Hamile kalmak isteyen arkadaşlar!!!!!

gulde

"Baby,Don'tYouBreakMy..."
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
2.793
5
Merhaba arkadaşlar;
uzun zamandır hamile kalmak isteyenler,
formül arayanlar,
tüm yolları denedim tutmadı diyenler,
herkes birşeyler yazsın lütfen...
Alternatif tıptan da olabilir
tedavi yöntemiyle olabilir
ne biliyorsanız burada paylaşalım ve mağdur arkadaşlarımıza yardım edelim..(bende)
şimdiden teşekkürler herkese...

eslere bol bol keciboynuzu pekmezi yedirelim enerjik olsunlar testesteron sayilari yüksek olsun bizimde bebegimiz olsun:))

iliskiden sonra kadinin hemen yikanmamasi 20-30 dk.arasi kalcaya yastik koyarak yatmasi.

iliskinin pozisyonuna dikkat etmek ya 4 aya üzerinde veya bilinen dogal yolla..asla kadin üste olmayacak..

kadinin bol bol folik asit icerikli besinler tüketmesi..vs.vs..benim bildiklerimde bukadar..baska yöntemlerde varsa deneyebilirim..

ben hala hamile kalamadim ama 1 bucuk senedir..

birde dogum kontrol hapi kullanan arkadaslar korunmayi nezaman biraktiniz ve hap kullanan biraktiktan nekadar süre sonra hamile kalan annelerimizde cevap yazarsa sevirinirim..ben eylül 2007 de biraktim hala olmadi ve tam 1 sene kullandim..

sanırım senden başka yazan olmamış canım yaaa..
doğum kontrol hpını ne zaman bırakma konusunu pek bilmiyorum...
zaten bimediğiiz şeyleri burada arkadaşlar cvaplasın diyesoruyoruz ama kimse yazmıyor.malesef...........

evet haklisin canim aslinda güzel bir konu acmissin ama niyeyse kimsenin ilgisini cekmemis sanirim:))) senin bildigin yöntem varmi baska. bari karsilikli yöntemlerimizi paylasalimda uygulayalim bakarsin hepsinden önce hamile kaliriz..hehhehehe saka saka allah isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin...

eşime keçiboynuzu kürü uyguluyorum,ben 10 gün kadar incir kürü yaptım,daha fazla yapamadım,midem almadı,iki ay boyunca,hayıt tohumu,aslanpençesi,adaçayı içtim,bu ay bıraktım artık içmiyorum,bal-arısütü-polen yedim,bal-çörekotu yedim,bu ay bıraktım yemiyorum,geçen ay preseed kullandım,malesef hamile kalamadım,bu ay sadece süt-maydonoz kaynatıp bir kez buharına oturdum ve preseed kullandım,çalışmalar devam ediyo,sonuç alırım inşallah,benim yaptıklarım bunlar,artık sürekli bişeyler yiyip içmekten çok bunaldım,o yüzden bu ay hiçbişey yiyip içmiycem,olursa olur,hayırlısı Allah'tan...

slm kızlar ben de 5 aydır hamileliği bekliyorum.5 ay önce kürtaj oldum,bebeğimin kalbi durdu.şuan 5 aydır deniyoruz olmadı daha.yöntem olarak ,pozisyonlara ve hemen kalkmamaya dikkat ediyorum.ben de hap kullandım.hapı kullandıktan 2,5 ay sonra hamile kaldım.doktora 6 ay demişti enaz.ama ben 2,5 ay sonra hamile kaldım.şimdi de tık yok :KK43:(

slm kızlar ben de 5 aydır hamileliği bekliyorum.5 ay önce kürtaj oldum,bebeğimin kalbi durdu.şuan 5 aydır deniyoruz olmadı daha.yöntem olarak ,pozisyonlara ve hemen kalkmamaya dikkat ediyorum.ben de hap kullandım.hapı kullandıktan 2,5 ay sonra hamile kaldım.doktora 6 ay demişti enaz.ama ben 2,5 ay sonra hamile kaldım.şimdi de tık yok :KK43:(

canım bebek karnında mı öldü yoksa o yüzden mi kürtaj oldun yaranı deşmek istemem ama...

pumkins bu saydigin otlari ben nerden bulucam cogunun ne oldugunu bile bilmiyorum aslanpencesi mesela:))) aslinda bunlar hep fasafiso keciboynuzu erkekler icin cok iyi onu biliyorum ama kadinlar icin özel birsey oldugunu sanmiyorum folik asit iceren besinler disinda buda yesil yaprakli sebzelerde olur iste ne bilim ispanak maydonoz salata gibi en cok ispanakta var ama. ispanagin hertürlü yemegini bolca tüketin kizlar biz kadinlarda demir eksikligide cok oldugu icin özellikle adet dönemlerinde gercekten ispanak cok tüketmemiz gerek ben yiyorum cok ta seviyorum ispanagi cig bile yiyorum salatalara koyuyorum...

iste dedigim gibi Allah OL diyecek olacak baska hic bir caresi yok ama cok calismak gerek tabiki:))allah eslerimize güc versin :))

pumkins bu saydigin otlari ben nerden bulucam cogunun ne oldugunu bile bilmiyorum aslanpencesi mesela:))) aslinda bunlar hep fasafiso keciboynuzu erkekler icin cok iyi onu biliyorum ama kadinlar icin özel birsey oldugunu sanmiyorum folik asit iceren besinler disinda buda yesil yaprakli sebzelerde olur iste ne bilim ispanak maydonoz salata gibi en cok ispanakta var ama. ispanagin hertürlü yemegini bolca tüketin kizlar biz kadinlarda demir eksikligide cok oldugu icin özellikle adet dönemlerinde gercekten ispanak cok tüketmemiz gerek ben yiyorum cok ta seviyorum ispanagi cig bile yiyorum salatalara koyuyorum...

