Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selam dcanlarım.
dün doktora gittik bebeklerden bi tanesi doğum yoluna girmiş:KK43: bu doktorumu biraz endişelendirdi.alttan elle muayene ettşaçılma yokmuş. 24 kasıma gün verdi ama heran tetikte olun dedi beklemeyebilir dedi. canım çok sıkıldı.arada ritmik olmasada kasılmalarım var. ve kasığımda ağrı ile acı karışımı bir duygu.. sürekli yatıştayım. beni merakefden tüm arkadaşlar allah razı olsun hepiniden. dualarınızı eksik etmeyin canşlarım.
öpüyorum hepinizii..

canan2508 teşekkür ederim....
rica ederim canımda ne için teşekkür ettin onu biran anlamadım :kedi:
selam dcanlarım.
dün doktora gittik bebeklerden bi tanesi doğum yoluna girmiş:KK43: bu doktorumu biraz endişelendirdi.alttan elle muayene ettşaçılma yokmuş. 24 kasıma gün verdi ama heran tetikte olun dedi beklemeyebilir dedi. canım çok sıkıldı.arada ritmik olmasada kasılmalarım var. ve kasığımda ağrı ile acı karışımı bir duygu.. sürekli yatıştayım. beni merakefden tüm arkadaşlar allah razı olsun hepiniden. dualarınızı eksik etmeyin canşlarım.
öpüyorum hepinizii..

canımmm gelsin kızçeler sakın korkma 24 kasımdan önce gelseler bile haftan çok ilerledi sağlıcakla doğuracaksın allahın izni ile hiç korkma hepimiz senin hasftalarını görelim daha ne isterizki dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz kız öğretmenler gününde doğurucan doğuştan öğretmenmi ne olacaklarhehehe

rica ederim canımda ne için teşekkür ettin onu biran anlamadım :kedi:

canımmm gelsin kızçeler sakın korkma 24 kasımdan önce gelseler bile haftan çok ilerledi sağlıcakla doğuracaksın allahın izni ile hiç korkma hepimiz senin hasftalarını görelim daha ne isterizki dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz kız öğretmenler gününde doğurucan doğuştan öğretmenmi ne olacaklarhehehe

canım sağol desteğn için. aslında korkum bu hafta bişeyler olması doktorum bi kongre için ispanyaya gitcekmiş. bu tedirgin etti benimafoldumbenmafoldumben
ufff ne bileyim allahım hepimize vakitli doğumlar nasip etsin...

Kaswa nında bugün kontrolü vardı acep ne oldu seside çıkmadı.. inşallah herşey yolundadır..:Saruboceq:

kızlar selam.... dün dr daydık.... 01.12.2009 tarihinde bebişlerime kavuşucam inşallah.... nbayramın hemen ertesi günü.....

çok fazla giremiyorum bu aralar... wavy ve kaswa ne yaptı çok merak ettim.... onlarda bilgi versin bir ara gelirim yine.... herkesi çok öptüm
Ay canım hadi hayırlısı sağlıcakla gelsinler inşallah...
merrhaba kızlar sağolsun arkadaşlarımla konuştum rahatladım...ömerim çok mız mız onlar uyurken hemen oturma odamı sildim düzelttim ..yeni koltuklarım geldi zehir etti kaynanam ama gördükce mutlu oluyorum...odamı boğmadıda ...içime sine sine oturacağım inş.

başka bişey yapamadım ...annemlerden getirdiğim kanepe açıkta kaldı tavan alcak olduğu için kanepeyi balkona sokamadık......eskici aradım gelin parada istemiyorum dedim alın dedim
6 kat olunca ve tek eşya olunca kimse almak istemiyor..

