ürünlerinden memnun kalınan arkadaşlarımız.....

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
51
haydi arkadaşlar..yazalım buraya ..yeni alışveriş yapacak arkadaşlar adınada yol gösterici olacaktır bu konumuz...................

kim kimden memnun kaldı yazılsın lütfen............a.s.

dreamlover......nickli zehra arkadaşım..........alışverişlerde tavsiye ederim kendisini.........

gerçekten güzel bi konu olmuşş ibet arkadaşımıza tşk ediorum:-) yalnız şölede bir durum var bir kişinin memnun kaldığı bir arkadaşın ürünlerinden bir başka arkadaş memnun kalmayabilir bu göreceli ve ürünle alakalı bi durumdurr. efenim şimdi ben arz ediyimm alışveriş yapıpta menun kaldıım arkadaşlarıı:icecream:

önce aldıklarıma bi bakmam lasımm:KK70:

yeni_anne nikli arkadaşşş
sonram canımcım öznurum ardiboozn çok ilgili tüm detayları belirticii tşkk ediorumm kendisine burdan:)

aklıma geldikçe yazıciim buraya umarım siz alışverişş severlerinde işine yarar bu yorumlarrr tşklerra.s.a.s.

ardibozan öznurum ggüvercinim benimdebambumvar sevgi deryası taham funnydam serrasu kıyafetlerinden memnun kaldığım arkadaşlarım aklıma geldikçe ekleyeceğim

Son düzenleme:
ben genelde alışveriş yaptıklarımla bi sorun yaşamadım..

ilgin0707, dreamlover, babyworld,rouge aklıma gelen üyeler.. bunlarla gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz... ayrıca angelsima dan aldığım üründen de çok memnunum....fancynancy i unutmamak lazım.. sıfır ayarında ürünler yolladı bana....

Son düzenleme:
bende ilgin0707 dreamlover çok çok memnun kaldığım arkadaşlar
devamı gelecektir..

Tabi ki dreamlover ve fundişim......canlarım benim...hem alışveriş yaptık...hem de arkadaş olduk....

fundiş bacım ...

canım dreamlover yani zehra arkadaşımız ne vereceğini çok iyi bilen ve zamanında teslim eden çok efendi ve dürüst güvenebileceğiniz temiz ürünlerin adresi

öncelikle çok onure oldum :eek:

geçen yıl yapılan sitenin en leri seçilirken sitenin en güvenilir , sorunsuz alışveriş yapan üyesi olarak seçen ve şahsıma oy veren vermeyen tüm arkadaşlarıma burdan sevgilerimi gönderiyor teşekkür ediyoruma.s.a.s.a.s.

ama bazen hepimizin beklentileri farklı, gelen ürünler apayrı çıkabiliyooo
benimde çok hayalkırıklığı yaşadığım anlar oldu-tatlicadiarzu- kargoyu açınca ama tam tersi çok beğendiğim ürünlerde çıktı kolidenhihoyyyt
kesinlikle ürünle ilgili tüm bilgileri detaylıca öğrenmeden ürün almıyalım arkadaşlara.s , emeğimize uğraşımıza yazık oluyo:nazar:

unuttuğum varsa affola
ırmak,ibet,funnyda,efsa3737,angelsima,ceydoşş ilk etapta aklıma gelenler oldu
ama aklıma geldikçe ekleyeceğim:))

Son düzenleme:
açıkçası ben ufak tefek sorunlar yaşadım..tabi şöyle bir durum da var,aynı arkadaşımdan 3 alışveriş yaptım 2 sinden memnun kaldım ama birinde yanıldım :KK43: buda mümkün çileğin dediği gibi ürüne göre değişim gösterebilir...funnyda, begüm ,dreamlovaer,ırmak,fancy nancy,malibu aklıma gelen arkadaşlarım bunlar ,yenilerini ekleyeceğim :)

Son düzenleme:
dimi kıss kibim :)
önce ticaretle başladık sonna aramızdaki kıvılcım aşka dönüştü Şeniz
duygular karşılıklı arkadaşlar.
kimse için kötü bişi düşünemiyorum ben memnuniyetsizliğim olsada kendisine söylemişimdir ..
ama dreamden gözüm kapalı alırım .bilirim kesinlikle sorun olmaz o üründe..
kibimi zaten dememe gerek yok :))) adımın yanına yazın direk :)
ilgin,ruj,ibet,özgül..
unuttuklarım affola..:Saruboceq:

ben şu ana kadar üç kişiden alış veriş yaptım ve çok memnun kaldım
1.tek kelimeyle süper DreamLover (zehracım) daimisiyim
2.ibet (başakçım)bi kere alış veriş yaptım söz verdiği gün elime geçti
3.funnyda (funda kuşuma dün sipariş verdim ürünlerinde sorun çıkacağını zannetmiyorum)

iki arkadaştan aldım siteye girdim gireli Frezya ve Vegateryan çok memnun kaldım ne yanılttılar ne de aksattılar çok çok teşekkür ediyorum ikisine de.

