Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

inşallah güzelim inşallah. eskiler hamileler için allah kimseye duyurmadan kurtarsın derlerdi.... sizide kimseler duymadan yavrularınıza kavuştursun......

inşallah güzelim inşallah. eskiler hamileler için allah kimseye duyurmadan kurtarsın derlerdi.... sizide kimseler duymadan yavrularınıza kavuştursun......

aminn tatlım inş... :Saruboceq:

kızlar ben artık kaçarr... zaten belimde ağrımaya başaladı zor oturuomm..sizleri öpüorum..

allah rahatlık versin.. görüşürüz... :eek:

selam kızlar bayadır buraya yazma şansım olmadı ... bende ikiz anne adayıyım .. 21 haftamdayım dün detaylı ultrasyona girdim şükür herşeyimizin normal olduğunu söylediler...sizlerinde bel şikayetleri bu haftalarda çok oldumu ... benim belim kopacak gibi oluyo belime bıcak saplanıyo sürekli yatma ihtiyacı hissediyorum...
birde yatarken sağa sola yada sırt üstü nasıl tavsiye ediliyo.. doktorum sola en çok dedi.. sağa az.. sırt üstü daha az dedi ama ben en çok sırt üstü rahat ediyorum...

Hoşgeldin canım aramıza.Sağlıklı gebeliğin olsun..Benim en başından beri şikayetim var belimden.Ayakta fazla duramıyorum.Gece yatakta sağdan sola dönmek ölüm zaten.Ben sırt üstü yatamıyorum.Gebelikte de ,belim içinde en iyisi sola yatmam.

aminn tatlım inş... :Saruboceq:

kızlar ben artık kaçarr... zaten belimde ağrımaya başaladı zor oturuomm..sizleri öpüorum..

allah rahatlık versin.. görüşürüz... :eek:

Ben geçmişi okuyup cevaplayana kadar sen beni bırak kaç bakalım.:gitme:

bebiş gelmene çoksevindim canım yat bencede benımde nstde 65 e vurmustu en yuksek ağrım ama çok çıkmamstı suan azaldı sukurler olsun ama nıdılata devam ediyorum.Yazdıklarını okuyunca inan gözlerim doldu canım yaa kendıne çok iyi bak Allah hepimize sağlıklı sıhatlı bebişlerimizi almayı nasip etsin.Kızlar biraz dikkat edelim bayramı atlatıp 36 yı bulalım kendinize ve bebişlerie iyi bakın.Bebiş buarada isimlerinin netleşmesine sevindim herkesın ismi güzel önmli olan bizlerin beğenmesi içimize sinmesi zaten bende umay ayça kzıma,oğlumada umut yıldırım koyuyorum..

canım teşekkür ederim...seninde başlamış sancıların yaaaaa... bende prepar tablet kullanıyorum 2 saatte bir.artık sinir krizi geçiriyorum çünkü gece uykularım bölünüyorr bebeişlerim için herşeye değer değilmii..hadi 36 ı bulalımmkızının ve oğlununn isimleri çok güzelll umay ismi çok hoşşş

Güzelim benim seni çok merak ettik.Bol bol duamdaydın bebiş istiyoruz.Canım benim kıyamam sana...Geçmiş bitmiş olsun herşey.Bundan sonra inş. 1 ekimde doğuma gideceksin.Bende çok korkuyorum,teker teker 30. haftadan sonra başladı sıkıntılar..Bu arada pamuk şekerden haberi olan var mı?

sağol canım biliyorum sizlerin beni çevremdeki insanlardan daha çok merak ettiğinizi.. ne kadar güzel çıkarsız arkadaşlıklar...allahım kimseye yaşatmasın..umarım benim yaşadığım son olur ben ağrılarınızı almışımdır inşallah..30. haftayı gözde büyütmeyinn allahım size yaşatmasınn:lepi::nazar:

günaydın kızlarr...yavrular umarım iyidir..ben şimdilik evdeyim yani iyiyim..burada kilo konusuna gelince 27. haftaya kadar 6 kiloaldım ..29. haftada dr gittim 2 kilo vermişim.yani geriye 4 kilo kalmış.şimdi yine verdim eşim ve annem kilo almam için çabalıyorlarr tabii bebeişler için demeyide ihmal etmiyorlar

uykusuz bir geceden sonra tekrar hepinize günaydın kızlar.............. akşam ilk defa berjer koltukta oturarak uyumuşum... bu gidişle ayakta uyuyacam atlar gibi...... gününüz güzel geçsin bakalım......

EGELİİİ kıs sen bu 6 kiloylamı yürüyemez hale geldin.......... valla böyle söyleme bende 6 kiloya aşericem haa... :mymeka:

dimek öyle .. o zaman yazmak için hymarryi beklicen biz neciyiz nan burdalülülülülülü:dilcikar::mymeka:

ayıp ediyon arkadasım tabıkı sızlerde varsınız ama ne bıleyım ben bunu dedıkten sonra bakıyorum da yazan yazana kaç gündür giriyorum buraya kımsenın bısey yazdığıı yok hymarry oldu mu yazılıyo sayfa sayfa neysekı yazmısınız bişeyler

günaydın güzeller

biz geldik ama hastayız ağrılarım arttı artık kendi kendime zor oturup kalkıyorum karnımda bi ağrı var sürekli üst bacaklarım belim hep ağrıyor ayaklarımda şişiyor korktum açıkçası doğurucam sandım ama şükür dinlenip atlatıcaz bu günleri inşallah..