iste dedigim gibi Allah OL diyecek olacak baska hic bir caresi yok ama cok calismak gerek tabiki:))allah eslerimize güc versin :))

canım bu otların hepsini aktarlarda bulabilirsin,aslanpençesi kadınlık hormonlarını düzenleyici bi bitki,hayıtta öyle,ben hayıtla 23 olan fsh değerimi 7'ye düşürdüm,ben ikisininde faydalı olduğunu düşünüyorum,ama şu an psikolojik olarak yılmış durumdayım o yüzden bi süre herhangi bişey kullanmıycam dedim,bi de ben bu tür şeyleri kullanırken bir süre ara verilip vücudun dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum,evet keçiboynuzu çok etkili buna bende inanıyorum,inşallah bunlarda vesile olur ve rabbim bize de bu duyguyu yaşatır.

slm arkadaşlar.. konuyu bugün gördüm.. şimdi bende yazayım yaptıklarım ve yapamadıklarımı..

incir kürü dediler kadınlarda yumurtlamayı sağlıyormuş.. (malesef 2 gün yapabildim midem bulandı)
keçiboynuzu pekmezini eşim yiyor ve e vitamin takviyesi
polen bal karışımı sabah aç karnına ama bazen işe geç kalınca arada kaçırıyorum.
adaçayı yağı onu 7 gün yaptım fakat hamile kalamadım
süy ve maydanoz buharınada oturdum yine sonuç yok
folic asit tabletleri aldım 1 ay kullandım yine bişey yok

herşey kullandım ama düzenli olmadı heralde...veeee halen beklemedeyiz.

haa bu arada bişeyi yazmayıda unuttum.. bana demişlerdiki belki belinde gevşeme vardır o yüzden çocuğun olmuyordur.. bunun için eczaneden yakı alıp belime yapıştırmamı söylemilerdi.. yakıda aldım ve sonuç yine hüsrann..:KK43:(

arkadaslar demekki neymis allah verecekki olacak baska hic bir caresi yok iste...sabredicez insallah birgün allahim bizide anne yapicak kucagimizi bos birakmicak insallah...

eslere bol bol keciboynuzu pekmezi yedirelim enerjik olsunlar testesteron sayilari yüksek olsun bizimde bebegimiz olsun:))

iliskiden sonra kadinin hemen yikanmamasi 20-30 dk.arasi kalcaya yastik koyarak yatmasi.

iliskinin pozisyonuna dikkat etmek ya 4 aya üzerinde veya bilinen dogal yolla..asla kadin üste olmayacak..

kadinin bol bol folik asit icerikli besinler tüketmesi..vs.vs..benim bildiklerimde bukadar..baska yöntemlerde varsa deneyebilirim..

ben hala hamile kalamadim ama 1 bucuk senedir..

birde dogum kontrol hapi kullanan arkadaslar korunmayi nezaman biraktiniz ve hap kullanan biraktiktan nekadar süre sonra hamile kalan annelerimizde cevap yazarsa sevirinirim..ben eylül 2007 de biraktim hala olmadi ve tam 1 sene kullandim..

benim bir arkadasim uzun bir süre dogum hapi aldi ve anca 2.sene sonra hamile kalabildi

merhaba arkadaşlar;

Ben 4 yıllık evliyim evliliğimin 6. ayından beri korunmuyoruz. Ancak bebeğimiz olmadı. Horman tahlili ve HSG (rahim filmi) gibi tüm tahlillerimi yaptırdım. Hepsi normal çıktı. Eşimin tahlillerinde de herhangi bir sıkıntı yok. Doktorum 3 ay klomen verdi ilk ayımda yumurtalarım iyi çalıştığını söyledi ve 5 gün içtiğim klomeni 2 ay 3 güne indirdi. (günde 1 tane) son iki ayında ise progestan kullandım. Yumurtamda çatlama olmasına karşın yinede çatlatma iğnesi kullandım. Ancak yine olmadı. Doktora her gidişimde psikolojim bozulduğu için doktora son 5 aydır gitmiyorum. Doktorumla her konuşmamda sebep olmadığını söylüyor. Sizlerde bir çok aşamalardan geçiyorsunuz. Sizce ne yapmalıyım. Neler denemeliyim. Yardımlarınızı rica ediyorum.:KK43:

Arkadaşlarım benim 3 yasında bir oğlum var..Bişey yiyip içmedim bi arkadasım bana soganı kaynat suyunu iç demişti bi yudum aldım içemedim.. her ilişkiden sonra sıtüstü yatar vaziyette kalça tarafına yastık koyuyordum.. gebe kaldım.. ve 3 yaşında paşam.. :)
ama siz kardeşlerime sunu söyleyebilirim eltimin bebegi olmuyordu ve benim doktoruma götürdük onu. Doktorum ona gebe kalmak isteyen bayanlara sirkeli su tedavisini uygulattırmış ve pozitif sonuç çok almışlar.. şılıngayla sirkeli suyu vajinaya sıkıyosunuz yalnız ilişkiden öncemi sonramı oldugunu unuttum onu sorayım sizlere söylerim.. bunu düzenli olarak 15 yada 30 gün boyunca uygulamanız gerekiyor eltim uygulamadı ve tüp bebek yamak zorunda kaldılar 9 sene sonra 1 yaşına giren bi kızımız oldu Allah'ım cümle kardeşlerime Anne olmayı nasip etsin..

Sizlere ayrıntılı şekilde anlatacam ve söylicem.. Bu arada doktorum İzmir Yaşam Tıp Merkezinde Haluk bey.. eğer İzmir'deyseniz gitmenizi tavsiye ederim arkadaşlar harika bi doktor..

X