Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhaba arkadaşlar nasılsınız....kayracım çok geçmiş olsun herşey yoluna girecek inşallah.kevsercim sanada çok geçmiş olsun rabbim sağlıkla almak nasip etsin inşallah.bende bir kaç gündür çok rahatsızdım takip edemedim sizleri,bir kaç gün grip oldum yattım,sonra yumurta toplama işlemim oldu ama bu sefer çok ağrım oldu 3 gün resmen kendime gelemedim.anlayacağınız kızlar belki 6,7 gün hep yatıyordum.yarın sabah transferim var kısmetse 13 yumurtam sağlıkla 4.güne gelmiş yarın bakalım 5.gün kaç tane kalacak.hepinizin dualarına ihtiyacım var.hepinizi allaha emanet ediyorum.

Allah hayırlısıyla nasip etsin inşallah.. dualarım sizinle :asigim:

kızlar benımde kasılmalarım arttı bugun hafıf agrım vatr .........gecmezse yarın gıdıcemmmmmm ınşş bı sorun olmaz

kayra,kevser ve özge geçmiş olsun kızlar sağlıkla alın bebeklerinizi inşallah sağsalim rahat olmaya çalışın olabilirsenizyerimseniben

ah canlarııımm,neler oldu size böyleee,topiğe bi okuyup üfledim yaaww :nazar:

kevser,kayra,özge,muallimim,claire,çok geçmiş olsun canım arkadaşlarımŞeniz,
Rabbim sağlıkla yavrularınızı zamanında kucağınıza almak nasip etsin inşallahh:Saruboceq:

artvinlii canım tedavide olduğunu bilmiyordumopuyorumnanaktan,
çok dua edicem canım sana,,
bana zamanın olursa ve sakıncası da yoksa,özelden yazsana canım,nerde tedavi oluyorsuuun,problem nediirr filan..

canlar günaydın çok morelim bozuk ..sergenin sol kasığında fıtık var..cuma dr gidecek..çok morelim bozukkk

canlar günaydın çok morelim bozuk ..sergenin sol kasığında fıtık var..cuma dr gidecek..çok morelim bozukkk

günaydın canımm,
kaçmışsın hemen yaaww,
geçmiş olsun kuşum,üzülme,bak olaya hep serin kanlı yaklaş,Allahın izniyle herşeyin tedavisi var yaaa,
ben yaşamadım,dırımımın ali de vardı sanırım,onunla bi konuşsana telde..

ayyy kızlarr rabbim yardımcınız olsun hayırlı doğumlarınız olsun....

kayra cnm korkma collum(yazılışınını tam bilmiyorum) diye bişey var rahimle bebek arasında o incelmiştir....benimde incelmişti .1.8 düşmüştü ben hep yattım işte kan geliyordu meğer o duvardan geliyormuş....sende yat dinlen progestann da iyi cnm .....ben doğurmadım yaa sende doğurmazsın üstelik bende kıvrım kıvrım sancı vardı beeee....

allahın izni ile hayırlı zamanlarda olacak korkmayın kevser ve sen

ozgeciğim bol dinlenmeler cnm ......dikkatli ol geçmiş olsun cmnm

artvinli cnm hayırlı olsun rabbim göbüşünü boş koymasın cnm

bebişim cnm korma tatlım benişmkinin birinin yumurtası inmedii alişde fıtık var yumurtalığının yanında

korma yani kasıkta varsa ameliyat olcak .....bizimki su kesesi içinde erime ihtimali var ....

ama ömer kesin ameliyat......sünnette ettirirsin cnm hem......geçmiş olsun

bebıs ıstıyoz uzulme canım benım ...............normal bısey fıtık zor bı amelıyat degıl hemende yapmazlar sanırım oğlumda olmuştu sekız aylıkken korkma ıyı olur.............gercı anne olunca hepsı zor bende aglamıştım rabbım beterınden korusun kız hazır sunnette ettırıver.................cok gecmış ols
hymary kız ne okudun ufledın bende dıyom nıye bıu topıkten cıkamıyommmmmmmm yapıstım hımmmmmmmmm anladımmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

kızlar ıyı bakalım kendımıze dınlenelım korkuyoruz her an ınşş tamamına ererız..............ya bısey sorcam magnezyum ve demırı ıkıye cıkardı dr um karın ağrısı ve ıshal vatr ıkı gundır ...........bunlar mı yaptu acep dun baya korktum hafıfrte sancım oldu.............sımdı ıyı gıbıyım ...........ınş su yırmılerı gecelım ınşşşşşşşşşşşşşşş

eeee günaydınnnn biliyorsunuz dün kaygana geldi......
alllahım kadın bunamış ....çenesi hiç durmuyor bana müge anlıdaki şeyleri anlatıp duruyor
en sonunda dedim ben çok dinlemek istesem açar dinlerim bana anlatma dedimmm.....
neyse dün öle geçti ....çocuklarla oynuyor vs..
aksam üzeri komşumun kızı geldi neti ortak kullanıyoruz net yokmuş ...bende dedim bende de yok
ayy acil bi işim vardı dedi....bende ne oldu dedim işten ayrılcam vs.dedi..
bende konuşuyorum...alllahım kadın sen kap tabureyi çocuk kucağında oturdu kapının ağzına
aaa dedim ne yapıyorsun oturuyorum ben şimdi içeri geçecem dedim ....sinir oldum yaa...
buu sabahda kalkmış çocuğu almış kucağına benim yatak odasında bak ali burda kim uyuyor kim uyuyor ...açtım gözümü sonra.....adım yatırdım alişi ömere mama yaptım....ben 9 9.30 kadar uyurum anne dedim kafam yerine gelmez yoksa dedim.......çıktı neyse çamaşır asmış çocukları oyalamış çayı demlemiş...bende kalktım kahvaltı hazıradım yedik...bugün sağlıklı beslenmeye çalışcam ve artı yürüyüş yapacam.....3 gün 3 gündür.......

