Melek Kızım ve Melek Oğlum Sizi Hiçbir Zaman Unutmayacağım....

canım, Rabbim gani gani sabır versin.:çok üzgünüm:

basın sagolsun allah sabırlar versın
sözün bittiği yer....

videoyu sonuna kadar izlemeye yüreğim dayanmadı...senağlama

:a015:izleyemedim yüregim dayanmıyo allahım sana dayanma gücü sabır versin:a015:
senağlama

ya kızlar görüntüde bebek var ultrasonda çekilmiş dayanamadıgınız şey neydi ben anlamadımya.çok pardon diyorum ama olayne

ya kızlar görüntüde bebek var ultrasonda çekilmiş dayanamadıgınız şey neydi ben anlamadımya.çok pardon diyorum ama olayne

O ultrasonda gördüğün 2 bebeğimi de erken doğumla kaybettim 1 hafta önce...Biri kız diğeri erkekti.......

Şimdi anladın mı ???senağlama senağlama

Melek Kızım

Uyan Melek Kızım
Ceylan gibi yüzün olsun
Selvi gibi boyun olsun
Taliplerin hep açık olsun
Uyan güzel kızım uyan melek kızım
Uyan canım kızım uyan uyan
Akar sular senin olsun
Rüyalarım senin olsun
Annen sana kurban olsun

senağlama....

Son düzenleyen: Moderatör:
canım arkadaşım.. ne kadar seni anlamaya çalışsak ta anlayamayız ama seni çok seviyorum, acını paylaşıyorum.. Allah en kısa zamanda sana sağlıklı bir evlat nasip etsin.. meleklere de rahmet diliyoruz.. unutma sen 2 melek annesisin.. güçlü ol tatlım benim...

canım arkadaşım.. ne kadar seni anlamaya çalışsak ta anlayamayız ama seni çok seviyorum, acını paylaşıyorum.. Allah en kısa zamanda sana sağlıklı bir evlat nasip etsin.. meleklere de rahmet diliyoruz.. unutma sen 2 melek annesisin.. güçlü ol tatlım benim...

Sağol canım..Ama içim çok acıyor.....senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Melek Kızım

Uyan Melek Kızım
Ceylan gibi yüzün olsun
Selvi gibi boyun olsun
Taliplerin hep açık olsun
Akar sular senin olsun
Rüyalarım senin olsun
Annen sana kurban olsun

senağlama....
ağlattın yine beni tıkandım hiç bir şey diyemiyorum .

seni tebrik ettiğim günü hatılıyorum,neşeni,heyecanını mutluluğunu ..
Allah sabır versin arkadaşım,Allah'a sığın.. O veriyor o alıyor..
bir bildiği vardır,bu işte de bir hayır vardır..:1no2:​

O ultrasonda gördüğün 2 bebeğimi de erken doğumla kaybettim 1 hafta önce...Biri kız diğeri erkekti.......

Şimdi anladın mı ???senağlama senağlama

kusura bakma ben ultrqasonda farklı bir görüntümü var acaba diye düşünmüştüm canım.bende 13 haftalık bebegimi kaybettim oyüzden senin acını anlıyorum.allah tekrar böle acılar yaşatmasın canım.

kusura bakma ben ultrqasonda farklı bir görüntümü var acaba diye düşünmüştüm canım.bende 13 haftalık bebegimi kaybettim oyüzden senin acını anlıyorum.allah tekrar böle acılar yaşatmasın canım.

Benimkiler 4 buçuk aylıktı,evde kendi kendime doğum yaptım..Acım çok taze....senağlama senağlama

Allah diğer bebeklere ömür versin,sağlık versin inşallah...

Benimkiler 4 buçuk aylıktı,evde kendi kendime doğum yaptım..Acım çok taze....senağlama senağlama

Allah diğer bebeklere ömür versin,sağlık versin inşallah...

allah sabırlar versın..:çok üzgünüm:

canim ne desemde senin acini dindiremem..ayrica bebegimi kaybetmenin ne demek oldugunu onsuz bir hayatin ne demek oldugunu düsünmek dahi istemiyorum..Ama yazilarini okudugum kadariyla sen cok güclü bir insansin ve bir an evvel daha güzel haberlerini alacagimiza eminim..

cnm kıyamam sana ınan cok üzüldümm ınsalahh en kısa zamanda cın hafıfler bıtanem

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

sabredersen allah sana tekrar ikiz bebek verip seni sevindire bilir
okuyunca çok üzüldüm

X