teker teker dökülüyoruz ama sonra toparlıyoruz şükür.. bebiş istiyoruz canım sanada geçmiş olsun..

kaswa cım çok saol canım ya duygulandım unutmamışsınız benide.. nilcim canbebekcim :1hug:.. vede wavy cim melek kalplim çok saol canım cidden duygulandım inşallah hayırlısıyla alıcaz bebişlerimizi kucağımıza vakti gelince.. aklıma gelmeyen bütün arkadaşla umarım hepiniz çok çok iyisinizdir tabiki meleklerinizde :1hug:

bebiş istiyoruz arkadasım aramıza tekrar hoşgeldın çok geçmış olsun inşallah bebeklerın gününü doldurur ve acele etmezler sağ salım kucagına alırsın bende de kasılma oluyo bu aralar ama arada bır sık sık değil yanı doktora gittiğimde doktor farkettı karnın taş gibi olmuş dedi sürekı oluyo mu dedi yok dedim ama o günü doktoru 1 saat beklemıstım otur otur popm ağrımıstı içeri girdiğimde doktor bu kasılmayı farkettı ve bundan sonra sen fazla bekleme buralarda kıza ben ikiz bebek beklıyorum de senı hemen icerı alalım dedi kızlar bundan dolayı sorun yasamam dimi bilgisi olan

pamuk sekerım hosgeldın canım yaaa nerelerdeydın sanırım mısafırlerın vardı oyüzden mı giremedın uzun zamandır

yaa kızlar su kılo mevzusuna gelınce bende simdiye kadar tam 14 kılo almısım bu ne yaaaaaaa siz 6 kılodan bahsedıyonuz böyle ama allahtan uzun boyluyum bellı bıle olmuyo bu 14 kılo nereme almısım bende bılmıyom sadece göbiş var önde gidiyo göğüs hizamı gectı epey

arkadaşlar hayırlı cumalar.ya ben tam olarak bebeklerimin hareketlerini hissetmiyorum acaba bi sorun mu vardır?doktor randevuımda 8 eylülde.tekrar doktorada gitmek istemiyorum daha geçen cuma gitmiştimde.normalmidir sizce.

pamukşeker rahatsızmı oldun ya...............ınş gecer canım..............bundan sonra hep yoklucak bebışler sızı .............herkes ıyı ols ınşşşşşşşşşş cok gecmış ols

umudumsun bence bu hafta tam hıssedersın ben cok az algılıyorum ama tam hıssedemıyorum ınş 19 20 haftaları bekle bu haftada................tembel cıktı bunlar...........benımkılerde nan dıyom üç tanesınız mac yapsanıza duyım sızıdelikafadulden

pamuk sekerım hosgeldın canım yaaa nerelerdeydın sanırım mısafırlerın vardı oyüzden mı giremedın uzun zamandır
canım saolasın hoşbulduk.. yok canım misafirlerim 2 gün durup hemen gittiler. bu aralar ağrılarım kasılmalarım vardı hep onlarla uğraştım korktum anlıycağın.. 14 kilo çok değil be canım normal bebekler suyu onalra gitmiştir aldığın kilo bide şişlik olmuştur.. kasılmalarda normal artık benimkileri bi görsen bazen ikisi birden taşlaşıyor kocamna bi ağırlık çöküyor karnıma sanırım yerleri dar geliyor diyorum ben popolarını dönüyolar karın duvarıma dayıyorlar napcaklarını şaşırdılar ondandır belkide.. dediğin gibi dinlenmek lazım sizde büyüdünüz maşallah ..
pamukşeker rahatsızmı oldun ya...............ınş gecer canım..............bundan sonra hep yoklucak bebışler sızı .............herkes ıyı ols ınşşşşşşşşşş cok gecmış ols

saolasın muallimcim .. dediğin gibi bundan sonra kritik dönemlerimiz 28 i geçince başlıyor sanki.. seninde hayırlı olsun cinsiyetleri öğrenmişsin maşallah oh miss bende bitanesi kız olsun diye çok istiyodum :KK43: ama hayırlısı artık sağlıklı olsunlarda.. hareketleride artık iyice hissetmeye başlarsın hele bi tepiklesinler en büyük zevki orda canım.. sende bide 3 tane maşallah aaa sağdaki bak şimdi soldaki buda alttaki en son şu zmana atmıştı tepik diye hesaplıycaksınız :) babaları duymak için can atacak tepikleri süper bişey Alllahım herkese yaşatsın hayırlısıyla..

arkadaşlar hayırlı cumalar.ya ben tam olarak bebeklerimin hareketlerini hissetmiyorum acaba bi sorun mu vardır?doktor randevuımda 8 eylülde.tekrar doktorada gitmek istemiyorum daha geçen cuma gitmiştimde.normalmidir sizce.

canım hareket hissetme herkesde değişiyor sakın başkaları hissetti ben hissetmedim diye bozma moralini.. bu haftada başlar gibi geliyor bana zaten ilk bebeği olacaklarda bu süreç 20. haftalarda başlar diyolar normalinde.. zayıflığın şişmanlığın etkiside var erken hissetmede.. bende çok moralimi bozuyordum bakıyodum insanlar 16. haftasında hissediyorum diyorlardı ben niye hissetmiyorum diye ağlıyordum. sonrasında hissettim allaha şükür sende hiç bozma moralini emi canım :1hug:

X