Kebaplar Patlıcanlı kebap ( resimli )

arkadaşım vallahi sağolasın bu tarif için benim eşim antepli kebap düşkünü yaptım bayıldı:)

hanımlar tarif süper görünüyor. eminim tadı da öyledir. ama ben patlıcan yemeklerini fırında yapmayı beceremiyorum. ben şeyi çok merak ediyorum. fırında patlıcanlar kararıyor. sinir oluyorum. bi türlü kızarmıyorlar. bunun bi püff noktası var mı acaba? yardıımmmm......

mmhhh harika görünüyor canimcokacimcoook
patlicanada köfteyede bayilirim:asigim:
ikisi bir arada olursa oohh yemede yaninda yatcokacimcoook
mutlaka deniycem canim ellerine emegine saglikopuyorumnanaktan

patlıcanlar fırında niye kararıyorrr yardımmmmmmmmmmmm........ ederseniz ben de yapcem bu tarifiiiiii
:kedi:

patlıcanlar fırında niye kararıyorrr yardımmmmmmmmmmmm........ ederseniz ben de yapcem bu tarifiiiiii
:kedi:
fırınınızın ızgara kısmında yukarda yüksek ısıda yapın .. geç pişincede kararıyor olabilir birde tuzlu suda beklettinizmi?
hımmmm ellerine sağlık.karnım acıktı valla
afiyet olsun
ellerine sağlık süper gözüküyo valla
afiyet olsun .

hanımlar tarif süper görünüyor. eminim tadı da öyledir. ama ben patlıcan yemeklerini fırında yapmayı beceremiyorum. ben şeyi çok merak ediyorum. fırında patlıcanlar kararıyor. sinir oluyorum. bi türlü kızarmıyorlar. bunun bi püff noktası var mı acaba? yardıımmmm......
canım yukarda yazdım tuzlu suda bekletmek .. dahda kararıyorsa tuzlu suya yarımda limon sıkarsanız kararma olmaz ..... vede yüksek ısıda pişmeliki ızgara olsun ...
harika birşey buu

mmhhh harika görünüyor canimcokacimcoook
patlicanada köfteyede bayilirim:asigim:
ikisi bir arada olursa oohh yemede yaninda yatcokacimcoook
mutlaka deniycem canim ellerine emegine saglikopuyorumnanaktan
deneyin pişman olamssınız....cokacimcoook

yaaaaaaaaaaaaaa diyetteyimm ben amaaaa bölede güzel yapılmaz kiii delikafadulden

cok istah acici görünüyor aebenim. himmmmmmcokacimcoook
kebaba zaten laf yokta pilavin muhtesem. tebrikler..
kim tutuyor beni ya???
birakin bende yapacagim.sırnaşık şey

bu tarifin içine birazda biberiye katın tadı ve lezzeti çok daha güzel oluyor....

X