Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç İle Oğlak Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Hayata farklı bakş açıları olan farklı kişilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planlı bir iliskiye dayanamaz isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sınırları zorlamak, başkalarının çekindiği konuları kurcalamak istersiniz. Toprak elementi Oğlak ise pratiklik ve güvenlik demektir. Büyük ihtimalle onun iyi bir işi vardır. Genellikle büyük firmalarda başarılı ve iyi bir mevkiiye sahiptirler. Yaptikları işle tanınmak onlar için önemli olduğundan işlerinde ağır sorumluluklar alır ve isimlerini duyururlar. Siz sürekli olarak yeni, heyecanli fikirler üretirken Oğlak tedbirlidir ve adımlarını düşünerek atar. Iyimser yapınızla her kötü günden sonra aydınlık günler beklerken Oğlak sizi en kötüsüne hazırlamaya çalışır. Birbirinizi dengeleseniz de bu sizin maneviyatiniza zarar verebilir. Gene de ikinizin olumlu özellikleri bir araya geldigi zaman (sizin atilganliginiz ve Oğlagin yapıciıigı) sağlam temeller oluşturabilirsiniz. Ateş Koç ile toprak Oğlak burcunun birlikteliği yatakta iyi olabilir. Onu ne kadar uzun zamandir tanırsanız tanıyın, baştan çıkarmak için acele etmeyin ve gerekli zamanı ayırın. Iskolik Oğlak insanının sekse hazır olabilmesi için gevşemeye ve kafasinı boşaltmaya ihtiyacı vardır. Oğlak günün yirmidört saati işini ve sorumluluklarini düsünür. Öncelikle onu bu düsüncelerinden uzaklastırıp sakinleştirmeniz gerekmektedir. Koç olarak tutkulu ve acelecisinizdir ama ona zaman tanimalisiniz. Oglak daha kapalidir, onu sabirla açabilirseniz nazik ve duyarli yönleri ortaya çikacaktir. Bu iliskinin sürmesi için gösterdiginiz çabalar sonucunda heyecanli anlar yasayabilirsiniz. Onunla olan birlikteliginiz sayesinde hayalini kurdugunuz servetin sahibi olabilirsiniz. Girisimci ve atilgansiniz ama ayni zamanda hesapsizca risk alirsiniz bu yüzden kendi başınıza başarilı olamayabilirsiniz. Iliskiyi Oglak yönetirse duragan ama huzurlu, siz yönetirseniz dağınık ama canli olacaktır. Sadece Oğlak burcunun insiyatifindeki bir ilişki ise çok sıkıcı olabilir. Kontrol tamamen sizde olursa bu kez Oğlak yorulacak ve yıpranacaktır. Orta yolu bulup uzlasabilirseniz ikiniz için de iyi olacaktır.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
benım sevgılım koç ıyı anlaşıyoruz bırbırımızı tamamladığımızı düşünüyoruz

ben koç burcuyum sözlüm ise oğlak ve gayett iyi anlaşıyoruz

ben tipik bir oğlak burcuyum..sevgilimde tam bir koça erkeği..6 senedir birlikteyiz,ama pek bi inatçıyız ikimizde ya,bazen ona böyle birşeyler fırlatasım geliyor :))) birçok özelliğimiz zıt olsa da birbirimizi çook seviyoruz :KK69:

Bir oğlak olarak en sevmediğim burçlar arasındadır koç :96:

Son düzenleme:
benim burcum koç eşim oğlak burcu. çok güzel anlaşıyoruz ben bu burç olaylarına çokta inanmıyorum...önemli olan eşlerin beden ve ruh uyumu....

tam bir koç burcuyum ve sanıyorum hayatım boyunca anlaşamadığım ve anlaşamayacağım tek burç var oda oğlak :KK66: kadınından bahsediyorum ama annem basta olmak üzere kuzen teyze iş arkadaşı dahil hepsinde bi kıskançlık bi çekememeslik bi taklit halidirki sormayın yapamıyorus bi arada bana uzak olsunlar :KK70:

Ben koç um sevgilim oğlak sakinliği beni çekiyor ve anlayışlılığı.

X