Tüp Bebek Merkezleri Alman hastanesi veya bahçeci kliniğinde tüpbebek yaptıranlar

HATA

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
206
0
45
:Özelliklede mart başı tedaviye başlayacak olan arkadaşlar:

Son düzenleme:
canım alman-bahçeci-umut bu 3 üde aynı ve tüpbebek merkezleri topiğinde toplanıyorlar orda bakarsan paylaşımın daha çok olur inşallah sen dahil herkesinde tedavileri pozitif sonuçlanır hadi bismillah hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşım

turser teşekkürler.gülencim ve dr.günay şu anda tedaviniz başladımı ne safhadasınız.

Yok canım ben mart sonu başlıycam.Ben Azerbaycan Bakü den geliyorum.İnternetden buldum hastane ve doktoru.Doktorla da konuştum.Araştırdım çok iyi bir merkez çok iyi bir doktor.22 mart gibi başlıycam tedaviye...

DrGunay hadi hayırlısı bakalım.bende martın 2si veya 3nde başlayacağım canım bahçeci kliniğinde.

selam hata ben hikayeni açtığın başka bir yazıda okudum.bende 8 ocakta tüplerimi bağlattım.daha öncede denemelerin olmuş ama tüplerin bağlandıktan sonra bu ilk tüp bebek denemenmi.açıkçası çok korkuyorum.nisanda tüp bebek için iğnelere başlıycam.benimle tecrübelerini paylaşırsan sevinirim.bu arada martta tüp bebek tedavisi görecek arkadaşlar hepinize bol şans.güzel haberlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
sena81.canım benim sol tüpüm mart2008 de bağlandı.ondan iki ay sonra 1 tüp bebek yapıldı olmadı.sonra ağustos2008 de diğer sağ tüpüm alındı.ameliyattan iki ay sonra yine kasım ayının başınsa transfer yapıldı oda olmadı.birde bu iki tüp alınmadan önce bir tüp bebek yapıldı oda yalnış protokol denildi uzun protokol yapılmış.aslında kısa olmalıymış öyle oldu işte canım çok karışık anlattım herhalde inşallah anlarsın senin neden bağlandı durumun nedir peki canım bahsedermisin.

dr günay ben seni hastaneden gördüm bak hem ürolojide hemde alman hastanesinde lobide hatırladınmı beni ben sarı saclı uzun boylu kısa kazaklı kızım hani ürologtan çıktık yanımda biri vardı ağlıyordu anımsadınmı sen kapalısın eşinleydin dimi bak doğru tahmin ediyorum dimi..
benim ikinci denemem mustafa bahcecideyim mayısın başında başlıcam ben spor önerdi bana ,
kuzenimde bahcecide mart sonunda başlıyacak

yasahin tebrikler canım.allah kucağına almayıda nasip etsin birtanem.

sena81 canım bu arada korktuğundan bahsetmişsin.sakın korkma canım hayırlısı neyse o olur.bide herkesin sorunu aynı değil.benim tek sorunum tüpler değilmiş canım. tedaviler esnasında yumurta rezervimin az olduğu olanlarında kalitesiz olduğu tespit edildi.sen korkma canım senin anladığım kadarıyla böyle bir sorunun yok.yumurtası iyi olan 38 yaşındaki arkadaşım tüplerini bağlattıktan sonraki ilk tüpbebekte hamile kaldı.şu anda 27 günlük biri kız diğeri erkek ikizleri oldu.darısı bu resimdeki gibi bizlerinde kucaklarına inşallah

sena81.canım benim sol tüpüm mart2008 de bağlandı.ondan iki ay sonra 1 tüp bebek yapıldı olmadı.sonra ağustos2008 de diğer sağ tüpüm alındı.ameliyattan iki ay sonra yine kasım ayının başınsa transfer yapıldı oda olmadı.birde bu iki tüp alınmadan önce bir tüp bebek yapıldı oda yalnış protokol denildi uzun protokol yapılmış.aslında kısa olmalıymış öyle oldu işte canım çok karışık anlattım herhalde inşallah anlarsın senin neden bağlandı durumun nedir peki canım bahsedermisin.

