Gelinlik Modelleri taşlı kabarık gelinlik modeli arıyorum eklerseniz sevinirim arkadaşlar

nurcan3368

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
406
54
43
nette bakıyorum ama hoşuma giden bir model çıkmadı sizin bildiğiniz taşlı kabarık gelinlik resimi veya linki varsa eklerseniz sevinirim.

nette bakıyorum ama hoşuma giden bir model çıkmadı sizin bildiğiniz taşlı kabarık gelinlik resimi veya linki varsa eklerseniz sevinirim.

böle bir gelinlik bende istiyorummm kaydirigubbakcemile5 üst kısmı komple taşlı olan bir gelinlik bnm hayalimde :nazar: bende sevinirim farklı model varsa elinizde a.s.

gelinlik2li6.jpg

gelinlik1.jpg

1495498683_d924e95dcc.jpg

17xv8.jpg

dugun_gelin-019.jpg

99056422.jpg

gelinlik2008078.jpg

bu çok açık ama sanırım dikiliyoken biraz daha kapalı hale getirilebilir.
benimde hayallerimde çok parlayan taşlı parıl parıl bi gelinlik var.

avrupa-gelinlik-6.jpg

meg1jx2.jpg

8452f.jpg

gelinlik39.jpg

8427f.jpg

bende bunlari bulabildim.ins yardimci olmusumdur

Son düzenleme:
benim hayalimdeki gelinlik üstü tam küçücük taşlarla kaplı altı kabarık uzun bir duvak duvagımın kenerlarında gelinliğimin üstündeki o taşlardan olcak o gece parıl parıl parlamak istiyorum düğünüme 2 ay 3 gün kaldı ve ben hayalimdeki gelinliğimi çok araştırmama ragmen bulamadım burdaki gelinlikler güzel ama ben o hayalimdeki gelinliği düşündüğüm için içim başka gelinliklere ısınmıyor.

burdan begendim iki model var birinin üstünü birinin de altını beğendim acaba ikisi uyarmı resminide tekrar alta koyacam birinci resmin üstü ikinincinin altı birlikte nasıl olur sizce burada ben 155 boyunda 55 kilodayım kabarık gelinlik çok istiyorum bana güzel olurmu içinde kayıbolmam değilmi

Eklentiler

• $meg1jx2.jpg
    $meg1jx2.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 198
  • $gelinlik1.jpg
    $gelinlik1.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 263
burdan begendim iki model var birinin üstünü birinin de altını beğendim acaba ikisi uyarmı resminide tekrar alta koyacam birinci resmin üstü ikinincinin altı birlikte nasıl olur sizce burada ben 155 boyunda 55 kilodayım kabarık gelinlik çok istiyorum bana güzel olurmu içinde kayıbolmam değilmi

gelinliğin fotoğraftaki duruşuyla giydiğin zamanki duruşu aynı olmuyo canım çok beğendiğin bi gelinlik üzerinde pek hoş durmuyo bazen o yüzden giymeden net bi karara varamazsın

kabarık gelinlik konusuna gelince bende seninle aynı boydayım ve 47 kiloyum kabarık gelinlik diye tutturdum çok da iyi yaptım giyince çok tatlı durdu herkes bu konuda haklı olduğumu gördü onun için gidip istediğin gelinliği denemeni öneririm yerimseniben

benim istedğim gibi bir gelinlik yok ki yaşadığım yerde mecburen diktirecem ama provada belli olur heralde olmayan yerlerini düzeltirim inşallah yani

bende böle pırıltılı bişiler istiyomm ama hala bulamadım we buraya konulan resimlerde değil ne yazık ki

ilk baştaki modeli çok beğendim diktirmeyi düşünüyorum 4. modelide arkadaşım diktirmeyi düşünüyor... çok teşekkürler modeller ve öneriler için:sm_cool:

beğenmene çok sevindim.
bunlar benim de çok hoşuma gitti.
kabarık gelinlik isteseydim bu modellerden seçerdim ben de.
ama ben dar istiyorum:1rolleyes:

X