Saç Rengi ve Saç Boyama hangi kahve tonu güzel olur

lonely_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
179
1
40
arkadaslar benim sacım koyu kestaneydi.ben kahve yapmak istedim.ilk denemede olmadı.kuaför önce orealle acılması lazım dedi.actırdım bakır gibi oldu ardından hemen cikolata kahveye boyadı.cok güzel bir renk oldu ama biraz aktı.simdi acık kahve.yarın kuaföre gidicem.bu rengin üstüne hangi kahve iyi gider sizce.esmerim ama tenim cok koyu degil

45442574.png

ben bu tonların bu aralar hastasıyım canım. ilk kez saçımın doğal rengini değiştirmeye karar verdim o kadar istiyorum yani anla..

gercekten harika.peki kaslarımız nolcak canım ya.ben boyattım tutmadı.simdi evden cıkmadan kalemle renk veriyorum.bu konuda bi bilgin var mı

canım ben kuaförde boyatacağım kaşlarımı da. çok az bekletip yıkattıracağım hemen boyadan artan kısımla. Zaten kaşlar saçlarla birebir aynı renkte olmamalı canım..

arkadaşlar merhaba.buzul kahveye sacını boyayayn resım koysun lutfen saclarım sarı bende kendı rengıne yakın bı renge boyamak ıstıyorum arkadasım kolestonun 7.77 rengını boyadı kendı sac rengımın aynısı gıbı ama ben kolestn boyamak ıstemıorumm.loreal kestane kahve ve buzul kahve ıle boyayan lutfen resım atabılır mı

$istediğim renk.jpg

Arkadaşlar merhaba,

En son 3 hafta önce saçlarımı volie nın altın kestane rengine boyadım. Ama kutunun üstündeki renkle alakası yok..Saçlarımı parlak bir siyah yaptı..Şimdi biraz daha açıldı ama yine de kutunun üstünedeki renkle alakası yok..Ben şimdi resimdeki gibi bir kahve istiyorum..kaşlarım siyah olduğu için fazla açık renkler seçemiyorum..içinde bakırlık olan ve kahve bir saç rengini ya da resimdeki gibi bir rengi hangi renk ve marka ile elde edebilirim?
Bu konuda yardımcı olablir misiniz? teşekkürler

:KK61:arkadaşları bende merak ediorum...şimdi garnier ın kestane kahvesine boyucam...

zaten sıcak çikolata boyadığım için saçlarımın uç kısımları siyah gibi duruyo dipleri 1 ton açık...sanırım beyazladığı için saçım..dipler açık oluyo bilemiorum..dip rengi aslıl istediğim renk ama uçlar siyah :KK43:

kestane kahvede fazla siyahlık olmaz diye umut ediyorum garnierın 6.25..satan kız..daha kahve oluyo dedi..siyahlık yok dedi bilemiorum artık

bana önerebileceğiniz tatlı bir kahve varmı..zaten çok açık renk istemiorum..ama siyahta istemiorum..böyle tam anlamıyla çikolatının kahvesi olsun istiorum...ama boyayınca siyah gibi gözüksün istemiyorum...anladınız siz beni :KK53:

kızlar eğer kahve istiyorsanız bide palettenin 7.65 altın pırıltılı toffe rengine bakın ben bugün boyadım sarının üzerine çok güzel oldu harika tavsiye ederim

X