lütfen okuyun belki çare budur...

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar ben 2.5 senelik evliyim ve çocuğum olmuyor.geçen yıl dış gebelik geçirdim ve tüpümün biri tıkandı.çekilen hsgde diğer tüp açık ama rahim sağa yatık çıktı rahimin eğik olmasıda gebeliğe engelmiş .bu tatilde annemin bir arkadaşı var yaşlı bir kadın bana kasıkların (dölyatağın)kaymış ondan olmuyordur dedi.yere yatırıp kasıklarıma bişey yaptı yukarı doğru kaldırdı çok ağrı hissettim ama bu olaydan 2 hafta sonra adet oldum hiç sancım olmadı bana 3 aya çocuğun olur dedi birde oturma banyosu önerdi papatyayı kaynat üzerine otur dedi ayrıca internette baktım civanperçemi ve çobançantası otuda rahim kaymasına bire birmiş inşallah 3 ay içinde güzel haberler veririm size ama bence kulağınızda olsun özellikle açıklanamayan inferilite yaşayan arkadaşlar rahminiz kaymış olabilir hani bilinçsiz ağır kaldırmaktan falan hepimiz yapıyoruz sonuçta bu hatayı .paylaşmak istedim..

ben korkarım öyle şeylerden bu senin dediğin "bel çekmek" gibi bir şey heralde. bence böyle bir şey tavsiye etme kimseye. allah korusun sonra ters bişey olur falan.. kesinlikle doktor kontrolünde atın attıgınız her adımı arkadaslar.

arkadaşlar ben 2.5 senelik evliyim ve çocuğum olmuyor.geçen yıl dış gebelik geçirdim ve tüpümün biri tıkandı.çekilen hsgde diğer tüp açık ama rahim sağa yatık çıktı rahimin eğik olmasıda gebeliğe engelmiş .bu tatilde annemin bir arkadaşı var yaşlı bir kadın bana kasıkların (dölyatağın)kaymış ondan olmuyordur dedi.yere yatırıp kasıklarıma bişey yaptı yukarı doğru kaldırdı çok ağrı hissettim ama bu olaydan 2 hafta sonra adet oldum hiç sancım olmadı bana 3 aya çocuğun olur dedi birde oturma banyosu önerdi papatyayı kaynat üzerine otur dedi ayrıca internette baktım civanperçemi ve çobançantası otuda rahim kaymasına bire birmiş inşallah 3 ay içinde güzel haberler veririm size ama bence kulağınızda olsun özellikle açıklanamayan inferilite yaşayan arkadaşlar rahminiz kaymış olabilir hani bilinçsiz ağır kaldırmaktan falan hepimiz yapıyoruz sonuçta bu hatayı .paylaşmak istedim..

Bu dediğiniz olay ile bebek sahibi olmuş olmanız dahi ki henüz olmuş bişi yok bence son derece yanlış. Siz inanın ya da uygulayın bişi diyemem ama bu tip infertilite durumlarında insanlar kendilerini çaresiz hissederek sizin dediğiniz şeyi uygulatıp sonrasında can sıkıcı durumlara girebilirler.

canim anliyorum insalah yarar hissediklerini anliyorum bitkiseller neyse dogal seyler neysede bu tehlikeli olabilir dikkat et derim zarari olmayacak seyleri denemen gerek hayit civan falan el cekme vb islemler kulaga urkutucu geliyor kendine geri donusu olmayacak bir zarar verebilirsin istemeyerek Allah korusun dikkar

benim rahimimde sola eğik. eğiklikten bişi olmaz rahimin tamamen bükük olması çocuğa engeldir ve benim 1 kızım var zaten dış gebe kalman rahimin normal olduğunu gösterir çünkü dış gebelik yerinde olmayan gebeliktir.rahimin bükük olsa hiç hamile kalamazsın dış gebelik bile olsa sperm yumurtaya hiç gidemez. bence doktordan başkasına sakın kendine dokundurtma derim. bükük olsa bile doktor düzeltme yapacaktır. iyi olayım derken sakatlatma kendini bence. inşallah tez zamanda güzel haberini alırız arkadaşım sevgiler

Oldumu peki çocuğun

X