kaynana uyuzuna verelim demiştim hiybe edeceğimmm şimdi
Güle güle kullan canım koltuklarını böyle relax ol boşver kocişinle ii ol gerisini duyma boşver...
çok başağrım var midemde bulanıyor öptüm sizi iyi geceler resimleri ekleyin heee
Geçmiş olsun canımm dinlen stresten olmuş olabilir
nasılsınız kızlarrr

ben bu çizelgeyi yaptımda nereye yapıştırıyoduk adresi hakkımda sayfasında bi yere yapıştırıyoduk diye hatırlıyorum yaptım kabul etmedi fikri olan varmı
Hakkımda sayfasında aşağıda çizelge yazan yere yapıştırıcan canım..İlk yapınca kabul etmiyo gibi görünüyo sonra düzeliyo..
selam dcanlarım.
öpüyorum hepinizii..

Az kaldı gelmelerine desene wavycim sağlıcakla al kucağına inşallah dinlen bol bol yorma kendini bence çok öpüyorum ...

vil canım çok sağol bitanem az kaldı hayırlısı ile canım.. bende öpüyomm..opuyorumnanaktan

Herkese iyi geceler kızlar uykun geldii öpüyorum hepinizi ve bebişleride tabiiii opuyorumnanaktan

iyigecelerr. bende yatıyorum sağ kasığıma iğne batmaları oluyor. ufff öıyöıy oldum yaww.. yatayım bakalım uyuyab ilecekmişyim.. öpüyom hepinizi.

Annemdeyim...Bugün kontrolum vardı.Kilomuz geçen kontrole göre çok farklı değil özellikle kızımın..Bu sebeple dr. um doppler istedi.kan akımında sorun mu var diye.Bir problem gözükmedi.Nst ye de girdik.Sancımız yok şükür.Sağlığımız iyi..Bu salı tekrar kontrolumuz var.Muhtemelen 20 kasım olarak şekillenecek sanırım o günkü kontrole göre ..belki daha erkende olabilir...Belki de 20 den bir kaç gün sonra...Az kaldı artık ....Hepinizi öperiz...Hiç bir şey okumadım geçmişten hemen yatmam gerek..

oooooooooo gunler yaklastı hanımlar kasım ayı bereketlenecek ınşşşşşşşşşşş

anam 36 haftadasınız..doktorum bana 28 i geçsek ben ona razıyım diyo... doğurun artık gelsin bebişler.... korkmayın ......... ahhhh ahhhhhh bizde görelim nolur allahım hayırlısıyla 36 ları......................

kime sorduğunu anlamadım ama cevap veryeim... 21 haftalıkım ben 12. haftaya kadar kanamam ara ara oldu... şimdilik yok ama bazn son haftalardada oluyor diye biliyorum...

Şuan 6+3 günlük hamileyim.5 gün önceki ilk usg de ikiz gebelik olduğunu öğrendik.Kalp atışlarını aldık,şimdilik herşey yolunda gibi çok şükür.Dr.um ikiz gebeliklerde bulantının da iki kat fazla olabilieceğini söyledi.Her an bakıyorum,şuan hiçbir değişikliğim yok neredeyse.Ayrıca oldukça yoğun bir iş temposunda koşturmaca içinde çalışıyorum.Bu hamilelik nasıl geçecek?Belirtileri neler oluyor,zorlukları neler oluyor?:kahve:

Listemizi de yapalım:Bana özelden yada topikte yazarsanız,hepinizi buraya eklemek isterimm

Nickimizz------------S.A.T --------Hamile Kalma Yöntemi-----Muht.Doğm.Tarh(baz alınan haftayıda yazalım)------Bebişlerin Cinsiyetleri----Bulunduğumuz Şehir

