Saç Uzatma Yöntemleri Saçlari 5 cm Uzatan Bitki

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Gerekli Malzemeler: 1. 5-10 gr. civarında Entele Otu, 2. Badem Yağı (küçük şişelerde oluyo), 3. Bepanthene (eczanelerde satılır küçük cam tüplerde)
Yapılışı: Saçlarınızı iyice yıkayın. Entele'yi bir cezvede su yarıya inene kadar kaynatın (su= cezvenin 4/3) demi tohumlardan süzdürün. Biraz ılıklaşınca baden yağını ve bepanthene'i kalan suyla iyice karıştırın. Daha sonra karışımı masaj şeklinde saç diplerine kadar uygulayın (iyice). Akabinde kafanıza naylon poşet geçirip üzerine saç kurutma makinesini 10-15 Dk. tutun. Biraz bekledikten sonra naylonu çıkartıp. Saçlarınızı yıkayın. Görün bakalım neler olacak.
(mesela) 1 cm. uzuyorsa 5 cm. uzar. Ayrıca seyrek bölgeler yeniden canlanır.

arkadaşlar bu formulu bır arkadaşım verdı denemış cok etkılı dedı bende denıycem boylebır formul arıyordum bende sonunda buldum ayrıca sac bakım kürü gibi birşey ben denıycem sonucu bıldırıcem sızde ceenemek ıstersenız bılgınıze :)

evet benimde bir arkadaşım kullanmıştı aynen bu şekilde ve olumlu sonuçlar aldı ama entele zehirli bir bitkiymiş kullanırken göze ağıza gelmemesine dikkat etmek lazım

bende bephantene tüp zeytinyağı yumurta ve tatlı bademyağını uyguluyorum sonrada çamterebentili şampuanla yıkıyorum uzuyo ve yumuşuyo

zehirli bir bitki olduğunu bende duydum sonuçta yıkarken mutlaka göze kaçar

peki nekadar sürede nekadar uzuyorr saçlar yumuşuyormuu elektirklenmesi filan gidiyormu?Çok üzgünüm çoook

Gerekli Malzemeler: 1. 5-10 gr. civarında Entele Otu, 2. Badem Yağı (küçük şişelerde oluyo), 3. Bepanthene (eczanelerde satılır küçük cam tüplerde)
Yapılışı: Saçlarınızı iyice yıkayın. Entele'yi bir cezvede su yarıya inene kadar kaynatın (su= cezvenin 4/3) demi tohumlardan süzdürün. Biraz ılıklaşınca baden yağını ve bepanthene'i kalan suyla iyice karıştırın. Daha sonra karışımı masaj şeklinde saç diplerine kadar uygulayın (iyice). Akabinde kafanıza naylon poşet geçirip üzerine saç kurutma makinesini 10-15 Dk. tutun. Biraz bekledikten sonra naylonu çıkartıp. Saçlarınızı yıkayın. Görün bakalım neler olacak.

arkadaşlar bu formulu bır arkadaşım verdı denemış cok etkılı dedı bende denıycem boylebır formul arıyordum bende sonunda buldum ayrıca sac bakım kürü gibi birşey ben denıycem sonucu bıldırıcem sızde ceenemek ıstersenız bılgınıze :)

peki bu enteleyi badem yağını bepantheneni ne kadar katıyoruz karışıma?

slm kızlar entele bıtkısını ben gecen yaz haftada bır kullandım ınanın cok etkılı buyaz yıne kullanacam tavsıye ederım

Benim Annem Enetele Otunu Hayatta Denetmez Çünkü Eğer Kafanızda Yara Varsa Denememenizi tavsiye ediyorlar. Ve Mesela Diyelim Tencere Kaynatıyorsun O Tencereyi Bir Daha Kullanamassın Çünkü Bilindiği Gibi Enetele Zehirli Bir Ot :3

bence entele otu hakkında fazla önyargılısınız zehirli olup ta insan öldürmüyor ben uzun zaman kullandım
faydasını da gördüm üretilen onaylanan ilaçlarda bile açık yarayla temasında kaçınınız diye ibare vardır prespektüslerinde sizde açık yaraya uygulamayın kaynattığınız mutfak eşyasını kullanmayın diyorlar ben kullandım bir zararını görmedim o konuyla ilgili kullanın kullanmayın diye bir şey yazmayacağım.

şuan saçım için daha etkili kolay bulunup kullanılan bir formül buldum bioblasın yavaş uzayan saçlarına özel formül
saçlarım 6 ay öncesi küt kesimdi bu sampuanı 5 aydır kullanıyorum şuan saçlarım belimde çokta memnunum tavsiye ederim.:emir_bebek:

X