz parayla saraya alırdık öyle değilmi:dance::dance:aldım deneyeyim dedim kullandım inanamadım yumuşacık oldu hemen 2 gün sonra şampuanını almaya bide ben şampuanın içine 1 kapak susam yağı 1 kapak hint yağı 1 kapak badem yağı 1 tane de bepanthen ampul koydum her yıkamada çalkalıyorum sonuç süperr-----Ama en uzucu tarafı artık saçım barby bebk saçı gibi oldu yada bana öyle geliyordu ve gittim 5 numaraya vurdumdum ama şuan daha iyi yaptığım bakımlar boşa gitmiyorrkaydirigubbakcemile3 kısa saç güzel yıka ve çık üşenmiyorsunda kurutma derdi yok uğraşma yok ama artık saçlarım uzasınnnnnnnnnnnnnnnnnnn:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

Kızlar mecitefendinin ısırgan otu şampuanı olduğunu duydum, peki yine mecitefendinin ısırganotu saç kremi varmı?

slm efsun142 bende gecen gun aktara gıttım banada habıpoğlu ısırgan otlu sampuan onerdi aldım ama daha kullanmadım ıyı gelırmı acaba ben bıtkı derman kullanıodum ama oda baya pahalı bu sefer baska alıyım dedım ama kararsız kaldım :bbo:

mecitefendi ısırgan otlu sampuanın ıcıne cam terebentin yagı bepanten ve evigen ve bal koysak bişi olurmu ??

macitefendi balli sampuanini denedim..
kuru saclara onermem.. daha cok kurutuyor..

cevap verebılcecek varmı ısırgan otlu mecitefendi şampuan kullanıorm içine çam terebentin yagı ve bepanten evigen koymayı dusunuorm sizce ne yapıyım

herhalde kımse bana cevap vermicek :KK43:

Üzülme ben cevap vereyim akannehir Ben hiç şampuanın içine birşeyler koyarak kullanmadım. :kedi: Ama diğer arkadaşlardan okuduğum kadarıyla her şampuanın içine bu dediklerin koyulabiliyor. :):) Isırgan da saç dökülmesine etkili çam terebentini de yalnız çam terebentinin saçı kuruttuğunu söylüyor diğer arkadaşlar. Saçının yağlı ya da kuru olmasına göre karar verebilirsin.

arkadaşlar koymayın sakın dedıklermı ıcıne sampuan bozuldu yenıden almak zornda kaldım :KK43:

selam arkadaşalr benim erkek arkadaşımın aktar dükkenı var ordan mecitefendinin ısırgan özlü şampuanını aldım.tek kelimeyle harika özellikle doğal içerikli ürünler kullanmak isteyenler varsa mutlaka denedin saç kremini duymadım ama sorucam erkek arkadaşıma.bence şampuanın içine bişey koymamak gerektiğini düşünüyorum.hatta şampuan özellikle zayif ince ve cansız saçlar için biş şampuan silindir şeklinde bi şişesi var ben 2.kutuya geçicem bir kaç gün içinde gerçekten tavsiye ediyorum fiyatıda 12 tl olması lazım.pahalı ürünlere para yatırmayın benim çok yıpranmış saçlarım vardı geçen yıl platine boyatmıştım.saçıma zeytinyağı bakımı yaptım haftada bir ayrıca mecitefendinin saç bakım yağı var o da süper onu kullandım.arı sütlü loreal elseve maske kullandım.panthene saç kremi kullandım.ayrıca saç kurutma makinesini çok düşük ısıda kullanın lütfen en büyük zararı o veriyo.fön çektirmeyin en azından çok yıpranmış saçları olan.çok üzülüyorum kızların bu derdine insan başına gelmeden anlayamıyo.şu anda ipek gibi belime kadar sarı saçlarım var.herkes hayranlıkla bakıyo herkes ne kullandığımı soruyo.inanın saçlarınıza bakarsanız onlar size emeğinizin karşılığını veriyo....herkese iyi günler...

valla cnm benimde saçlarımın ucu çok kırık ve çok çabuk uzasın istiyorum.sanırım işe yarar bende alıyim o zaman.

benim anlamadığım tamamen bitkisel diyorlar ama bu şampuanında içerisinde sls falan var. nasıl bitkisel bu.

X