Iple bıyık nasıl alınıyor?

P

Perfectnose

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Perfectnose
evet iple bıyık nasıl alınıuor bilen varmı :s iyica tarif edebilicek:dance:

var ama nasıl anlatırım bilemiyorum ya önce eline yeterli uzunlukta ip alıyosun ipi başının arka tarafından iki ucu öne gelecek şekilde tutuyosun 2 kez düğümlüyosun sonra dudak üstüne gelip ipi sağa sola çevirip kurtuluyosunsırnaşık şey umarım anlatabilmişimdir canıma.s

ya şuraya kadar biliyorum, bi ipi alcam ucuna düğüm atıcam o ipi 4 kere falan burucam o burulmuş yeri dudak üstüne getirip , işte gerisini bi türlüyapamıyorummmmmm

benim bildiğim ipin iki ucunu düğümle birleştirip. sonra ipin arasına baş ve işaret parmaklarını geçirip, iki yana doğru açıyorsun. dikdörtgen/elips bir görüntü olacak. sonra iki elinle ters yönde döndüre döndüre bir miktar bu ipi buruyorsun. ya gerisini görsel ekleyebilen arkadaşlardan bekleyelim, yaralama kendini bir de:) :1no2:

ya şuraya kadar biliyorum, bi ipi alcam ucuna düğüm atıcam o ipi 4 kere falan burucam o burulmuş yeri dudak üstüne getirip , işte gerisini bi türlüyapamıyorummmmmm

benim anlattığım şekilde diyosun dimi canım benim anlattığım şekilde kolay oluyo aslında kuaförlerdeki alınma tarzından farklı ama kullanışlı kolay

Son düzenleme:
benim anlattığım şekilde diyosun dimi canım benim anlattığım şekilde kolay oluyo aslında kuaförlerdeki alınma tarzından farklı ama kullanışlı kolay

bilmiyorkim canım keşke fotolu aşama aşama resim koysalar repe boğucam delikafadulden

cnmm ipin iki ucunu birleştirip düğüm attın yaa 4 kezde budun yaa..ondan sonra iki elininin baş ve işaret parmaklarını kulanıyorsun..bi elini kaparken diger elini açıyorsun böylece ipin burulmuş yeri gidip geldigi için tüyleri alıyor...ayy valla anlatamadım sanırımdelikafadulden:)a.s.

ben bilmiyorum ama almasını annem alıyooo bnmkilri bazen...

ama ipi ağzına alıyo :KK70:kaydirigubbakcemile3 snra parmağına doluyo öyle alıyoo :)

kendininkini alırkende musluğa takıyo ipi aynaya bakarak alıyoo kaydirigubbakcemile3

cook zararliymis iple almak gecen tvde söylüyorlardi surati felan sarkitiyomus ilerde

bnu bılen varsa cok ıyı olur, kuaforde yapılırken goremıyoruz bıle cok hızlı yapıyor bayan ıp alma olayını :) guzel bır sey hem cımbız degıl agda degıl ıp

Ben iki elimin yardımıyla alıyordum-tatlicadiarzu-
Anlatsam anlarmısınız bilmemkaydirigubbakcemile
Resim eklemeye calışıcam....-tatlicadiarzu-

Yada sır agdayla alın şip şak:nazar:
Hem azaltıyorda:icecream:

bende musluğun yanındaki havluluğa bağlarım ipi alırım ama nasıl anlataırım onu bilemedim...

-tatlicadiarzu-

bende musluğun yanındaki havluluğa bağlarım ipi alırım ama nasıl anlataırım onu bilemedim...

-tatlicadiarzu-

:lepi::roflol::lepi::roflol:

seninki daha bi enterasan mış.

anlatılmaz yaşanır :jeyyar:

Ben iki elimin yardımıyla alıyordum-tatlicadiarzu-
Anlatsam anlarmısınız bilmemkaydirigubbakcemile
Resim eklemeye calışıcam....-tatlicadiarzu-

Yada sır agdayla alın şip şak:nazar:
Hem azaltıyorda:icecream:

ekle ekle hihoyyyt hihoyyyt

ya bende iple alıyorum,hem de musluğa ya da aynalı dolabın kapı koluna bağlayarakdelikafaduldenama nasıl bastırıyorsam artık,ip bi kaç kez kesti yara yaptııııııııımm bıyıklı gibi oluyorum o zamanda kafamçokkarıştı

bu ayağına bağlama yöntemini bi canlandıramadım gözümde benneyaptımki

ben şöyle bir ey biliyorum bak. kendi kendine almak için yani kendi dudak üstündeki tüyleri alman için,çok uzun olmayan bir ip al 2 ucunu bağla. 8 sayısı şekline getir ipi. ipin kenarlarına da işaret ve baş parmağını sok. daha sonra bir elinin parmaklarını açarken diğerininkini kapat. o zaman ipin orta kısmı yani bitiştiği kısım hareket ediyor. o hareket eden kısımla dudak üstü tüylerini alabilirsin. geç aynanın karşısına 5 dk.nı bile almaz tüylerini alman. umarım anlatabilmişimdir :) saygılar sevgiler hepinize :)

X