Bildiğimiz Vicks ile hamilelik

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar.hamilelik için yeni bir yöntem duydum ve paylaşmak istedim.eşimin öğretmen arkadaşının çocuğu olmuoyrdu.uzun zamandır görüşmemiştik.geçen gün eşinin hamile olduğunu duydum ve hemen aradım.inanmıyacaksın ama vicks ile oldu dedi.adeti biter bitmez gazlı beze 1 çay kaşığı vicks koyup iple bağlayıp vajinaya itiyormuş.ve öyle sabaha kadar yatıyomuş sabah çıkartıyomuş.ikinci tüpe başlamadan hamile kalmış.ondaki sorun iltihap tüplerini kapamış.aynı sorundan bende muzdaribim.daha önce sevgili arnavutgüzelinin adaçayı yağı tavsiyesini uyguladım.ama malesef sonuç vermedi.ancak bu konuda ona minnettarım çünkü enfeksiyondan kurtuldum.ama tüpleri açamadım galiba.işte böyle.şuan maydonoz buharını deniyorum.buhardan çıktıktan sonra eşimle beraber oluyorm.duşa kalkmadan 1 saat yatıyorum ve ardından vicks koyuyorum.buhar yapamasanızda vicks deneyin.ben sonuçları yazarım.yumurtlama günüme kadar devam edicem.inşallah güzel şeyler paylaşırız.sevgiler.

yok artık yapmayın ya oranıza sokup durmayın öyle şeyler tahriş olur bence...

selimina83..canım arkadaşııım ben teşekkür ederim duyarlılığın için bana güvendiğin için.:1hug:.biliyosun o konuyu açan ben ama sonuç alamayan yine ben :1no2:,ama çok şükür sonuç alanlar olunca ben ümitlendim ,ayrıca benim vesilemle anne olmalarına sebep oldum bu olağınüstü bir durum:Saruboceq:..napalım vardır allahın bir bildiği demekki ikimizi için hayırlı değilmiş ozaman..ama tek temenim inşallah buu yaptığın vikis sayesinde hamiş:CüvCüv: kalırsııın ve bir sürü kişiye de yol göstermiş olursuuun..paylaşımın için teşekür ederiim sanaa.s...BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ CANIM ARKADAŞIM GERİSİ TAKDİRİ İLAHİ RABBİMİZE KALMIŞ :Saruboceq:O BİZE ACISIIN VE DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMESİN..herşeyin hayırlısını versiiin..kucaklıyorum senii sağlıcakla kal:1hug:

selimina83..canım arkadaşııım ben teşekkür ederim duyarlılığın için bana güvendiğin için.:1hug:.biliyosun o konuyu açan ben ama sonuç alamayan yine ben :1no2:,ama çok şükür sonuç alanlar olunca ben ümitlendim ,ayrıca benim vesilemle anne olmalarına sebep oldum bu olağınüstü bir durum:Saruboceq:..napalım vardır allahın bir bildiği demekki ikimizi için hayırlı değilmiş ozaman..ama tek temenim inşallah buu yaptığın vikis sayesinde hamiş:CüvCüv: kalırsııın ve bir sürü kişiye de yol göstermiş olursuuun..paylaşımın için teşekür ederiim sanaa.s...BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ CANIM ARKADAŞIM GERİSİ TAKDİRİ İLAHİ RABBİMİZE KALMIŞ :Saruboceq:O BİZE ACISIIN VE DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMESİN..herşeyin hayırlısını versiiin..kucaklıyorum senii sağlıcakla kal:1hug:

haklısın canım benim.bugün tüpbebek için bikaç hastane ile görüştüm aman allahım fiyatlar inanılmaz hele bide dolar yada euro ile yapanlar fırlamış yani.bazılarımız imkansızlıktan bazılarımız tüm tedavilere rağmen sonuç alamamaktan böyle tedavilere başvuruyoruz.maksat paylaşmak.mantıklı bulmayan denemesin dimi canım ya.napalım umut ediyoruz.inşallah olurda bağıra bağıra hamileyiz yazabiliriz.yapmayın diyenleri de anlıyorum ama eminim bunları deneyecek duruma gelmemişlerdir.yoksa elinde imkanı olmayan uğraşmayın böyle şeylerle demez.neyse allah herkese çare aratmadan evlat versin.sevgiler canım umarım güzel haberlerini alırım.

ya neden öyle diyorsun 2.5 senedir denemediğim halt kalmadı.adaçayı yağı dahill.dibine kadar tampon sokup 2 gün yanmadan idrara bile çıkamadım sen düşün.şu an soğan kürü ,çörekotu bal karışımı ve sütlü oturma banyosu yapıyorum hepsi bir arada yani emin ol aktardan doktordan gelmiyorum ama içeriye bişey sokmak yok artık ben yara falan olacak diye korkuyorum içerde siz bilirsiniz tabi yinede...

ya neden öyle diyorsun 2.5 senedir denemediğim halt kalmadı.adaçayı yağı dahill.dibine kadar tampon sokup 2 gün yanmadan idrara bile çıkamadım sen düşün.şu an soğan kürü ,çörekotu bal karışımı ve sütlü oturma banyosu yapıyorum hepsi bir arada yani emin ol aktardan doktordan gelmiyorum ama içeriye bişey sokmak yok artık ben yara falan olacak diye korkuyorum içerde siz bilirsiniz tabi yinede...

