Op.Dr. Jale Gürlüler

yazıların hepsini şimdi okudum hepten şaşırdım iisimi ben yarın jale hanımın kendisiyle görüşeyim böle olmucak nereye gideceğimide şaşırdım.bu arada bu fiyatlardaki oynaklığıda anlamış değilim çok büyük fark var iki hastane arasında yaa.bu arada derincim sende hastahaneden gelince bi bilgilendirme yaparsan sevirim bende bu gün görüştükten sonra yazarım durum nedir diye.

arkadaşlar hayırlı olsun derin arkadaşımız stresten doğurdu galiba :)))
şaka bir yana bu gün jale hanımı arayıp konuştum.jimere geri dönmüş.yarın için randevu almamın zor olacağını düşünerek kendisi halledeceğini söledi. uzun sözün kısası JİMERİN YOLLARI TAŞTAN :)))

benim de aklıma geldi doğum mu yaptı acaba...........
hayırlısı bakalım..............
sen hamilemisin antika

hayırlısı inşallah...
sağ salim kavuşmuştur bebeğine bakalım yakında alırız haberini...

evet beyaz melek ama biz daha çok yeniyiz daha 7 haftalık inş. hayırlısıyla kovuşuruz hepimiz bebişlerimize

amin hepimiz konuştuk bu gün bursasu jale hanımla hastahaneyle tam anlaşmayı yapmamış henüz gene geri dönebilirim belli olmaz dedi bir süre böle sürümcemede durumalar bakalım anlaşabilirsek sgk na bağlancak benim hastarımda dedi

derin
özel mesajda attım sana
doğum yapmışsın ne oldu nasıl oldu bizede anlatırmısın

Selam kızlar evet arkadaşlar stresten doğum yaptım gerçekten .:)) Çok tatlı ama biraz inatçı bir kızım oldu .Normali o kadar istesemse son anda sezeryana dönmek zorunda kaldık .Hayırlısı böyleymiş .
Şuan da hala hastanedeyiz yarın taburcu olucaz inşallah.Hastane ilgi alaka güzel fakat jale hanım gün içerisinde bir kere uğrayabiliyor dün doğumdan sonra hiç görmedim mesela bugün geldi kontrol ve pansuman için .Ödeme işine gelince 2.100 ytl nakit olarak ödeyeceğiz kredi kartı falan geçmiyor ödemede nakit öderseniz daha iyi olur demişler kasa bomboş :))).Gece sancılar tutunca dünkü randevu saatine 5 saat kala doğum yaptım o yüzden ayrıntı konuşamadık .Allah sizleride bir avazda kurtarsın inşallah

canım hayırlı olsun Allah analı bablı uzun ömurler versın prensesıne bızde bursasuyla senı konuşuyorduk nasıl acaba dıye
ıyımısın bacım sancın falan varmı

ne 2.100 mü sk yokmu yani aaa
ben aradım kaç kere jimeri doğum sgklı dediler banda yaaa

muayeneler 100 ytl özelden dediler hadi geçmiş olsun yaa
aa

ya nden son anda sezeryana döndün doğum hikayenide okudum
şaşırdım

kredi kartı da geçmiyor demek ay ne saçmalık ya herkes nerden bulsun nakit parayı

hadi sen kurtuldun şimdi stresten doğurma sırası bana geldi :)

bursasu dur bacım zamanını bekle daha bıze var normal dogumda olabılıyor bebek ters donerse veya sorunlu bır dogum dırek sezeryana gecıyorlar mutlaka
ınsallah bızde sorunsuz bır şekılde meleklerımızı alırız kucamıza

Ayy canım hayırlısı olsun allah analı babalı büğütsün sağlıkla gelmiş ya kızınız gerisi önemli değil..
Gözünüzaydın olsıun inşallajh

Selam kızlar çok teşekkürler iyi dilekleriniz için
Hastane ve dr görüşlerimi aşağıda yazdım çok güzel fakat sancılı bir dönem doğum sancısından hiç korkmayın adet sancısının bir yada iki katı bence düşünün mutlaka deneyin sezaryenin sonrası kötü bebeğinizi emzirmek için kucağınıza almak zorundasınız ve sancılarınız dikiş yerleriniz sancıyor
Ben sezryeni istemiyordum zaten ama kısmet böyleymiş .Epidral olmasına rağmen çok iyiydi ameliyat hiçbirşey hissetmiyorsun ve hemen duyuyorsun bebeğinin sesini sonraki gün başlıyor tabii sancılar normali mutlaka deneyin derim .Jele çok soğuk kanlı ameliyat ve doğum sırasında çok rahatlatıyor ve güven veriyor ama doğum sonra özel ilgi alaka beklemeyin ssk dr.u gibi günde bir kez geliyor odaya nasılsın tamam görüşürüz o kadar ..
Nakit kredi kartı farketmiyor sanırım eşim kredi kartıyla ödeyelim deyince nakit daha olur demiş .eşimde itiraz etmemiş .
Ama dün topuk kanı için gittiğinde emekli sandığından birileri varmış onlarla sohbet etmişler .İnsanlar emekli sandığına bağlı diye geldik farklı konuşulıyor falan demişler onlar utanmış ne ödediniz diye sormaya bizimkiler utanmış oyle kalmış konu .Ama insanlar tedirginmiş .Birde sey duydum 350 normal doğum giden biri ektralar çıkınca 950 ytl ye çıkmış ay çok uzun yazmışım :)) Hepinizi öpüyorum artık alışmaya başladık kızımla birbirimize daha sık girerim nete :))

Allah analı babalı büyütsün.uzun ve mutlu başarılarla dolu bir ömür versin inş.ama şaşırdım jale hanımın böle yapmasına çünkü bir kaç arkadaşım daha onun hastası ve doğumdan sonrada çok ilgilenmişti.fakat tam geçiş dönemi iki hastahane arasında gidip geliyormuş bu ara senin şanssızlığında o olabilir.aman neyse hayırlısıyla kultulmuşsun ya ikinizde sağlıklısınız ya gerisi önemli değil.
derincim ben sana bi şey sormak istiyorum.ben tamamen normal doğum taraftarı biriyim.fakat geçmişte geçirdiğim bi rahatsızlıktan dolayı normali iki doktorumda düşümüyor genel anestezi diyorlar bense inatla karşı çıkıyorum jale hanımda en azından epidural demeye başladı ama epidural beni düşündürüyor.bu konuda jimere güvenebilirmiyiz sen yaşadın sonuçta bunu ne önerirsin.

X