Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Her aksam sarimsak yutuyorum?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

esdeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
263
1
39
arkadaslar eskiden cok sik saclarim vardi herkez bayilirdi birde kivircik senelerden beri dokuluyor yatagim sacla dolu yerler sacla dolu gordukce deli oluyorum vitaminsizlikten oldugunu soyledi doktor vitamin haplari yardim etmiyor tviden duydum her aksam sarimsak yutacan agzinda kokmuyor tabi birden yutamicaginiza gore ben yutacak kadar kucuk kesiyorum yeni basladim bir ay sonra kendini gosterir irencde olsa yutuyom sarimsaktan zarar gelmez tavsiye ederim

canım sarımsak yutmanın saçına fi faydası olur mu bilmem ama pek çok şeye faydası olur elbet..
ama sen saçlarına haftada bir sarımsak yağıyla maske yaparsan çok faydasını görürsün.hatta ahmet maranki sarımsak yağıyla bakım yapılan saçlara ağırlık bağlasanızda dökülmez diyor..sen onu dene istersen hatta saç dersine daha çabuk emilmesi için susam ve badem yağınıda karıştır sarımsak yağına gayet sağlıklı ve parlak saçlara kavuşursun:nazar:

ozamanda kokar ben calisan biriyimki bunu duydum ama kokusu kalir diye yutuyom sacada iyi gelirmis

Ben yaklaşık 15 gün kadar önce sarmısak zeytinyağı ve yumurta sürmüştüm hemen dökmeyi geçirdi.Ama kokusu hala çıkmadı her ıslandığında saçlarım kokuyor.Eşim resmen çin işkencesi çekiyorum diyor:KK43: Kkosunun çıkacağını bilsem tekrar denerim çünkü o günden beri dökülme olmadı.

canım hafta sonu cuma ya da cumartesi gecesi yaparsın sende. bu kadar faydası olacak bişey için değer.ayrıca sarımsak yağı asla sarımsak gibi kokmuyor.ama hakikisini bulucaksın.çiğ sarımsak gibi kokanlar sarımsak esanslı yağ yani sahte.alırken dikkat et canım..

ben yaklaşık 15 gün kadar önce sarmısak zeytinyağı ve yumurta sürmüştüm hemen dökmeyi geçirdi.ama kokusu hala çıkmadı her ıslandığında saçlarım kokuyor.eşim resmen çin işkencesi çekiyorum diyor:KK43: kkosunun çıkacağını bilsem tekrar denerim çünkü o günden beri dökülme olmadı.

ıste bundan dolayı yapmıyorum calısmasam onemlı degıl yaparım

canım hafta sonu cuma ya da cumartesi gecesi yaparsın sende. Bu kadar faydası olacak bişey için değer.ayrıca sarımsak yağı asla sarımsak gibi kokmuyor.ama hakikisini bulucaksın.çiğ sarımsak gibi kokanlar sarımsak esanslı yağ yani sahte.alırken dikkat et canım..

ay canım ben hafta sonuda calısıyorum yanı ben kolay kolay ızınlı olamıyorum kı ypayım bakayım yutuyom artık nekadar yararı olur bılmıyorum olursada sızle paylasırım

gercekten ise yaramaya basladi eskiden yatagim saacla doluyken simdi cok az dokuluyor boyle devam etcem bana iyi geldi hemde kisa zamanda kokuda olmuyor kesinlikle:sm_cool:

evett doğrudur ben bi kadında görmüştüm her akşam sarımsak yutuyomuş çok gür saçları vardıı

bende ara sıra yutuyorum maranki denilen şahıstan duymuştum inandırıcı geldi eğitimde almış biliyordur herhalde bir gün 3 tane yutuyum dedim gece baş dönmesinden uyuyamadım yani abartmamak gerek tansiyonu unutmayın benim gibi:bbo:

iyi fikir hem tüm yutulunca kokmazda sarmısak yağınıda duymamıştım hiç denemek lazım ama kokuyomu acaba bileniniz varmıfisfisfis

gercekten cok ise yariyor ilk defa sacimin dokulmesine cozum buldum ne doktorlara gittim aslinda hic gerek yokmus birde saaclarim gur olmaya baslasa

evet bütün yutunca kokusu olmuyo sarımsağın ben kokuyuda geçtim saçıma sarımsak zeytin yağı ve yumurta sarısından maska yapıyorum erkek kardeşimle evde streçli geziyoz annem kokusuna çok kızıyo ama ne yapalım katlanıyo hiç saçım dökülmüyo çok işe yaradı deneyin

evet bütün yutunca kokusu olmuyo sarımsağın ben kokuyuda geçtim saçıma sarımsak zeytin yağı ve yumurta sarısından maska yapıyorum erkek kardeşimle evde streçli geziyoz annem kokusuna çok kızıyo ama ne yapalım katlanıyo hiç saçım dökülmüyo çok işe yaradı deneyin

bende calısmasaydı yapardım ama calısıyorum aslında yutuncada yardımı oldu yanı gerek kalmadı yagla urasmaya bırde oyle deneyın bır haftada kendını gosterdı

bende çalışıyorum ama cuma akşamı yada hafta sonu yapıyorum vakit isenince bulunuyo dene bence

vaktim var ama koku hemen gitmiyormus bunu cok duydum kotu hemen gitmiyor gitse gikamaya bende yaparim

esdeli benimde senin gibi saçlarım çok dökülüyordu bende ahmet marankiden duydum. sarımsağın şekli başa benziyor ve baştaki tüm hastalıklara ve saç dökülmesine iyi geliyormuş, bende başlayalı bir hafka oldu kokusuda olmuyo. benim eşim sarımsak kokusundan nefret eder ama hiç anlamadı önce suyla birlikte hiç bölmeden bir dişi yutuyorum sonra dişlerimi fırçalıyorum. hiç kokmuyor birde lavanta duymuştum onu denicem benim saçımın ön tarafı çok açıldı .inşallah hepimize iyi gelir bu sarımsak hihoyyythihoyyyt

ben çoğu yemeklerimde bol bol kullanırım sarımsağı..sizlerede tavsiye ederim..ben de haftada 1 sarımsak sürüyorum saç diplerime..gerçi 1 kez yaptım..çalıştığım için hafta sonları yapıyorum ama zaten 2 gün sonra kokusu filan hiç kalmıyo inanın..sonuçları saçlarımızdaki etkisini paylaşalım arkadaşlar..:jeyyar:

X