ilginç kadınlar...

suvesabun

Rabbim yolundan ayırma!
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.859
12
41
3vv.jpg

4vvd.jpg

5vd.jpg

6dd.jpg

8nj.jpg

11ghj.jpg

14bx.jpg

15bnyy.jpg

16bv.jpg

17bbut.jpg

40460601.jpg

:1shok:
arkadaşlar ben bir şey yazamayacağım... yorumlar sizden şutarafagitti fisfisfis

ııııyyyy inanamıyorum
acaba ne düşünüyolar
çokmu güzel olduklarını sanıyolar

Allahım yarabbim

afrikaya niye yağmur yağmadığı anlaşıldı arkadaşlar oralarını buralarını delip kendilerine işkence yaparak kurutmuşlar afrikayı birde isyan etmek-tatlicadiarzu-:roflol::roflol::enbuyukkk:

afrikaya niye yağmur yağmadığı anlaşıldı arkadaşlar oralarını buralarını delip kendilerine işkence yaparak kurutmuşlar afrikayı birde isyan etmek-tatlicadiarzu-:roflol::roflol::enbuyukkk:

sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
en çok bu yoruma güldüm.kesinlikle katılıyorum arkadaşımkaydirigubbakcemile5
bir belgeselde izlemiştim.bunlar tamamen dikkat çekmek adına yapılmış şeylermiş,kadınlar bu şekilde daha güzel ve estetik olduklarına inanıyorlarmış.tabi erkeklerde..:1shok:
bizde de başka benzerleri yokmu sanki:nazar:
hertoplumda var böyle tipler..sokaklar acayip insandan geçilmiyo bunlarda başka bir versiyonu işte-tatlicadiarzu-

Bana böyle bişe yapsalar ölürüm heralde :bbo: zaten gitmeye yer arıyom...kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
en çok bu yoruma güldüm.kesinlikle katılıyorum arkadaşımkaydirigubbakcemile5
bir belgeselde izlemiştim.bunlar tamamen dikkat çekmek adına yapılmış şeylermiş,kadınlar bu şekilde daha güzel ve estetik olduklarına inanıyorlarmış.tabi erkeklerde..:1shok:
bizde de başka benzerleri yokmu sanki:nazar:
hertoplumda var böyle tipler..sokaklar acayip insandan geçilmiyo bunlarda başka bir versiyonu işte-tatlicadiarzu-

katılıyorum sosyete ve sanat camiasından kendilerini estetikle yaratığa benzeten onlarca isim sayabilirim fakat bilişim suçlusu olmamak adına susuyorum:nazar:

ne garip ki onlar kendilerini prenses peri sanıyorlar-tatlicadiarzu-

Çok itici ve nahoş kareler..benneyaptımki
Yanlız estetik ve güzellik amaçlı değil de geleneksel inançlarından,örf,anane ve adetlerinden dolayı böyle yapıyorlar maalesef:nazar:
Bizlere çok çirkin geliyor kim bilir onlar için ne ifade ediyorrr :sm_confused:
Hakkaten kötü ya bırhh offf amankafamçokkarıştı

ben daha once tvde görmüştüm bunlar kendini boyle guzel sanıyorlar galiba

ben daha önce görmüştüm,

fakat merak ettiğim bir nokta var,acaba ağızlarındaki o şeyler fonksiyonel mi ?

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy içim kalktı gece gece ya tam anlamıyla iğrenç bune yaaaaa

amannn allahım yaa çok kötü görünüyolar..allah akıl fikir versin ya o dudaklarına o tabak gibi şeyi neden koyuyolar acaba çok mrk ettim..

X