canım seni çok iyi anlıyorum hatta bize kızanları bile anlıyorum.haklısın benimde denemediğim şey kalmadı. yanlış anlama beni.biz birbirimize destek olucaz dimi canım.yeterki olumlu düşünüp olumlu destek olalım.inşallah çabalrının karşılığını alırsın tatlım allah dualarını kabul etsin inşallah.bala polen çörekotu tarçın dut pekmezi karıştırp içiyorum şuan bende.hadi bakalım dualarım sizinle canım.

canlarim kader ortaklarim bu paylasim icim cokkk tesekkurler daha dogrusu tum paylasimlar icin Allah hepinizden razi olsun bizi bizden baska kimse anlamaz nereden birsey duysak hemen paylasiyoruzki belki birine faydasi dokunur diye bundan daha guzel sey olurmu cunku hepimiz evlat hasreti cekiyoruz burada yazilanlar hakkinda kotu elestiri yapmayalim lutfen bunlari yazan arkadaslarimiz o kadar iyi niyetle yaziyorlarki bundan eminim denemek isteyen dener istemeyen denemez bu kadar basit bence

canım arkadaşım sen kafana takmaa..sen neye inanıyosan onu yap kalbini bozma allah yardımcı oluuur:Saruboceq:..sen bikere yaptıktan sonra birşey olmadıysa devam et demekki senin bünyeye bir zararı yok..ayrıca birşey sana söyliyeyimii DOKTORA MUAYENE İÇİN GİTTİĞİMİZDE BİZE ALTTAN BAKMIYOLARMI,HIH İŞTE ONUN UCUNA KAYGANLAŞTIRICI SÜRÜYOLAR O KİMYASAL OLDUĞU İÇİN İLERDE KANSER YAPABİLİYO,BENİM DOKTORUM GENELDE SÜRMEMEYE ÇALIŞIR...o yüzden sen en azından DOĞAL şey kullanıyosun..adaçayı yağına gelelim ..yara kapatıcı özelliğine sahiptir ..eğer yara varsa tahriş varsa daha çok yakar onun sebebi ise iyleştirici özelliği olduğudur..insan oğlu malesef herşey yapıyo yeterki derdimizi bulalım çare olalım..BİLİYOSUN ÇARE BİZİZ.hacıya hocaya :1ninca:üfürükçüyelaelaelaelaelae gitmektenseee..ALLAHA EMANET OL canım beniim sen paylaştınya allah razı olsun senden kimbilir kaç kişiyi sevindiriceksin :teselli:bu işler hiii belli olmaz ..herkez özgür kimseyi zorlamıyoruz..allah kimseyi bu dertle sınamasın yoksa değil vikis bilmemnedee sokarıız vallaaaa..a.s.bebişimiz için herşey değer bence:ecrin_bebek::enbuyukkk:

kıslar bende duydum şu viks işini valla denemekte fayda var 5 senedr çocu olmuyodu komşunun o yapmış ve hamiş bende denicem herhaltı deniyoz bi o kaldı bari onuda denimm

Belki hissettiklerinizi anlayamam eminim çok zordur bebek hasreti..:çok üzgünüm:
Yediklerinize,içtiklerinize bir şey diyemem..
Ama vajinaya bir cisim koymak herşeyden önce mikrop kaparsınız,hele ki vicks gibi yakıcı krem,jel neyse daha çok zararı olmasın. Allahım saklasın..:1no2:

esim diyorki onu bunu sokacagina oraya benimkini sok:eek: kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar.hamilelik için yeni bir yöntem duydum ve paylaşmak istedim.eşimin öğretmen arkadaşının çocuğu olmuoyrdu.uzun zamandır görüşmemiştik.geçen gün eşinin hamile olduğunu duydum ve hemen aradım.inanmıyacaksın ama vicks ile oldu dedi.adeti biter bitmez gazlı beze 1 çay kaşığı vicks koyup iple bağlayıp vajinaya itiyormuş.ve öyle sabaha kadar yatıyomuş sabah çıkartıyomuş.ikinci tüpe başlamadan hamile kalmış.ondaki sorun iltihap tüplerini kapamış.aynı sorundan bende muzdaribim.daha önce sevgili arnavutgüzelinin adaçayı yağı tavsiyesini uyguladım.ama malesef sonuç vermedi.ancak bu konuda ona minnettarım çünkü enfeksiyondan kurtuldum.ama tüpleri açamadım galiba.işte böyle.şuan maydonoz buharını deniyorum.buhardan çıktıktan sonra eşimle beraber oluyorm.duşa kalkmadan 1 saat yatıyorum ve ardından vicks koyuyorum.buhar yapamasanızda vicks deneyin.ben sonuçları yazarım.yumurtlama günüme kadar devam edicem.inşallah güzel şeyler paylaşırız.sevgiler.

canım görümcemde yaptı ondan.bi ebenin yanına gidiyordu oda viks koymasını söylemişti.görümcemin fsh hormonu yüksek olduğu için hamile kalamıyor..

esim diyorki onu bunu sokacagina oraya benimkini sok:eek: kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ay ne güldüüüüüüm :roflol:..meyraa süpersiin..banada eşim öyle bişey demiştii bende dediim SOKUYOZ SOKUYOZ BİŞEY OLMUYO TATLIMMkaydirigubbakcemile..

ayyyyyyyyyy gülmekten bayılacam ahanda düşüyom gıııııııııı arnavutgüzeli çok yaşa emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.sokuyomuş sokuyomuş olmuyomuş.

sizi biraz olsun neselendirip güldürebildiysem ne mutlu bana :içelim:

X