İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler İle Koç Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Hava burcu Ikizler, ateş burcu Koç'un atesini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu iliskiyi tanimlamak için yetersiz kalacaktir. Sevgili Ikizler siz Koç'un enerjik, tutkulu ve coskulu karakterine tutulmus olmalisiniz. Ikinizde çok çabuk sikildiginiz için birlikte çok heyecanli bir hayatiniz olacaktir. Sizin merakli yapinizla Koç'un atilganligi birlesince hiç görmediginiz uzak yerlere gidebilirsiniz. Fiziksel yapinizla ayni frekanstasiniz. Koç burcunun cinsel dürtüleri çok kuvvetlidir, güçlü, eglencelidir ve yeni seyler denemek ister. Siz de yeniliklere açik oldugunuz için birlikte çok eglenirsiniz. Koç öncü nitelik tasir ve yönetmek ister. Ikizler ise değişken nitelik oldugu için her duruma kolay adapte olabilir ve bunu dert etmez. Ikizler burcu sözcüklerle de bastan çikarilmak ister. Koç insani içgüdüsü ile ne istediginizi anlayacak ve sizi önce kelimelerle bastan çikaracaktir. Zodyak'in kahraman burcu Koç aktif, cesur ve maceracidir. Onun görevi olaylari baslatmaktir. Haberci Ikizler'in görevi ise insanlara disarida olan heyecanli olaylari aktarmaktir. Ikizler tarafsiz, akilci ve gerçek pesindedir. Koç ve Ikizler o kadar hareketli ve mesguldürlerki duygularina zaman ayiramazlar. Aralarindaki duygusal iliskiyi düsünecek zamanlari yoktur. Dogum haritanizda su gurubundan burçlar varsa daha duygusal bir iliskiniz olabilir. Endiselenmeyin dinamit gibi canli ve eglenceli bir iliski olacaktir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
kesinlikle doğruu ben ikizler eşim koçç süper bi uyum varrr

ikizlerle koç daima uyumlu çiftlerdir zaten başka problemler olmadıkça

aynen dogru yazilanlar..tipik kocumm askin atesini ben elimde tutuyorum..ama ikizlerde tembelligi olmasa muthis bir erkekkkkaydirigubbakcemile2

olumunekankayizsmile
bizde koç ve ikizler burcuyuz birbirimizin ruh ikiziyiz
opuyorumnanaktan

Evet cok uyumlu iki burc tabi ikizler erkegi biraz daha dengeli olursa. Dengesizligi koc burcunu cok yoruyor cook :/

koçun baskılayıcı, yaftalayıcı tavrı, sürekli haklı çıkma isteği, bencilliği,laf anlatmak izah etmekteki zorluklar ve kıskançlığı beni bunaltmıştı. :KK43:

ama diğer konular da bi elmanın 2 yarısı diyecek kadar birbirleriyle uyumlular. yanyanayken sıkılmayacağınız, sırtınızı güvenle yaslayacağınız, karakterli bi insandır koç.

Koç burcunun kıskançlığı olmasa, ikizler ve koç çok iyi anlaşan iki burç :)

koçun baskılayıcı, yaftalayıcı tavrı, sürekli haklı çıkma isteği, bencilliği,laf anlatmak izah etmekteki zorluklar ve kıskançlığı beni bunaltmıştı. :KK43:

ama diğer konular da bi elmanın 2 yarısı diyecek kadar birbirleriyle uyumlular. yanyanayken sıkılmayacağınız, sırtınızı güvenle yaslayacağınız, karakterli bi insandır koç.

aynen katılıyorum benim de erkek arkadaşım koç ve bazen inanılmaz sinir bozucu olabiliyor ama diğer zamanlarda okadar iyi anlaşıyoruz ki sırf bu yüzden katlanılır yoksa bunalmamak imkansız gerçekten

X