şubatta hamile kalanlar

tulay24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
565
5
merhaba anne adayları;a.s.
dikkatimi çekti hayırlısıyla şubat ayında güzel haberler aldık bende şubatta hamıle kalanlar dıye konu açmayı düşündüm burada beslenme,şikayetler,hastane,drlar vb. konularda bilgilerimizi paylasırız birbirimize faydalı oluruz düşündüm.
hepimize sağlıklı sıhatlı güzel bir şekılde bebişlerimizi almak nasip olsun,iyi sohbetler...

günaydın hayatım,
Gerçekten iyi düşünmüşsün. Hepimiz için umarım uğurlu gelir:nazar:

canım topik hayırlı olsun bende varım şubatta meleğimle buluştum bende

ewet hoşgeldiniz kızlar nasıl gidiyo hamılelık alışamadım henuz gaz problemım olmasa baska hiç belirtim yok dr.günde 1/2 süt ve ürünü 1/2 meyve 2 porsiyon sebze veya salata 1pors.protein almalısn dedi şimdi kendime menü hazrlamaya çalışıyorum sizede sınırlandrma getrdımı? gaz içinde ilaç falan vermedi sadece actıva yoğrt hergün 1 tane dedi.Sizlerin randevusu nezman birazdanda arıcam birtakım testler istedi snç.öğrencem bakalım bizde kan uyuşmazlğı varda

rrosecm cagrdı degerim yüksek olmasında şüphelendi sanrm ikiz zor falanda dedi dikkat et düşük riski daha fazla dedi hatta ben cuma gelıyımmı dedim hayır demişti 7 gün snra istedi illa gttm alttan baktı keseleri gördük ilk resimlerinide aldm senn tek büyük ihtimal o yüzden olablr.

Son düzenleme:
Kızlar bişey soracağım. Dün 2. çizgiyi silik görmüştüm ya bugün kan testi yaptırdık sonuç 38.22 sizce 8. gün için nasıl;? Ne olur yardım edinn

Kızlar bişey soracağım. Dün 2. çizgiyi silik görmüştüm ya bugün kan testi yaptırdık sonuç 38.22 sizce 8. gün için nasıl;? Ne olur yardım edinn

canım bence gayet güzel 2 günde bır katladığını düşünürsek 12. gununde 100 geçiçek dıye düşünüyorum çok güzel bir değer maşallah allah tamamını erdırsın canım benım sağlıkla meleğini kucağına al inşallah :CüvCüv:

tulaycığım süper bir konu açmışsın tebrikler
Bende Şubat annesiyim kısmetse hayırlısıyla :emir_bebek:ekım de meleğimi kucağıma alıcam

Teşekkürler Tülay bu güzel konu için. Ben daha bugün öğrendim hamileliğimi onun için henüz keseleri de görmedik, dikkat edilmesi gerekn hususları da görüşmedik. Ama tecrübeli arkadaşlardan dinleyebiliriz tabii.

Bu topik iyi oldu valla hepimizin hamişlik döneminde birbirine aktaracağı çok şey olacak. Nede olsa arka arkaya günlerde bebişlerimizin keselerini görüp cinsiyetlerini öğrenip onları aynı günlerde kucağımıza alacağızdelikafadulden :CüvCüv:

bencede deger çok iii 4 gün var 12.güne 4katı diye düşünürsek 120 cıvarı tebrıkler şubat hamışleri arasına hoşgeldin

tulaycığım süper bir konu açmışsın tebrikler
Bende Şubat annesiyim kısmetse hayırlısıyla :emir_bebek:ekım de meleğimi kucağıma alıcam

teşekkür ederim canım
Teşekkürler Tülay bu güzel konu için. Ben daha bugün öğrendim hamileliğimi onun için henüz keseleri de görmedik, dikkat edilmesi gerekn hususları da görüşmedik. Ama tecrübeli arkadaşlardan dinleyebiliriz tabii.

ben teşekkür ederim ewet bilgilerimiz paylasıcaz faydalı olur işallah
Bu topik iyi oldu valla hepimizin hamişlik döneminde birbirine aktaracağı çok şey olacak. Nede olsa arka arkaya günlerde bebişlerimizin keselerini görüp cinsiyetlerini öğrenip onları aynı günlerde kucağımıza alacağızdelikafadulden :CüvCüv:

begendiğine sevndm bencede bırbırımıze yazıcaz aynı dönemleri aynı anda veya yakın zamnlarda geçirceğimiz için faydası olcak diye düşünüyorum.

