Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

pideli dönerle aynıdır sanırım çok kasma puanın 47 olmuş fazla bile olsa 60 sınırını aşmıyosun

kızlar ben her türlü diyeti yapmıştım bu forumda yazan lahana çorbasına yarım gün dayandım, hollwood diyetinin 1. günü açlıktan ölüyodum 2. günü göremedim bunun gibi bi sürü birinde açlıktan bayılıyosunuz diğerinde iğrenç bişiyemek zorunda kalıyosunuz falan filan ama hiç birinde bu kadar hızlı kilo vermemiştim hemde aç kalmadan
hemde regli olmama rağmen
hemde doğum kontrol hapı kullanmama rağmen
bu bi mucize beim içn başlıycağım tedavi ve geçireceğim süreç verdiğim kiloları almama sebep olcaktı ve olmaya başlamıştıda 10 gün içinde2 kilo almıştım biçoğu arkadaşımbiliyo
ama şimdi acıkmadan 2 günde 1,5 kilo verdim
sizce bu mucize değilde nedir?

yulaf çorbasını çok mu yedin? çünkü onun karbonhidrat değeri yüksektir ama ne kadar bilemiyorum ama diğer yediklerinden domates 6 puan brokoli ve lahanaya da 11 puan desekve kalan yulaf çorbasınada maksimum 20 desek yaklaşık toplam 37 puanın var kalan 13 puanlada akşam meyve yiyebilirsin mesela , yarım elma yarım portakal gibi a.s, listede yok ama ben yeşil sebzelere bakarak ortalama bir tahmin yapmaya çalıştım a.s bende nesfit almıştım geçen hafta sonu ama bu diyete başlayınca bıraktım yemeyi karbonhidrat değeri çok yüksekti :roflol: arada aldığım k-bar lardan iyorum çok tatlı istersem, sende listeye bakıp düşük puanlılardan yemeye çalışabilirsin, listede olmayanları yediysen onlarıda tahminen sen puanlayabilirsin listeye bakarak,:içelim:

evtt yedim bayaa yaaa fisfisfis
doğru karbonhidrat icerigi yüksek
dur yarına bi liste çıkarayım
ama diikkatmi ceken bisey var oda sucuk salam 0 puan diye yemenizz baana göre yanlış
bunlar besin iceriği olmayan ve kg aldıran gıdalar su ve yağ icerikleri yüksek:kızgın:
aslında protein diyeti deseydiniz buna protein grubu 0 fisfisfis
bide porsiyonlarnzı nasıl ayarlıyrsnz
mesala corba nekardar yiyorsnzz çorba 1.5 kepce 1 porsiyonken burda bunun puanlaması nasıl olcak
yada sebze yemeklerini kasık hesabımı yapcakssnzzz CADIARZU

yazan arkadaşımızdan allah bin kere razı olsun başka sitedede ayrıntılı okudum 2 gündür kağıtlara yazıyodum bulduğum sitede yazıcıdan çıkarttım tüm puanlamaları 2 hafta sıkı bi şekilde yapçam
ve her sıkıştığımda tekrar buna döncem ilo almamak içinde 70-75 puan sınırını kullanıcam benim için zevkli bi olay
inşallah ömrüm boyunca bu diyet sayesinde hiç fazlalık sıkıntısı çekmeyeceğimi düşünüyorum

dequacım 5.6. sayfalarda aebenin yazdığı liste porsiyon hesabı ve yemek çeşitleride var
ayrıca google danda aratınca çıkıyo ben o siteden çıkarttım hepsini
sürekli buraya bakmam mümkün olmadığı için puanlamaları dosyaladım hep yanımda taşıyacam

ayh bu diyet tam bana göree delikafadulden
benide listeye yazın lütfen 62 kiloyum 55 düşmem lasım ve listede puanı düşük ve her zaman yiyebileceğim şeyleri yazdım yüksek olanları yazmadım bile yasak listemde onlar :1closedeyes:
inş. hep beraber kilo verebiliriz kaydirigubbakcemile5

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar​

psiqo.................................................belli degil

sympathique.......................................57

myocean76.........................................56.5

bambaskaben......................................53.2

degua.................................................55

lya.....................................................71.5

HaaNDaaN..........................................62

vildand................................................belli degil

samimikiz...........................................belli degil

HEPINIZE SIMDIDEN BASARILARa.s.

arkadaslar bu bi yarisma degil ,sadece 1 haftada ne kadar kilo vermisiz onun listesi ve bu diyeti yapmak isteyenler icin bi kanit olsuna.s

listede olmak isteyenler yarin aksama kadar kilolarini bildirsinlerşutarafagitti

sempatigim bende bende:))))))))99.7 kilom benide eklesene askim..evde diilim su an anca firsat buldum girmek icin...

canlarım geldim sonundaaaa.hepinize günaydın.ben yokken topik iice kalabalıklaşmış.hepsini takip etcem die baya zorlandım:))))
kızlar liste için yazıyorum.61 le başladım.58 e düştüm.ama haftasonu kantarın topuzunu öle bi kaçırdımki 59 olmuşum.şimdi 59 kiloyum.bu hafta yine uyguluyorum.yazın kızlar listeyeeee:)
sabah yumurta peynir maydonoz yedim 6 puanım var şimdilikkk.

