Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesi veya bahçeci kliniğinde tüpbebek yaptıranlar

arkadaslar bi sorum olcak daha once soruldumu bilmiyorum tek tek okumadim
umut tup bebekle alman hastahanesi ayni ve doktorlarda ayni
bazilarindan duydugum kadariyla fiyat farki varmis neden aceba oyle sonucta ayni doktorlar ikiside istanbulda
benim aklimdan geciyo alman hastanesi ama kafam karisti acikcasi
ben fransadayim burda degilde turkiyede yaptirmak istiyorum tabi belli dgil ama arastiriyorum
urolog doktoru emre bakirciogluyla gorustum sanki icim isindi gibi iyi birisi gibi ama tanimiyorum
aranizda onda tedavi goren varmi kizlar

Arkadaşlar ben de Halit beyin hastasıyıminşallah 23 martta ön görüşmem var.Nasıl biri olduğunu bilmiyorum bile.Kendisini internetden buldum.Sadece telefonda görüştük.İşlemlerimin hepsi Alman hastanesinde yapılıcakmış.Eşimin işinden dolayı tedavim nisana ertelenmişti ama projeleri iptal olduğu için 1 ay da beklemeyeyim diye yeniden martta başlamaya karar verdim.Her birimize bol şans sağlık diliyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun..

canm sende yurt disindasin sanirim
bende yurt disindayim
az kalmis randovu gunune ,peki alman hastanesine gitceksiniz ne kadra kalcaksiniz
yazilarini tek tek okumadim kusura bakma canim
esinde problem varmi peki
bide merak ettigim nerde konaklicaginiz
ne bileyim fiyatlari ,kac gun suruyo mesela
benim esim mikrotese ameliyati olacak
anlicagin arastirma yapiyorum
maya tup bbeek veya alman hastanesi ikisi arasinda kaldim

kızlar daha önce hiperoskopi yaptıran varmı fiyatı hakkında bilgi verir misiniz

canm sende yurt disindasin sanirim
bende yurt disindayim
az kalmis randovu gunune ,peki alman hastanesine gitceksiniz ne kadra kalcaksiniz
yazilarini tek tek okumadim kusura bakma canim
esinde problem varmi peki
bide merak ettigim nerde konaklicaginiz
ne bileyim fiyatlari ,kac gun suruyo mesela
benim esim mikrotese ameliyati olacak
anlicagin arastirma yapiyorum
maya tup bbeek veya alman hastanesi ikisi arasinda kaldim
Merhaba canim.Ben de yurt dışından gelicem evet.Azerbaycandan geliyorum.Doktorumu internetten aslında bu siteden arkadaşlara güvenerek buldum.Aradım konuştum.Randevu aldım.Sorularımı sordum cevapları aldım.Biz otel fiyatlarına baktık çok geldi neredeyse 20 gün için normal otelde konaklarsak 2400 usd para gerekiyordu.Ama biz internet üzerinden hastaneye çok yakın bir yerde ev kiraladık.evin fiyatı her şey dahil 1100 usd.20 gün kalmayı pilanlıyorum.transferden sonra 3 gün dinlenip sonra tekrar <baküye dönücem artık sonuçlara Baküde baktırıcam canımcım.Benim eşimde bir sorun yok.Ben polikistik over hastasıyım.İşlemler maksimum 20 gün sürer.Tedavi ücretleri merkezlere göre deyişik.Ben Alman hastanesinde Halit Erdenle başlıyorum.tedavi 2500 usd galiba.İlaçlarda aşagı yukarı 1000 usd tutmalı.Bi de hormon tahlilleri falan var onlar da çok değil galiba canım.Başka bir sorun olursa yanıtlamaya hazırım.Öptüm...

Hafta sonu Halit Fırat Erdenle görüşmeye gittim gerçektende dedikleri gibi suratsız biri değil..ılk bir muayene ediyor sonra eşinle birlikte görüşme yapıyorsunuz. Benim rahmimin küçük olduğunu ve yumurtalıklarım yaşıma göre küçükmüş ilk izlenimim bu dedi. Bir sürü tahlil yazdı bunları yaptır dedi. Eşimde spermlerinde hareketsizlik var(varikolsel ameliyatı oldu) onun için tekrar bakılacak sperm değerlerine ona göre bir yol belirleyeceğiz dedi.Hayırlısı bakalım

Hafta sonu Halit Fırat Erdenle görüşmeye gittim gerçektende dedikleri gibi suratsız biri değil..İlk bir muayene ediyor sonra eşinle birlikte görüşme yapıyorsunuz. Benim rahmimin küçük olduğunu ve yumurtalıklarım yaşıma göre küçükmüş ilk izlenimim bu dedi. Bir sürü tahlil yazdı bunları yaptır dedi. Eşimde spermlerinde hareketsizlik var(varikolsel ameliyatı oldu) onun için tekrar bakılacak sperm değerlerine ona göre bir yol belirleyeceğiz dedi.Hayırlısı bakalım
Canım Halit beyi doktor olarak nasıl buldun?ben de 23 mart ön görüşmeye gideceğim.Adetimin 2 ci günü.Hangi muayeneleri yaptı sana?Adetliyken USM yapmaz her halde dimi?

