İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler İle Akrep Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Aydinlik ve havai Ikizler ile karanlik ve gizemli Akrep biraraya gelebilir mi? Tabii ki ama bu hiç bir zaman klasik bir iliski olmayacaktir. Önce farkliliklara bakalim, daha sonra ise sizi birbirinize çeken özelliklere. Akrep, Ikizler gibi konuskan degildir. Yaptigi isten ( gazete okuyordur, bir sey hesapliyordur) basini kaldirmadan, hiç konusmadan günler geçirebilir. Akrep herseyi köküne kadar arastirir, her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur, size yabanci olan bu yogunluk çok hosunuza gider. Yatakta harikadir, bu konuda çok sanslisiniz Ikizler! Seksi, kendisinden emin, duyarli, sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep'in yogun duygulari tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ''ya hep ya hiç''tir. Siz açiksiniz, Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara birakip baris isteseniz bile o günlerce somurtabilir. Onun bir sikintisi oldugunu günlerce anlamayabilirsiniz, bazen kendisi bile ne oldugunu anlamadan günlerce içi içini kemirebilir. Onu yavas yavas açmaya çalismalisiniz. Siz kelimeleri ustaca kullanarak, açik tarafsiz ve net konusursunuz. Sabit nitelik olan Akrep sizin açikliginizi, kolay adapte olmanizi ve esnekliginizi begenir. Ayni zamanda çok beceriklisinizdir, zor durumda kaldiginiz zaman, aklinizi kullanarak aninda çözüm bulabilirsiniz. Akrep ise kendisini yaniltmayan sezgi ve içgüdüleri ile hareket eder. Altinci hissi kuvvetlidir. Sizin basiniz belaya girmeden o beladan kurtulmaniza yardimci olur. Akrep'in degisen ruh hallerine ve kiskançligina dayanabilirseniz yillarca sürecek keyifli bir beraberliginiz olacaktir. Yalniz ona sadik kalmalisiniz, aldatilmaya hiç tahammülü yoktur. Siz hava elementisiniz, Akrep ise su elementidir. Birarada çok mutlu olabilirsiniz.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
teşeşşkürler canım bilgilerin için bu kadar olumsuz yorumların üzerine iyi oldu... gerçi nazar değmesin çok güsel gidiyo ama gerçekten de ikizler erkeğini zaptetmek zor..beceri gerek:nazar:

daha bugün kendi kendime bir akreple ikizleri bir eve kapatsan ne olur diye sordum...bence biri katil olur...
ben akrebim abim ve babam ikizler,farklı gezegenlerden gelmişiz san ki...ikizlerde jin duygusu sıfır ve oldukça yüzeyseller bence..akrep ise oldukça derin ve tutarlı...ikizlere tutarsız demiyorum yanlış anlaşılmasın...ama bence çok değişikler...

ikizler kadınıyla akrep erkeği zor hatta imkansız :hulya:

evlenmeden once kı uzuuun yıllar sevgılı oldugumuzu saymasam bıle ,

bir buçuk yılldır harıka gıden bır evlılıgım var zemuszemus

burclara pek ınanmadıgımızdan olsa gerek aklinialirimsmile

biraz zor evet akrep erkeği ile ikizler kadınının evliliği çünkü bende ikizler burcuyum birimiz hava birimiz su burcu akrep erkeği çok aşırı kıskanç oluyor bu kıskançlıktan dolayı anlayışıda azalıyor...

biraz zor evet akrep erkeği ile ikizler kadınının evliliği çünkü bende ikizler burcuyum birimiz hava birimiz su burcu akrep erkeği çok aşırı kıskanç oluyor bu kıskançlıktan dolayı anlayışıda azalıyor...

biz tam tersiyiz canım ; yani akrep kadını ile ikizler erkeği

bizde de ben akrebim esimde ikizler bazen gercekden boguyor beni boyle degisgen insan gormedim gunu gunune tutmuyor

bende akrebim eşim de ikizler 6 yıldır hala iyimiyiz kötümüyüz adını koyamıyorum:uhm:

ama herşeye rağmen çok seviyirom kocişimi:asigim:

Ben ikizler eşim akrep... Kıskançlık dışında herşey çok iyi maşallah :nazar:

ben de ikizlerim.. eşimse akrep.. maşallah hiç bir sorunumuz olmadı 10 yıldır :)

Bu konu daha önce açılmış ama görünce balıkla atlayasım geldi :) ikizler kadını olarak akrebin çekim gücü benimse rahatlığım ona çekici geliyor i tabi pencereleri açmamaya kısa tüm kıyafetlerinizi atmaya ve balkona bile tek çıkmamayı göze almanız gerek

Kızlar eşimde ikizler ama harika bir ikizler tek kusuru çenesi :KK45: sevecen cana yakin hareketli bazen diyorum şu çeneni tutsan cennetliksin diyorum canıma :KK60:

İkizler erkeği akrep kadını birbirlerinden hoşlanıyorlarmış ortamlarda dikkatini çekiyormuş bu doğru. Ama uzun vadede akrebin istediği tutkuyu ve güveni ikizler burcu erkeğinde bulması çokk zor bence. İkizler akrebin cazibesinden etkileniyor akrep ikizlerin özgüveni ve zekasndan. Ama biri çok yüzeysel laylaylom öbürü fazla derin..

X