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar

psiqo............................................. ....59

sympathique....................................... 57

myocean76......................................... 56.5

bambaskaben......................................5 3.2

degua............................................. ....55

lya............................................... ......71.5

HaaNDaaN.......................................... 62

vildand........................................... .....belli degil

samimikiz......................................... ..belli degil
cimcime81................................................... 99.7

:lepi:gazamız mübarekkk olsuuuuuunnnnnn:teytey::teytey::teytey:

günaydınlar kızlar, deguacım bence dün sınırı aştıysan sen bugün başla bu diyete, birkaç sayfada bu daha ayrıntılı karbonhidrat listesi var, ben bir siteden daha buldum googledan aratınca daha ayrıntılı gibi, isteyen olursa özelden atabilirim linkini ebruakin nin blog sayfasıydı

günaydın arkadaşlar...bendeki gelişmeyi yazacağım..ben acaip şeker atardım çayımı 3 4 kaşık.

hafta sonu naptım biliyonuz mu şekeri 1 küçük çay kaşığına düşürdüm çok mutluyumkaydirigubbakcemile2

birde ben her yemeğe ayriyetten tuz atardım..bu alışkanlık haline gelmişti.artık tuzluğu yanıma almıyorum öle biri yok hayatımda...onuda bıraktım kaydirigubbakcemile2

hafta sonu tam bu diyeti uyguladım denilemez..sabah kahvaltı yaptım (geç saatte) ,ve bide akşam yemeği yedim..pilav fln yemedim..sadece bi çeşit yemek yedim..

acaip azimli görüyorum kendimi..galiba başarıcam...bu sabah daha kahvaltımı yapmadım..:ecrin_bebek:

şey sorucaktım bi sade poğaça yesem onun kaç puanı varki..poğaça ve az şekerli çayy..:emir_bebek:

ha bide ben her akşam hemen hemen..yemekten bi kaç saat sonra 1 elma 1 de portakal yiyorum...

puanlarına baktım da yüksekmiş ...yemesem mi acaba-tatlicadiarzu-

meyvelerimi zi hangi ara yemeliyiz..litfen yardım edin bana 63 kilo 1,68 boyundayım...çokta kililo sayılmam ama..ben çok zayıftım bi anda kilo aldım..

geçen aynaya bi bakiim dedim bacağımda azıcık selülüt mi diim çatlak mı diim bilmiyom ama öle bişiiler vardı senağlama

ha bide ben her akşam hemen hemen..yemekten bi kaç saat sonra 1 elma 1 de portakal yiyorum...

puanlarına baktım da yüksekmiş ...yemesem mi acaba-tatlicadiarzu-

meyvelerimi zi hangi ara yemeliyiz..litfen yardım edin bana 63 kilo 1,68 boyundayım...çokta kililo sayılmam ama..ben çok zayıftım bi anda kilo aldım..

geçen aynaya bi bakiim dedim bacağımda azıcık selülüt mi diim çatlak mı diim bilmiyom ama öle bişiiler vardı senağlama

canım meyveyi azaltcan bu diyette.bende tam bir meyve severim.ama fedakarlık yapcaz.çok şeker var çünkü.en kötü ihtimalle bitane elma ye gün içinde.
bende senle aynı boydayım aynı kiloda başladım senle hemen hemen.
canını sıkma zayıflarsın.bu arada listeye eklim seniii
a.s.

cimcime81......................................... .......... 99.7

fındık...................................................63

Hepinize merhaba:KK70: bende katılmak istiyorum gruba,cuma gününden beri takip ediyorum.Sabah kahvaltımıda şekersiz çayla yaptım ilk defaa,bakalım olacakmı..bu arada boy 1,55 kilo 53,5.normal kilom 47-48 ,en azından göbeğimin gittiği kilo o :KK43:

cimcime81......................................... .......... 99.7

fındık............................................ .......63
bhtykzkylmz.................................................53.5

hadin kızlar hep bir zayıflıyoruz yokmu arttırannn:)

X