Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç ile Terazi uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm getirir. Kibar Venüs tarafinda yönetilen Terazi son derece politiktir, ağzından asla kırıcı bir söz çikmaz. Bu özellikleri ile iyi bir arabulucudur ve diger tarafların red edemediği uzun vadeli anlaşmalara razı eder. Terazi iletişimci hava elementidir. Bu yüzden söyleyecek sözleri ve fikirleri hiç bitmez. Hava Terazi Koç'un ateşini alevlendirerek daha canlı yanmasını sağlar. Canlı, aydınlık bir beraberlik olacaktır. Siz bireyselsiniz, Terazi ise ortaklıklar ve evlilik burcudur. Sevgiliniz sorunlarınıza adil çözümler önerirken sizin de diktatör huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Terazi evli iken daha mutludur ve eşini terk etmez. Ikinizde iddialisiniz ama bunu farkli şekillerde yansıtırsınız. Terazi hoşlugu ve cazibesi ile isteklerini yaptırmaya çalısır ve uzlasma önerir. Koç ise terör yaratarak karşısindakini sindirmeye çalisir. Bu farklı yönteminiz yüzünden başıniz belaya girebilir, siz de Terazi'nin taktigini uygulamalisiniz. O da sizin kadar azimli ve kararlıdır ama sizden daha kurnazdır. Tahmininizin tersine Terazi de hükmetmeye bayılır. Sevgiliniz tüm becerisini kullanarak, tatlılıkla sizi öyle bir kandırır ki farkına bile varmadan, mutlulukla onun dediklerini yapmaya başlarsınız. Ondan çok şey ögrenebilirsiniz. yatakta çok acelecisiniz. Yavaslamali ve onun isteklerini göz önüne almalisiniz. Özellikle en basta hareketlerinize dikkat edin, sabirsiz davranislarda bulunmayin. Venüs tarafindan yönetilen Terazi'ye özen gösterin. Görüntüsüne önem verir ve sizi de öyle görmek ister. Onunla bulusmadan önce üstünüze basiniza çeki düzen vermeyi unutmayin. Yirmi sene bile evli olsaniz evin içinde pasakli dolasmamalisiniz. Kendinize bakar spor yapmayi da ihmal etmezseniz sizi çekici bulacak ve sizinle gurur duyacaktir. Terazinin yöneticisi Venüs ile Koç'un yöneticisi Mars 'in beraberligi müthis olacaktir. Bu ikilinin arasinda büyük bir seksüel uyum ve çekim vardir. Mars'in atesi ile Venüs'ün erotikligi birarada en seksi iliskiyi olusturur.
rüyalar.com'dan alıntıdır.

Son düzenleme:
ya o akdar uyuyoki ona kzıyorum bagırıyorum çagıryorum bi bakıyom hiç bişi olmamıs bana unuutruyo.ama çok seviyom

Babam koç burcu. Tek söyleyeceğim şu cenneti de yaşıyoruz cehennemi de=) Çünkü ikimizde de bi kontrol etme arzusu bi inat var ki of ki ne of..
Ama ben yine almayayım koç burcunu=)

X