ama yemek vs.yapmam lazım şimdi aliş uyanık ona kahvaltı verecemm

kızlar ıyı bakalım kendımıze dınlenelım korkuyoruz her an ınşş tamamına ererız..............ya bısey sorcam magnezyum ve demırı ıkıye cıkardı dr um karın ağrısı ve ıshal vatr ıkı gundır ...........bunlar mı yaptu acep dun baya korktum hafıfrte sancım oldu.............sımdı ıyı gıbıyım ...........ınş su yırmılerı gecelım ınşşşşşşşşşşşşşşş

apla onlardan olabiir korkma özellikle demir ilacı bende acayip tuvalete çıkarıyordu....
kimini ki kabız yapar.....

aplam korkutmayım ama hastanede üçüz gördüm üçüde kısçeydi (kıskandım)
2 AY küvezde kalmışlar 29 haftalık doğmuşlar cerrahpaşda doğmuşlar medıcalle gelmişler
benim gibi.....sen hazırlığını bitirrrrrrrrrrrrrrrrrr

haklısın canım ınşşş yapayım artık ................ama ınş 34 u bulurunm yınede..............

Birkaç gündür giremedim neler olmuş çok geçmiş olsun kızlar
Kayra canım İnşallah önemli bişey değildir iyi haberlerini bekliyorum
Kevser arkadaşım kötü bir gece geçirmişsin Allah bi daha yaşatmasın İnşallah ve muallim Allah yardımcınız olsun problemsiz bebişlerinizi alırsınız İnşallah kucağınıza

merhaba arkadaşlar nasılsınız....kayracım çok geçmiş olsun herşey yoluna girecek inşallah.kevsercim sanada çok geçmiş olsun rabbim sağlıkla almak nasip etsin inşallah.bende bir kaç gündür çok rahatsızdım takip edemedim sizleri,bir kaç gün grip oldum yattım,sonra yumurta toplama işlemim oldu ama bu sefer çok ağrım oldu 3 gün resmen kendime gelemedim.anlayacağınız kızlar belki 6,7 gün hep yatıyordum.yarın sabah transferim var kısmetse 13 yumurtam sağlıkla 4.güne gelmiş yarın bakalım 5.gün kaç tane kalacak.hepinizin dualarına ihtiyacım var.hepinizi allaha emanet ediyorum.

GEçmiş olsun a.s.
Ama biraz tatlı bir geçmişlik olucak inş.. RABBim hayırlısnı versin inş... Güzel haberlerini bekliyoruz inş.

GEçmiş olsun abla...
ALLAH kolaylık versin..

selam kızlar hasta olan bütün arkadaşlar geçmiş olsun aynen bende çok hastalandım 2 kutu antibiyotik içtimde ancak kendimegelebildim dikkat edin kendinize

eeee günaydınnnn biliyorsunuz dün kaygana geldi......
alllahım kadın bunamış ....çenesi hiç durmuyor bana müge anlıdaki şeyleri anlatıp duruyor
en sonunda dedim ben çok dinlemek istesem açar dinlerim bana anlatma dedimmm.....
neyse dün öle geçti ....çocuklarla oynuyor vs..
aksam üzeri komşumun kızı geldi neti ortak kullanıyoruz net yokmuş ...bende dedim bende de yok
ayy acil bi işim vardı dedi....bende ne oldu dedim işten ayrılcam vs.dedi..
bende konuşuyorum...alllahım kadın sen kap tabureyi çocuk kucağında oturdu kapının ağzına
aaa dedim ne yapıyorsun oturuyorum ben şimdi içeri geçecem dedim ....sinir oldum yaa...
buu sabahda kalkmış çocuğu almış kucağına benim yatak odasında bak ali burda kim uyuyor kim uyuyor ...açtım gözümü sonra.....adım yatırdım alişi ömere mama yaptım....ben 9 9.30 kadar uyurum anne dedim kafam yerine gelmez yoksa dedim.......çıktı neyse çamaşır asmış çocukları oyalamış çayı demlemiş...bende kalktım kahvaltı hazıradım yedik...bugün sağlıklı beslenmeye çalışcam ve artı yürüyüş yapacam.....3 gün 3 gündür.......

ama yemek vs.yapmam lazım şimdi aliş uyanık ona kahvaltı verecemm

Neden bu kadar konusuyolar anlamıyorum ya
Bizde yaşlanınca böylemi olucaz diyorum bazen
Aman canım sende boswer pc ile ilğilen o konusrken bi konusur iki konusur susar gercekten hepsi aynı

X