İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler İle Yay Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Sizi büyük ihtimalle Yay'in zeki, merakli, kafa yapisi ve sorulari bastan çikardi. Onun zekasi sizi miknatis gibi çekmis olmali. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, atesle havanin birlikteligi harika olacaktir. Ikinizde monotonluktan nefret eder, sik sik seyahat etmeyi ve yeni seyler kesfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eglenirsiniz. Ikiniz içinde ögrenmek çok önemli oldugu için biriniz yüksek ögrenimine devam etmek ya da yeniden üniversiteye gitmek isterse digeriniz onu destekleyecektir. Bilgi toplamak ve yaymak sizler için çok önemlidir, büyük ihtimalle üniversite ya da baska bir egitim ortaminda tanismis olabilirsiniz. Ikinizde konuskansinizdir ama Ikizler'in Yay'in patavatsiz konusma stiline alismasi gerekecektir. Farkli çevrelerden olsa da tonla arkadaslariniz vardir ve bir arada iyi kaynasirlar, birlikte verdiginiz partiler harika olur. Yatakta ikinizde yeni fikirlere açiksiniz. Degisiklige esit derecede, ihtiyaç duydugunuz için birbirinizden sikilmazsiniz ve askiniz tazeligini korur. Yay sevgilinize siki sarilin. Bu iliski, zit burçlarin (yani 6 ay ara ile dogmus olanlarin) kusursuz çiftler olacagina en iyi örnektir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
alıntı

Son düzenleme:
:)benim askım yay çok ii anlaşıyoruz ALLAH bozmasın.tesekkürler.emeğine canım.bilmediklerimizi öğrendik :)

burda yazanları çoğu bize uyuyor çok şükür yuvarlanıp gidiyoruz :) arada tartışsakta orta yolu buluyoruz

benim sevdüceğim de yay...

ama biraz içe kapanık ve yalnızlığı seven bir yay... benim varlığımı zaman zaman unutuyor..

aslında biz çok iyi anlaşıyoruz ...:kk77:

Benim Sevgilimde yay burcu ve mükemmel anlaşıyoruz diyebilirim:nazar: çok seviyorum onu.. :KK16:

ikimiz de baskın olduğumuz için arada kavga etsek de çok fazla ortak yönümüz var..ben gayet memnunum ama :)

X