1) Hymarry------------09.Ocak.2009 ------ Mikroenjenksiyon --------------24.Eylül.2009 Perşembe (37.hafta) ----------------------- İki kızz --------------------İstanbul
2) Bebiş istiyoruz---20.Ocak.2009----------Tüp Bebek---------------------- 29 Eylül.2009 (36.Hafta)---------------------------------------İki erkek--------------------İstanbul
3) Egelii----------------08.Mart.2009---------Mikroenjeksiyon------------------15.Kasım.2009 (36.Hafta)-------------------------------Bir kız&bir erkek--------------Balıkesir
4) olmuyo-------------26.Nisan.2009--------Mikroenjeksiyon------------------31.Ocak.2010 (36.hafta)-----------------------------Allah gönlüne göre versin------Ankara
5) kaswa----------- ---06.Mart.2009---------Mikroenjeksiyon-----------------13.Kasım.2009 (36.hafta)---------------------------------Bir kız&bir erkek-------------İstanbul
6) hazanx-------------01.Mart.2009--------- Mikroenjeksiyon------------------6.Aralık.2009 ------------------------------------------------------İki erkek-------------------Samsun
7) erolcan------------02.Haziran.2009-------Mikroenjeksiyon-----------------14.Şubat.2010 (36.Hafta)----------------------------Allah gönlüne göre versin------Samsun
8) umudumsun_0707-9.Nisan.2009------Mikroenjeksiyon------------------18.Aralık.2009 (36.Hafta)---------------------------Allah gönlüne göre versin-------Antalya
9) Canan2508-------20.Mayıs.2009--------------Doğal--------------------------24.Ocak.2010 (36.Hafta)----------------------------Allah gönlüne göre versin--------İstanbul
10) çekirgeler---------11.Mart.2009---------------Aşılama------------------------18.Kasım.2009 (36.Hafta)---------------------------------------İki kız---------------------Bursa
11) kinder--------------9.Şubat.2009----------Mikroenjeksiyon-----------------16.Kasım.2009 (36.Hafta)--------------------------------Bir kız&Bir erkek------------İstanbul
12) wavy----------------10.Mart.2009----------Mikroenjeksiyon------------------17.Kasım.2009 (36.Hafta)--------------------------------------İki kız---------------------İstanbul
13) Pamukşeker-----3.Şubat.2009----------------Normal-------------------------10.Ekim.2009 (36.Hafta)---------------------------Allah gönlüne göre versin-------Ankara
14) sadecebu---------10.Mart.2009----------Mikroenjeksiyon------------------10.Kasım.2009 (36.hafta)---------------------------------------İki kız----------------------Mersin
15) Flavius-------------10.Aralık.2008--------Mikroenjeksiyon------------------26.Ağustos.2009 Çarşamba (37.Hafta)------------Bir erkek&Bir kız--------------Ankara
16) İkizlemiz----------17.Ocak.2009---------------Doğal---------------------------3.Ekim.2009 (37.Hafta)----------------------------------------İki erkek--------------------İstanbul
17) Nevra_t------------26.Şubat.2009--------Mikroenjeksiyon------------------5.Kasım.2009 (36.Hafta)-------------------------------------- İki erkek-------------------İstanbul
18) penses------------26.Şubat.2009--------Mikroenjeksiyon------------------3.Aralık.2009 (40.Hafta)----------------------------------------İki erkek--------------------Konya
19) canbebek---------14.Mart.2009---------Mikroenjeksiyon-----------------19.Kasım.2009 (36.Hafta)-------------------------------------- İki erkek-------------------İstanbul
20)pumpkins----------6.Nisan.2009---------------Doğal---------------------------10.0cak.2010 (40.Hafta)----------------------------Allah gönlüne göre versin-------Samsun
21) incisu--------------20.Şubat.2009------Klomen+Çatlatma İğnesi-------28.Ekim.2009 (37.Hafta)----------------------------------Bir kız&Bir erkek-------------İstanbul