kızlar dün kan ve idrar örneği vermiştim bikaç test için dr.um aradı kansızlık ve toksoplazma uyumszluğu var kesınlıkle çiğet yemiyosn sucuk salam v.b. türevde beyaz ve kır.etide haşlayıp ye veya tavada suyunu salsın öyle kızart dedi
Gaz sancılarımda ayrı umarım bişey olmaz bebişlerime korkuyorm

kızlar dün kan ve idrar örneği vermiştim bikaç test için dr.um aradı kansızlık ve toksoplazma uyumszluğu var kesınlıkle çiğet yemiyosn sucuk salam v.b. türevde beyaz ve kır.etide haşlayıp ye veya tavada suyunu salsın öyle kızart dedi
Gaz sancılarımda ayrı umarım bişey olmaz bebişlerime korkuyorm

merhabalar hamile olduğunu tesadüfen öğrendim ve çok sevindim hatırladın mı bilmiyorum bizdede sizdeki problemler var haziranda tedavi olucaz bizde almanda allah tamamına erdirsin sizin güzel haberleriniz bizede umut oluyor

tüm güzel haberini alıp sevindiğim ve sonrada sevindirdiğim arkadaşlarım burda ee çay vermiyormusunuz misafir geldim kızlar :))) bende şubat hamişiyim gerçi daha kese falan görmedik test tarihinde 2 hafta sonraya çağırdı doktorum 9 martı bekliyorum inşallah herşey yolundadır hepimizin bu topik birbirimizden haberdar olmak danışmak paylaşmak için iyi oldu ellerine sağlık tülay umarım ekim anneleri topiğinden devam edin diye konuyu kilitlemezler

tüm güzel haberini alıp sevindiğim ve sonrada sevindirdiğim arkadaşlarım burda ee çay vermiyormusunuz misafir geldim kızlar :))) bende şubat hamişiyim gerçi daha kese falan görmedik test tarihinde 2 hafta sonraya çağırdı doktorum 9 martı bekliyorum inşallah herşey yolundadır hepimizin bu topik birbirimizden haberdar olmak danışmak paylaşmak için iyi oldu ellerine sağlık tülay umarım ekim anneleri topiğinden devam edin diye konuyu kilitlemezler

tursercim keseleri görmeye gidene kadar hangi ilaçları kullanacaksın öğrenebilir miyim? benim de Allah kısmet ederse 4 martta kontrolüm var,belki o zaman keseleri görürüm ama o zamana kadar,hormon bandı,vajinal jel,hem kalça hem de göbek iğnesi vuruluyorum.doktorum 12.gün Bhcg değerini öğrendikten 10gün sonraya çağırdı beni...
benim 12.günüm şubatın 23'üne denk geliyordu.

ewt baharson hatrladm hayırlşı olsun tedavın umarım güzel haberlerini alırız.
kızlar benımde transferm 5 şubattı 17sinde test yptık dr.24ünde cagrdı keseleri görmeye dger randevmde 7 mart kalp atışı için dedi sizlerin daha geç vermiş benımkı erken acaba şüphelendiği bişeymi? var bide kanszlık cıktı kızlar ilaca baslıcaz suan sadece
folıkasıt,prognex iğne bebek aspirini kullanıyorum
neyse kendinize ii bakın en ufak gelişmeleri yazalım..

bende subatın sonuna yetıstım kıslar.....bugun hamıle oldugumu ogrendımmmhihoyyyt

tebrik ederim asucuğum Allah tamamına erdirsin

prenses canım her doktorum tedavisi farklıdır aynı merkezde bile hastalara durumlarına göre farklı uygulama yapılmaktadır ama benimkini sormuşsun söyliyeyim ben estraderm östrejen bantı ve progestan vajinal fitil coraspirin elevit kullanıyorum 2 hafta daha kullanacağım sonrasına gideceğim doktorum karar verecek duruma bakarak Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin kızlar beklemekten başka yapacak bişey yok doğurana kadar her an acabalarla yaşayacağız ama Rabbime emanet edip beklemekten başka dua etmekten başka elden bişey gelmez

X