tüm ürünlerimden memnunum
ama biri varki
rakam çok az olduğu için
hesap no.sunu bile bildirmeyen gurbaaprenses ki
her gördüğümde kendisini online olarak kendimi kötü hissediyorum
:KK43:

ayrıca kendisine teşekkür ediyorum sözde alacağı ürünleri takip edip ben yatırmayı teklif edecem kendisine ama iş yoğunluğundan rastlayamadım bile kendisine :)

tekrardan teşekkürler gurbaaprenses
aklımda geç ne olur hesap nonu kurtar beni bu sıkıntıdan :)

ben bu sitede birçok kişiden ürün almışımdır sadece ikinci el değil el emeği ürünleride çok yaptırdım. tabiki kendi seçimlerimizde de hata olabiliyor misal 38 beden bi kot aldım ama bana olmadı neden çünkü tam olarak ölçülerimi vermemiştim yani kendi seçimimde ürünler hatalı hale geldi satıcıda değildi kabahat.
sitede en çok ürün aldığım arkadaşlarımın başında İBET gelir hiçbir sorun yaşamadım kendi zevklerimin doğrultusunda neyse tercihim onlarla karşılaştım iyide olsa kötüde olsa tercihi ben yapmıştım, İBET'TEN aldığım eşyları severek kullanıyorum, beni herzaman dinlemesini ve güvenmesini bilmiştir çok teşekkür ederim kendisine..hem ablam hem arkadaşım..

gelelim dreamlovercığıma onun ürünleride çok mutlu etti beni ne istediysem o gelmiştir kendisine söylemedim ama bence çok çok iyi ürünleri :)))(anlamıştır zehracım)artık karşılıklı güven içerisinde olduklarımdan biri daha teşekkür ederim.

sıra ırmakcımda(ırmak2004) ırmakcım seni ayrı seviyorum ben bilmiyorum ama sende ayrı bir anlayış var burda da söylemek istiyorum bir pantalon beğenmiştim kendisinden bana hemen gönderdi daha selamımız bile yokken o sıralar maddi durumumum iyi değildi ödemesini yapamadım geciktirdim ama yapacağıma öyle inanmışki gıkını çıkarmadı hala da öyle ne istersem anında gönderiyor ve severek kulanıyorum ürünlerini bana güvenmem çok mutlu etti başından beri..

ve el işlerini yaptırdığım gökyüzükadarberrak (semracım) onun kadar güzel ören kıymetli eller görmedim ne istediysem yarattı desem daha doğru olur..çok özel kendiside benim için..diğer el işi arakadaşımda gülay_gülaycım kimlerde takıları yokki yaptıp benim adıma gönderdiği çok memnunum kendisinden de...

daha devamı gelecek...)))

ben şimdiye kadar bir tek ahsen76 dan alışveriş yaptım ...hem arkadaşı oldum hemde müşterisi daimisiyim bende..
gördüğüm ürünün aynısını gününde gönderdi tertemizdi sağolsun ..acabalarım vardı kargo elime geçmeden önce ama ... ..
şimdilik sadece ahsen76 gözüm kapalı alışveriş yaparım kendisiyle :)
kendisinede bana güvendiği için sonsuz teşekkür ediyorum....

baranınannesi eminemden şuana kadar birçok kıyafet ve bebek ürünlerini aldım hepside çok temiz ve mis gibi kokuyordu bana yaptığı iyilikleride elbette unutamam
dreamlover zehracımdanda aldığım ürünler oldu gerçekten bekledlğim gibi çok güzeldi

ibet'ciğim, canım Başak'cığım ! Sen benim için bir numarasın !!!
Bu sitede ilk alışveriş yaptığım kişi DreamLover; o da muhteşem.
Butterfly, Super Mom (ürünlerine bayıldım) Editoryal ve parasını geç gönderdiğim nazenin... Onlardan da çok memnunum...

hani gözüm kapalı yazacağım asla üründe veya para konusunda tereddüt etmiyeceğim CEYDA yı yazmak isterim şimdiki adı supermom hanım efendinin :)bu sitenin alış veriş ötesinde bana kazandırdığı can dostum diyeceğim kişi kendisine çok teşekür ederim
ırmak seni unutmamak gerek tek kelimeyle süper satıcı ,dremlover,ahsen 76,öznurum ,dilek , fişneli borowni (sorun olsada çözebiliyor :)kusura bakmayın arkadslar isimleri çok fazla hatırlayamıyorum unuttuğum varsa özür dilerim ama alış veriş yaptığım çok arkads oldu kiminde sorun da yaşadık elbette ama bu arkadsların ürünleri tertemizdi ve kargolarda bi sorun yaşamadık

Son düzenleme:
X