Canım Halit beyi doktor olarak nasıl buldun?ben de 23 mart ön görüşmeye gideceğim.Adetimin 2 ci günü.Hangi muayeneleri yaptı sana?Adetliyken USM yapmaz her halde dimi?

Benim 6 marttı regl dönemim..ultrason ile vajinal muayene yaptı. Yumurtalıkların durumuna bakıyor. Ben ilk kez gittim. Regl olmadığım için sormadım muayene edip etmeyeceği konusunda birşey söyleyemem. Ama çok yoğun bir doktor ve bilgili bir doktor olduğunu duydum. Eminim sende memnun kalacaksın. Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin canım

Benim 6 marttı regl dönemim..ultrason ile vajinal muayene yaptı. Yumurtalıkların durumuna bakıyor. Ben ilk kez gittim. Regl olmadığım için sormadım muayene edip etmeyeceği konusunda birşey söyleyemem. Ama çok yoğun bir doktor ve bilgili bir doktor olduğunu duydum. Eminim sende memnun kalacaksın. Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin canım

Bilgin için teşekkür ederim...

Arkadaşlar tedavime az kaldi.ılk denemem olduğu için acaip heyecanlıyım ben :KK43:......

Arkadaşlar tedavime az kaldi.İlk denemem olduğu için acaip heyecanlıyım ben :KK43:......

Tedavide olan herkesin sabrı,şansı,mucizesi bol olsun inşallah.Canım bende bu ay ilk tüp bebek denememi gerçekleştiriyorum.Bu çarşamba günü, yumoşlarım toplanacak.İnşallah kaliteli olurlar.Rabbim emeklerimizi boşa götürmesin.kaydirigubbakcemile5

selammmmmmmmmmmmmmm kızlar.ben geldim.yarın sabah saat 10 da yumurtalarım toplanacak.bana dua edin canlarım.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza.11 martta öngörüşmeye gittik bahçeciye.3 ay sonra tedaviye başlamayı düşünüyoruz.bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye oldum. hatacım umarım herşey yolunda gider arzudan haberi olan varmı sonuç bekleyen gebelik testi oranları düşüktü umarım hamiledir şu an . bu arada biz de azospermiyiz mikrotese yapılacak 3. denememiz olcak bahçecide ilk. allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah hoşçakalın

selammmmmmmmmmmmmmm kızlar.ben geldim.yarın sabah saat 10 da yumurtalarım toplanacak.bana dua edin canlarım.

Canım senin için dua edicem.İnşallah her şey istediğinden daha iyi olur.Allah yardımcımız olsun canımcım.Hadi git hayırlı haberlerle dön.....

Tedavide olan herkesin sabrı,şansı,mucizesi bol olsun inşallah.Canım bende bu ay ilk tüp bebek denememi gerçekleştiriyorum.Bu çarşamba günü, yumoşlarım toplanacak.İnşallah kaliteli olurlar.Rabbim emeklerimizi boşa götürmesin.kaydirigubbakcemile5

Allah yardımcın olsun yumişlerin süper kalitede olurlar inşallah :Saruboceq:
bol şans diliyorum

Kızlar Pazartesi saat 2 de alman hastanesinde Hlit beyle randevum var.O tarihde alman hastanesinde olucaklarınız varmı?Eğer tesadifen o an hastanede olan arkadışımız olursa tanışmak isterdim:Çünki ıstanbulda yanlız olucam(eşimle tabi:))

Kızlar Pazartesi saat 2 de alman hastanesinde Hlit beyle randevum var.O tarihde alman hastanesinde olucaklarınız varmı?Eğer tesadifen o an hastanede olan arkadışımız olursa tanışmak isterdim:Çünki İstanbulda yanlız olucam(eşimle tabi:))

Canım ben bu cumartesi Halit Beyin istediği tahlil sonuçlarını göstermeye gideceğim. Çalıştığım için ne yazıkki hafta içi gidemiyorum. Bol şanslar sana Allah yardımcın olsun...

arkadaşlar alman hastanesinde transfer sonrası ne kadar istirahat ediyosunuz bi kaç saat yatabiliyomulyuz bide biz yaza gitcez tüemmuzda çokmu kalabalık olur yardımcı olursanız sevinirim....

bu gidişle bu sayfa kapancak kızlar benden başka uğrayan yok ya gelirsiniz umarım kapanmaz burası

X