canım ben 5 yıllık evliyim.2 yıl korunduktan sonra çikolata kistim olduğundan ameliyat oldum.1 yıl sonra tüp bebek denedik.tüp bebek esnasında doktor hatası yüzünden enfeksiyon kaptım.yaklaşık 4 ay tedavi gördüm.daha sonra gata ya tedavi için gitmeye başladık.tüp bebek konseyi için rahim filmi çekildi.iki tüpümdede hidrosalpenks denilen sıvı varmış.bu yüzden tüplerim bağlandı.yeni ameliyat oldum.8 ocakta aslında laparoskopiydi.önce o şekilde açtılar.tüpleri bağlamışlar.yine çikolata kistim vardı.o alınmış.4 cm. bir kist vardı.doktorlar çikolata kisti sanmışlardı.kisti almak için dokunduklarında patlamış.meğer kist değil abseymiş.bana direkten döndün dedi doktorlar.hemen açık ameliyata almışlar.içimi yıkamışlar.bu absede enfeksiyon geçirdiğim zamandan beri 1 yıllır benimle beraber yaşıyormuş haberim yok.neyse 1 laparoskopi 1 açık ameliyatım 1 tüp bebek denemem var.şimdi mart adetimde doğumkontrol hapı kullanıcam.nisan adetimin ilk günü iğnelere başlıyacağız.kısa protokol olacak.inşallah hayırlısı olur.

dr günay ben seni hastaneden gördüm bak hem ürolojide hemde alman hastanesinde lobide hatırladınmı beni ben sarı saclı uzun boylu kısa kazaklı kızım hani ürologtan çıktık yanımda biri vardı ağlıyordu anımsadınmı sen kapalısın eşinleydin dimi bak doğru tahmin ediyorum dimi..
benim ikinci denemem mustafa bahcecideyim mayısın başında başlıcam ben spor önerdi bana ,
kuzenimde bahcecide mart sonunda başlıyacak
Canimcim ben o hastaneye hiç gelmedim ki.Sadece internetten araşdırdım canım o kadar.Mart 22 gibi ilk kez geleceğim.Bu arada ben Azerbaycan/Baküdeyim.Azeri türküyüm.Halen Baküdeyim.Ama tanışmayı isterdim bu arada.Belkide hakikaten karşılaşırız inşallah.a.s.

ben bahçeci kliniğine gidioyorum ali mesut doktorum 2 negatif aşılama geçirdim ilk micro denememi yaptık ve şu anda yeni hamileyim çok memnunum istanbul anadoku yakasında oturmama rağmen bebeğimin kontrolleri içinde oraya gidicem bi terslik olmadığı sürece haftaya çarşamba ilk randevum var bebeğimi görcem inşallah hepinize tavsiye ediyorum çok nezih bir yer

rrose tebrikler birtanem.darısı kucağına almaya olsun.hayırlı hamileliğin hayırlı doğumun hayırlı bebeklerin olsun inşallah.canım maliyeti ne kadar oldu size.toplam

sena81 çok üzüldüm sende benim ölümden dönmüşün çok çekmişsin.hayırlı canım bunlar bize kötüde olsa tecrübe oldu.bazı şeylerin kıymetini daha iyi anlamamızı sağladı.peki yumurta sayın kaç?tedavini gatada mı yaptıracaksın?geç olsun diyorum artık güç olmasın canım allah bize sağlık versin.sağlımız yerinde olmazsa bebek ne yapsın bize bizde bebeğe.ama pes etmek yok sonuna kadar elimizden ne gelirse yapacağız.bu bizim bu dünyadaki işimiz ve göremiz oldu artık.madem bu kadar uğraştık ve ameliyatlar olduk boşuna mı çektik bu acıları diyorum........veee sonunda başaracağız öylede olsa böylede............anlaştık mı canım

anammmmm rezil oldummm :) arkadaş listeme alıyorum seni haberleşiriz bende klinğe gelirim senin geldiğin gün bi dr konuşmam lazım benimde tedvaim mayısta olacak bende yunanistanlıyım orada doğdum büyüm tr evlendim

X