22) claire---------------15.Nisan.2009--------Mikroenjeksiyon-----------------20.Ocak.2010 (40.Hafta)------------------------------------------İki kız---------------------Tekirdağ
23) artemissia--------21.Mart.2009----------Mikroenjeksiyon-----------------21.Kasım.2009 (36.Hafta)----------------------------------------İki kız---------------------Ankara
24) kevser14----------7.Nisan.2009-------------Tüp bebek----------------------12.Ocak.2010 (40.Hafta)------------------------------------------İki kız---------------------Bursa
25) mimoza77-------11.Aralık.2008--------------Aşılama------------------------20.Ağustos.2009 (36.Hafta)-----------------------------------İki erkek-------------------İstanbul
26) burcinn-----------20.Mayıs.2009----------Gonal-f+Ovitrell------------------03.Mart.2010 (40.hafta)---------------------------Allah gönlüne göre versin---------Bursa
27) alaina-------------25.Haziran.2009------Mikroenjeksiyon------------------16.Mart.2010 ----------------------------------------Allah gönlüne göre versin----------İstanbul
28) zuzumkuzum---3.Haziran.2009------------Tüp bebek----------------------10.Mart.2010-----------------------------------------Allah gönlüne göre versin----------Urfa
29) biv ------------------3.Haziran.2009------------Tüp Bebek---------------------10.Mart.2010-----------------------------------------Allah gönlüne göre versin----------İstanbul
30) selinius-----------15.Haziran.2009-----Mikroenjeksiyon-------------------22.Mart.2010 (40.Hafta)-------------------------Allah gönlüne göre versin-----------Trabzon
31) Kayra-------------16.Haziran.2009-----Mikroenjeksiyon-------------------23.Mart.2010 (40.Hafta)-----------------------------------------İki kız----------------------Eskişehir
32) geranimo85------22.Ağust0s.2009----Mikroenjeksiyon--------------------23.Mayıs.2010(Beklenen tarih)---------------Allah gönlüne göre versin-----------İstanbul
33) zuzu79------------30.Haziran.2009-----Mikroenjeksiyon-------------------21.Mart.2010(36.Hafta)---------------------------Allah gönlüne göre versin----------İstanbul
34) vil...-----------------6.Temmuz.2009-----Mikroenjeksiyon-------------------12.Nisan.2010(40.Hafta)-------------------------Allah gönlüne göre versin----------Ankara
35) Rose---------------8.Ağustos.2009------Mikroenjeksiyon------------------15.Mayıs.2010(Beklenen tarih)---------------Allah gönlüne göre versin-----------Konya
36) MeDİNe-----------3.Ağustos.2009-------------Doğal---------------------------10.Mayıs.2010--------------------------------------Allah gönlüne göre versin----------Van-İstanbul
37) mner---------------21.Eylül.2009--------Mikroenjeksiyon--------------------20.Haziran.2010-----------------------------------Allah gönlüne göre versin-----------İzmir
38) NASOM---------10.Temmuz.2009------------Doğal---------------------------16.Nisan.2010(40.Hafta)--------------------------------------İki erkek---------------------İstanbul

39)cicpcon--------23.09.2009--------mikroenjeksiyon-------bursa-----30.06.2010(37vhafta)

ıyı olmanıza sevındım,,,artık dogum gunlerı alındı,,hayırlısı ınsallah,,,
banada arife gununu verdı doktor,cıfte bayram kutluycaz ınsallah,,,
öpüldünüz,,,

selam dcanlarım.
öpüyorum hepinizii..

canım inşallah 24 kasıma kadar bekler bebişlerin ama çok fazla stresede girme bak ne güzel 35 haftaya geldin bundan sonra korkulacak bişey olmaz güzel anne hayırlısyla alıcansın kucağına bebişlerini:)

günaydın kızlar ....aksam çok başım ağrıdığı için çocukları uyutup saat 10 da yattık....

aksam eşime ağzımı acıp tek kelime etmedim ...oda gelip sarılıp sarılıp durdu....

ne yapayım atamam ki işte dedi...

ömerim hasta yine yaa salya sümük yarın doktora götüreceğim ...kavga etmeden dönersem iyidir valla

X