öğrenim ve katkı kredisi geri ödemeleri

borcumuzu taksitlendirdik demişsiniz ama ben bugün aradığımda geçen sene yapılandırma vardı.bu yıl yok dediler.

borcumuzu taksitlendirdik demişsiniz ama ben bugün aradığımda geçen sene yapılandırma vardı.bu yıl yok dediler.

canım yeniden yapılandırma geçen sene vardı zaten...
şu anda senin ödemelerin zaten 3 aylık taksitlerledir... gecikme yoksa faiz de yoktur...

nasıl bakabileceğini sormuşsun ; buldun sanırım...

yardımcı olabileceğim başka birşey varsa elbet yardımcı olurum ; uzman oldum nerdeyse :)

Canım KYK sitesine gir. sayfanın bitiminde anasayfaya tıklayınız der.oraya tıkla.
Sayfanın sağ alt köşesinde E-HİZMETLER diye bir bölüm var. onun 2. sırasında öğrenim ve katkı kredileri geri ödeme bilgileri var.orayı tıklayıp gerekli bilgilere ulaşabilirsin.

numaranı bilmiyorsun aynı sayfadan öğrenebilirsin.

Eğer yine de istediğin bilgiye ulaşamazsan, ben sana yardımcı olurum.

Selamlar

Canım KYK sitesine gir. sayfanın bitiminde anasayfaya tıklayınız der.oraya tıkla.
Sayfanın sağ alt köşesinde E-HİZMETLER diye bir bölüm var. onun 2. sırasında öğrenim ve katkı kredileri geri ödeme bilgileri var.orayı tıklayıp gerekli bilgilere ulaşabilirsin.

Eğer numaranı bilmiyorsan aynı sayfadan öğrenebilirsin.

Eğer yine de istediğin bilgiye ulaşamazsan, ben sana yardımcı olurum.

Selamlar

arkadaşlar kyk sitesi açılmıyo sanırım bir arıza var.bide vergi dairesiyle görüştüm benimde borcum var..1 kasımdan sonra taksitlendirme yapılacak dediler..tv dende duyarsınız dediler..böyle bişey duyan varmı.hiç bi yerde bulamadım..eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Arkadaşlar sanırım kredilere yeniden yapılandırma gelecek. Bayramdan sonra açıklanacak diye duydum. İnşaallah öyledir ya. Faizlerden kurtuluruz.

X