hayıt tohumu kullanarak prolaktini düşüren var mı?

zug

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
626
0
42
hayıt tohumu
içinizde sadece hayıt kullanarak prolaktin hormonunu düşüren var mı?ilaç içmeden hayıt kullanarak bu belayla başa çıkan var mı arkadaşlar?deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

hayıt tohumu
içinizde sadece hayıt kullanarak prolaktin hormonunu düşüren var mı?ilaç içmeden hayıt kullanarak bu belayla başa çıkan var mı arkadaşlar?deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

sanırım benim prolaktinimde yüksek çünki kızım 7 ay emdi beni nisanda 2 yaşına gircek ve benim hala sütüm geliyo birde kırıkkalede hayıtın çayı var tohumunu bulamadım çayını içsem olurmu adet düzenlemek içinfisfisfis

benim prolaktinim de 37,3 çıktı.. biraz önce dostinex e başladım.. 3 günde bir yarım içcem...içinde 2 tane var.. mercimekten bile küçük .. bi de yarıya bölüyoz.. bakalım ne kadar işe yarıcak..12 gün sonra ilaç bitecek....1 ay sonra tekrar kan tahlili yaptırcam... eğer düşerse hayıt suyuyla dengede tutmaya çalışcam galiba..
çünkü deminden beri dostinex le alakalı yazılar okuyorum.. ilacı bıraktıktan sonra çoğunun prl. ni tekrar yükselmiş.. hem de eskisinden daha çok yükselmiş. nasıl iş anlamadım...:çok üzgünüm:

sanırım benim prolaktinimde yüksek çünki kızım 7 ay emdi beni nisanda 2 yaşına gircek ve benim hala sütüm geliyo birde kırıkkalede hayıtın çayı var tohumunu bulamadım çayını içsem olurmu adet düzenlemek içinfisfisfis

çayı da olur canım
hayıt suyu da var onu da alabilirsin.

hadi ya arkadaşlar
ilaçsız prolaktini düşüren yok mu aranızda?

ben kullanmaya başladım ama tecrübeli olanların fikirlerini almak istiyorum

benim prolaktinim de 37,3 çıktı.. biraz önce dostinex e başladım.. 3 günde bir yarım içcem...içinde 2 tane var.. mercimekten bile küçük .. bi de yarıya bölüyoz.. bakalım ne kadar işe yarıcak..12 gün sonra ilaç bitecek....1 ay sonra tekrar kan tahlili yaptırcam... eğer düşerse hayıt suyuyla dengede tutmaya çalışcam galiba..
çünkü deminden beri dostinex le alakalı yazılar okuyorum.. ilacı bıraktıktan sonra çoğunun prl. ni tekrar yükselmiş.. hem de eskisinden daha çok yükselmiş. nasıl iş anlamadım...:çok üzgünüm:

bende ilaç kullanmak istemediğim için hayıta başladım.ama etkisi nekedar bilemiyorum

ne zaman etkisini gösteriyor bu hayıt bilen yok mu

ben hayıt kullandım bir kutu bitirdim (regli olamıyorum ve gögüsümden süt geliyor) kullanırken hiç süt gelmedi ama regli olamadım bir kutu bitti 1 hafta oldu şimdi yine gögsümden süt geliyor.Demekki işe yarıyor o yüzden acilen tekrar kullanıcam bu arada araştırırken bir yerde en az 3 ay kullanmak gerekir diye okumuştu.bir kutu 1.5 ay sürüyor keşke kesmeden 3 ay devam etseydim

ben kullandım ve düştü hemde 3 ay kullanmama gerek bile kalmadan ama bıraktım tekrar yükseldi o yüzden 3 ay kullanıyorum artık

Prolaktin hormonunu düşürmek için hayıt tohumundan ziyade
civan perçemi
aslan pençesi
çoban çantası
altın başak
günlük sakızı

kullanılmasını tavsiye ediyoruz ...

aktarland/ Gizem

hayıt tohumu

merhabalar bilgilenmek isteyenlere faydalı olayım diye söylüyorum biraz geç olmuş ama ben bu başlığı yeni gördüm neyse; agustos ayında prolaktinim 96 çıktı. hayt tohumunu düzenli kullandım eylül sonunda 14e indiğini öğrendim bu arada hiç ilaç kullanmadım. İnşallah bu ay bebiş haberini de alırım.

Ben de prolaktinimin 46 olduğunu öğrendikten sonra mr çekimine gittim. Sonuçları bekleyene kadar da bi kaç gün hayıt tohumu demledim için. Sonuçlar temiz çıktı ve adet oldum. 2-3 aydır adet olamıyordum. Bence içtiğim çayın da etkisi var adet olmamda. İçin bence siz de.

X