Ankaral arkadalardan pko da uzman bir doktor tavsiyesi istiyorum..

ozzzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
33
2
44
ilk klomen denemem sonuç vermedi.şimdi günde 3 dedi doktor ama yine büyümez diye korkuyorum.kafamda herşey karıştı.doktorumu değiştirsemmi acaba ondan bile emin değilim.aklımdan bebek fifrini atamıyorum.herkes sen yaşamına bak,oluruna bırak diyor ama olmuyo aklımda hep bebeğim var...fayda gördüğünüz ve pko da ii bir doktor varsa ankaralı arkadaşlardan bekliyorum.bazen bi doktorla başladım değiştirmeyim diyede düşündüğüm oluyo.sizce hepsinin izleyeceği yol aynımıdır.yoksa dr önemli mi?

özge benim kızımın adı :) ankarayı bilmiyorum doktorun duruma göre ilaç değişiklikleri yapacaktır memnunsan değiştirme. ama gidip gelme durumun varsa kırıkkalede tekin kale'yi tavsiye ederim.ben 8 yıllık hastayım ve memnunum ama bende ilk üç ay klomen kullanmıştım olmazsa rahim filmiyle başka ilaca geçiliyo sanırım.aşılama ile hamile kaldım bende. memnunsan değiştirme çünkü senin bünyeni bilen bir doktor daha iyi olur tedavi şeklini ona göre ayarlar.

bir sorun varsa bebek konusu oluruna bırakılacak bir konu değil sonuçta yaşta geçiyo

merhaba canım. Bende ankaradayım gitmediğim hekım kalmadı. Pkosluyum. 1 kez klomen kullandım ama sonuc hüsran Aşılama dediler kendi oluruna bıraktım. bende adet düzensizliğide var yanlız 2 aydır hayıt içiyorum. Hormonlarımda dengelenme var ve adetim 3 aydır da normal... Bende gebelik istiyorum. Bence Acele etme.. 1,5 yıl oldu artık yıldım gitmediğim hekım kalmadı.. profundan tut devlet hekımlerıne kdr... bi yerrde Bizde bitiyor.. Ben alıştım Yaşamaya.. Bi gün elbet gelicek Sende umudunu yitirme.. Sevgiler

X